RabobarikHypotheekVoordeel !?1 OOjaar Werffhoven Spiegelhof De Eilanden Nieuw Havenzicht Watertoren Rabobank Schiedam-Vlaardingen Weten wat uw voordeel is? Neem contact op meteen financieel adviseur via telefoonnummer (010) 248 15 50 of kijk op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Profiteer vort veel hypotheekvoordeel bij de aankoop van een woning uit onderstaande projecten. Aantrekkelijk wonen in Schiedam en Viaardingen Rabobank Op weg naar Rabobank Schiedam-Vlaardingen Viaardingen Viaardingen Viaardingen Schiedam Schiedam In Schiedam en Viaardingen is het aantrekkelijk wonen. Dat blijkt wel uit de diverse nieuwbouw projecten. Rabobank Schiedam-Vlaardingen maakt wonen in Schiedam en Viaardingen nu nog aantrekkelijker met interessante projectaanbiedingen. Als u voor de grootste aankoop van uw leven staat, denkt Rabobank Schiedam-Vlaardingen graag met u mee! Gelegen tussen het recreatiegebied'De Krabbeplas' en de stad wordt het nieuwbouwproject De Eilanden gerealiseerd. De diversiteit aan woningen garandeert een omgeving waarin het voor zowel gezinnen als ouderen prettig wonen is. Op loop- en fietsafstand bevinden zich zowel winkels als recreatieve voorzieningen. Spiegelhof is een nieuwbouwwijk gericht op jonge gezinnen. De straatjes zijn autoluw en er zijn op de hoeken van de woonblokken kleine pleintjes gebouwd. Ideaal voor kindererrom veilig buiten te spelen. Er is veel ruimte voor groen en er zijn fijne recreatieplekken. De wijk grenst aan 't Nieuwelant park. Daardoor is er vanuit de wijk snel toegang tot een mooi natuurgebied. Kunt u zich voorstellen dat u elke ochtend op een terras kunt zitten met uitzicht op een historische haven? Dat klinkt onwaarschijnlijk, maar in Schiedam staan er echter binnenkort vijftien geschakelde kadewoningen met een eigen terras aan het water, genaamd Nieuw Havenzicht. Het project is ontworpen in harmonie met de bestaande bouw, met de voor Schiedam kenmerkende pakhuizen als thema. Tel.: (010) 248 15 50 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen financieeladvies@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Het appartementencomplex de Watertoren is centraal gelegen, net buiten het historisch centrum van Schiedam tussen het Beatrixpark, de Parkweg en de Burgemeester van Haarenlaan, De Watertoren bestaat uit drie- en vierkamerappartementen met bijzonder veel lichtinval. Daarnaast hebben deze appartementen ruime balkons aan de zon- en waterzijde, prachtig gelegen op hef zuiden. Gesitueerd in de Westwijk ligt dit nieuwbouwproject gunstig ten opzichte van het centrum van Viaardingen, Rotterdam, het groene Midden-Delflandgebied en het strand. Het nieuwbouwproject bestaat uit vier hofjes met eengezinswoningen en twee-onder-één-kapwoningen. De ruimte tussen de hofjes blijft open, waardoor het parkachtige karakter Van de wijk tot zijn recht komt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 43