j*8ta| dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 0* mm* e o cp Diny de Smits Mari Mathildus den Uijl Bob Hendrika Petronella Catharina Groenendijk-van Houtert Alexandra Sinan-Khaïnovsky Margo van der Klis-van Dam de Zwart - Samankowa y Brigitte Stolk-Wildeman Uitvaartwinke! ui tvaartverzorging be vlinder Open Huis rrcccy Nina Aleksandrowna Nieuwe Stadsblad Woensdag 1 september 2010 - Pagina 12 ^ubÜium Geboren 'Overlijden n yemi Dankbetuiging CU CJ Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email femilieberichtienrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met famiiieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Bedankt voor jouw energieke en zonnige inzet. We zullen je missen. Diny was vele jaren een toegewijde vrijwilliger in Wijkcentrum Zuid en Oost. Wij wensen haar familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens SWS Welzijn: Medewerkers Vrijwilligersraad Directie 'Van het concert des levens krijgt niemand een program' Vandaag is overleden mijn liefhebbende man, mijn geweldige vader en mijn zorgzame schoonvader 25 september 1949 f 27 augustus 2010 Rinza Dennis en Kim Gijs Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Den Uijl, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam U kunt persoonlijk afscheid nemen van Bob op vrijdag 3 september van 10.15 tot 11.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Pr. Bernhardlaan 121 in Schiedam. Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden om 12.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De laatste maanden hebben wij intens met haar meegeleefd. Het was goed om zo voor haar te zorgen. Gelukkig tot het einde in haar eigen huisje gebleven. 91 jaar is ze geworden onze lieve, zorgzame, dappere, humorvolle moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma. al bijna 40 jaar weduwe van J.W. Groenendijk Boxmeer, 1 april 1919 Schiedam, 26 augustus 2010 We willen iedereen bedanken die de laatste tijd zo lief voor haar is geweest Truus en Jacques Muriel en Jos Maaike Willy en Wim Merel Amber en Robert Merlijn en Heieen, Senne Riek Edith José en Ben Ton Frans Sterre Veerle en Shwana Sjaan en John Lieke Paul en Ike Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Groenendijk, Postbus 399, 3100AJ Schiedam Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst donder dag 2 september om 13.00 uur in de aula van Matrice Uitvaartbegeleiding, Pr. Bernhardlaan 121 in Schiedam. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Teamleden, ouders en leerlingen van R.K. Basisschool De Vlinder willen als gemeenschap op deze plek afscheid nemen van moeder van onze leerling Dennis uit groep 7B. Wij wensen Dennis, zijn vader Ab, zijn broer Sander en overige familieleden de kracht dit verlies met elkaar te dragen. Als je de zonnestralen voelt, denk aan mij en wees niet verdrietig. Na een fijn dagje uit is onze lieve móéder, schoonmoeder en vrolijke oma onverwacht thuis overleden. weduwe van Pieter Pleun van der Klis 5 juni 1924 27 augustus 2010 Wij zullen haar heel erg missen. Henny en René Rianne Tim Petra en Leen Jeroen en Jip Marijn en Stefan Simon en Yvonne Bart en Mariska Pieter en Jetty Correspondentie-adres: Warande 28a, 3116 CH Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. ★D 11 februari 1925 t Schiedam, 26 augustus 2010 Jan de Zwart Sr. t Soera de Zwart Filo de Zwart t Peter de Zwart Jan de Zwart en overige familie Correspondentieadres: Familie J.C. de Zwart Boerhaavelaan 2 C 3112 LH Schiedam De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 september om 15.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Nina hield van blauwe bloemen. Langs deze weg delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vrouw, onze dappere en zorgzame moeder, mijn dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 46 jaar. Martin Martin Patrick Mike en verdere familie 23 augustus 2010 Martin Stolk Beierlandsestraat 14 3114 BD Schiedam De begrafenis heeft vrijdag 27 augustus plaatsgevonden. Voor uw begrafenis en crematieverzorging uitvaartbegeleidsters Esther van Harlingen en Jolanda Sprokkreeff. Melding overlijden 06-22281158 dag nacht) Opbaring thuis of in een rouwcentrum in de regio Schiedam, Vlaardingen, Rotterdam en Rhoon. Hoogstraat 75 b 3111 HC Schiedam 010-4260521 (winkel) www.uitvaartwinkeldevlinder.nl Donderdag 2 september 16.00 - 17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam IP Grafmonumenten okt unieke, persoonlijk! lenktekens betaalbaar Met vallen en opstaan ging ze strijdend door het leven. Nooit gaf ze de moed op. Een voorbeeld voor iedereen. We zullen haar nooit vergeten. Na een kortstondig ziekbed, maar tot het einde toe krachtig van geest is onze moeder, schoonmoeder, oma en omi rustig ingeslapen. Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12