Careyn Berichten editie DWO-NWN Car<?f Corcpjpersoonlijke iory Careyn Keuzepakket Dagverzorging Careyn De Ark Acute dienst van Careyn, de wegenwacht van de zorg Is de dagverzorging iets voor u? Barbecue Careyn Rozenhof Zomeractie Personenalarmering Vacatures (wijk)verpleegkundigen acute dienst Verzorgenden, niveau 3 Verpleegkundigen, niveau 4 Verzorgenden, niveau z en 3 Jeugdverpleegkundigen Wie is Careyn? Komt u het huis nauwelijks nog uit? Of denkt u: "ik zou wel weer wat mensen willen ontmoeten". Wordt het lichame lijk wat lastiger doordat u ouder wordt of laat uw geheugen u wel eens in de steek? Dan kan de dagverzorging van Careyn De Ark iets voor u zijn! Dagverzorging biedt u de mogelijkheid om onder professionele begeleiding één of meerdere dagen per week door te brengen in een gezellige omgeving. Er is gelegenheid om met elkaar te praten of spelletjes te doen. Ook fysieke en psychi sche trainingen behoren tot de mogelijk heden, zoals geheugentraining en trai ning om de fijne motoriek te verbeteren. Een aantal keer per jaar worden er gezel lige uitstapjes georganiseerd, zoals naar een dierentuin of een kerstmarkt. Tussen de middag wordt er gezamenlijk (warm) gegeten. En wanneer u dat wilt, kunt u even rusten. valt uit bed en kunt niet meer over eind komen. Of uw catheter zit verstopt. Vervelende situaties, vooral wanneer u niemand kunt bereiken of wanneer het 's nachts gebeurt. De acute dienst van Ca reyn is wel altijd bereikbaar. Als de nood aan de man is, kunt u Careyn contact bellen of via uw persoonlijke alarmering alarm slaan. Als snel ingrijpen noodzake lijk is, komt iemand van de Acute Dienst u helpen. Maar ook wanneer het uw familie een veilig gevoel geeft 's nachts een keer tje bij u te komen kijken of alles goed is of om u even naar het toilet te helpen. De Acute dienst is eigenlijk de wegen wacht van de zorg, dag en nacht inzet baar bij grote en kleine calamiteiten. En net als de wegenwacht rijden de ver pleegkundigen van de acute dienst rond in een volledig uitgeruste auto, met til- kussen, verbandmiddelen, catheterisatie- materiaal, bloeddrukmeter en nog veel meer. In zeer ernstige gevallen schakelt de acute dienst de huisarts of een ambu lance in. Careyn biedt als enige zorgin stelling in deze omgeving deze 24-uurs zorg. Wilt u meer weten over de acute dienst dan kunt u contact opnemen met Careyn Klantenservice. Heeft u belang stelling om bij de acute dienst te komen werken kijk dan bij de vacatures onder aan deze pagina. Waarom zou u in aanmerking komen voor dagverzorging? Hieronder leest u een aantal reacties van mensen die blij zijn dat ze de stap hebben genomen: "Ik vergat steeds waar mijn sleutels lagen en niet alleen dat Bij de dagverzorging leer ik hoe ik dingen beter kan onthouden. Ik miste de aandacht en gezelligheid van mensen om mij heen. Met de bus ergens naar toe is niet mogelijk. Nu kan ik met de taxi naar de dagverzor ging en heb ik twee dagen in de week een heel leerzame en gezellige dag!" De dagverzorging is iedere werkdag geopend. Om voor dagverzorging in aanmerking te komen, heeft u een in dicatie nodig. Careyn Klantenservice kan u hierbij helpen ook kunt u zich via Careyn Klantenservice aanmelden tel: 088 - 123 99 88. toetjesbuffet. Muzikale begeleiding werd dit jaar verzorgd door de heren Neder- pelt. Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor de inzet en hulp. Een zonnige dag, met hier en daar een wolkje. Het ideale weerbericht om te barbecueën, voor vele Nederlanders elke zomer een feest. Zo ook jaarlijks voor bewoners van-verzorgingshuis Careyn Ro zenhof in Naaldwijk. Elk jaar verzorgt de Lionsclub Westland dit festijn, zo ook dit jaar op 13 augustus jl. De Lionsclub West- land ondersteunt activiteiten in West- land, met vrijwillige inzet en hulp. En zo genieten de bewoners elk jaar weer van de hapjes en drankjes en het afsluitende Neem nu een proefabonnement op personenalarmering en u krijgt 3 maanden een alarmapparaat thuis op proef. U betaalt slechts het maandabonnement en geen aansluitkosten! Deze actie is geldig tot en met 21 september 2010. Meer informatie vindt u op onze website www.careyn.nl/personenalarmering. Op dit moment heeft Careyn on derstaande vacatures. Wil je meer weten, kijk dan op onze website: www.carevn.nl bij werkenöleren. op oproepbasis of min. 16 uur per week alle diensten en in bezit van rijbewijs voor regio dwo/nwn oproepbasis Maassluis, Nootdorp, Pijnacker, Vtaardingen, Westland oproepbasis Delft, Oostland, Westland uren in overleg De Lier, Maasdijk, 's Gravenzande, Monster, Nootdorp, Pijnacker, Poeldijk Uren in overleg Maassluis, Schiedam Careyn Keuzepakket biedt dit najaar weer leuke workshops aan, bijvoorbeeld een workshop Moodboard maken bij Workshopatelier Bij Suus. Dit helpt u een aardig eindje op weg om de juiste kleur en stijl te vinden. Ook de vakantiepondjes moeten er weer af. Dat wordt mét kor ting trainen in één van onze aangesloten sportcentra of geef u op voor één van de andere cursussen van Careyn Keuzepakket. Het totale aanbod van Careyn Keuzepak ket, waarbij voordeel, kwaliteit én service samen gaan, vindt u in onze webwinkel www.careynwinkel.nl. Het magazine Careyn Koerier wordt in de week van 31 augustus huis-aan-huis ver spreid. Heeft u een nee/nee of nee/ja sticker op uw brievenbus en wilt u toch de Careyn Koerier ontvangen? Bel Careyn Klantenservice 088 - 123 99 77 en voor 4,- per kalenderjaar ontvangt u ons magazine per post. U kunt het magazine ook gratis afhalen bij Thuiszorgwinkel MediPlus. Cultureel Abonnement (BCA) Met hoge korting genieten van theater, concerten, films en nog veel meer. Dat kan met het Cultureel Abonnement van BCA. U profiteert een jaar lang van scherpe kortingen op musicals, films, (popconcer ten, (ijs)shows, cabaret-, familie-, dans-, en toneelvoorstellingen, musea etc. Per jaar zo'n 400 voorstellingen met kortingen oplopend tot soms wel 60%! Het abonne ment loopt van 1 september 2010 tot en met 31 augustus 2011 tot wederopzegging. Betaling is alleen mogelijk via automa tische incasso. Nog geen abonnee? Het abonnement van Careyn Keuzepak ket geldt per kalenderjaar en kost (voor u en eventuele gezinsleden) 20,50 per acceptgiro. Betaalt u via automatische incasso, dan krijgt u 1,50 korting en de contributie bedraagt dan 19,00. Kijk voor het reglement Careyn Keuzepakket op www.careynwinkel.nl Verpleging en verzorging, huishoudelijke zorg, gespecialiseerde thuisverpleging, thuisbegeleiding, verpleeghuiszorg, palli- atieve zorg, voeding- en dieetadvies, dia- beteszorg, maatschappelijk werk, hulpmid delen, preventieprogramma voor senioren, zorg op afstand, personenalarmering en aanvullende (gemaks)diensten, activiteiten en cursussen voor abonnees. Careyn levert het allemaal. Thuis of in de wijk. In elk ge val altijd dichtbij en zoals u het wilt. Onze teams staan 24 uur per dag, 7 dagen per week voor u klaar. Vragen? Bel met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 45