_o O i\rm A'Mt Monuta W O O Overlijdensberichten vind je op www.mensenlinq.nl Marco Scholte fflffö d1ensenlinq.nl CVU Uitvaartzorg dat was pas een mooie uitvaart S- 1 I O CP cvu 7/tet de yieoüte teetuêjditty Waaijers Uitvaartverzorging Bespreekbaar, juist als je nog fit bent 1 inn «Mn Een bekende overleden? dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 8 september 2010 - Pagina 12 i -^ubil^um Geboren, •1 Overlijden In Memi CD 4-4 O CD _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |familieberichtenrotterdam@ whmjvegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door'u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen mèt (010)4699208 IMP Grafmonumenten naakt unieke, persoonl ledenktekens betnalba www.rmpgrafmonumenten.nl De Zonnebloem is op zoek naar mensen die dicht bij huis iets willen betekenen voor een ander. Als vrijwilliger of als donateur. Doe mee: word vrijwilliger of donateur Kijk op www.zonnebloem.nl óf bel met 0900-50004000. DE ZONNEBLOEM Eigen uitvaartcentra in: Rotterdam Noord en Zuid, Spijkenisse, Capelle a/d IJssel, Schiedam en Waddinxveen. UITVAARTZORG CVU is in het bezit van het Keurmerk Uitvaartzorg. Uitvaartcentrum 'Groenoord', Van Beethovenlaan 180, Schiedam, telefoon OIO 466 I I 00 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 9 september om 13.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn. Wij bedanken de DrieMaasStede, afdeling Kameel, voorde verzorging. uitvaartbegeleiding Goetzee Dela Uitvaartverzorging Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam t.a.v. familie W. van Dijk - Eeuwijk Telefoon 010-273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam Dat we in dit leven Jou op moeten geven Ons lieve zonnetje in huis Gezellig en vrolijk thuis Waarom is het zover gekomen? Datje weg moest gaan Jij was optimistisch en spontaan Wat vonden wij het fijn Om bij jou te zijn Voor altijd in ons hart Ons hart huilt Dag lieve, lieve Marco Onverwacht is overleden 38 jaar Kathe, Tim, Senne Albert en Gré t Simone en Paul Dion Demi, Joyce George en Janet Ernst Walter en Monique Youri, Nina, Annika, Saartje 2 september 2010 Annie Salomonshof 6, al 3123 SN Schiedam Si - De afscheidsbijeenkomst heeft op 8 september plaatsgevonden. Zo jong, zo mooi, zo lief. Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het trieste bericht dat Lisette van Doorn op 1 september volkomen onverwachts is overleden. Lisette was pas 23 jaar. Wij kunnen nog niet bevatten dat zij niet meer bij ons op de groep zal komen. De leegte die zij achterlaat is enorm. Cliënten en personeel DCV de Woutershof Na een mooi en gelukkig leven hebben wij, na een paar moeilijke jaren, afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Abraham van Dijk - Bram - 12 december 1927 t 2 september 2010 Willy van Dijk - Eeuwijk Cora en Gerhard Kevin, Lisette, Nadine Dizzie Sylvia en Martin Yola, Juul Jacqueline en Ad-Willem Nina, Izzy Claire, Adil, Ton, Willem Bedroefd nemen wij afscheid van Coby Houtbraken Coby bezocht bijna 25 jaar ons dagcentrum en was een cliënt die bij personeel en mede cliënten een speciaal plekje had. Wij wensen haarfamilie heel veel sterkte. Medewerkers en cliënten van dagcentrum Woutershof Schiedam Zoek, vind en reageer. Mensentinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio: Melding overlijden: 0800 345 67 89 24 uur per dag bereikbaar. maar hoe regel je zoiets? Van muziek tot rouwauto: in Monuta Uitvaartwens kunt u al uw wensen vastleggen. Kijk op monuta.nl of bel ons voor een afspraak. Bij Monuta in Schiedam en Vlaardingen zijn we er als u ons nodig heeft. bel 010-426 7678 Monuta Schiedam Burg. Honnerlage Gretelaan 377 Schiedam bel 010-434 81 97 Monuta 't Oude Huys Verploegh Chasséplein 3 Vlaardingen www.mOnuta.nl Gratis informatienummer: 0800 288 22 55 U bepaalt zelf hoe u uw uitvaart geregeld wilt zien. CVU zorgt voor de perfecte uitvoering. Al meer dan 75 jaar. Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12