W^'ïSiïP® a Help! Mijn huis staat te koop! Landelijke Nieuwbouwdag huislijnrsnl nieuw bouwdag Bezoek onze modelwoningen Bezichtig het grootste lokale aanbod op maeslanden.nl KBZ Kunststofkozijnen 1 HM 1 www.huislijn.nl Zaterdag 25 september 2010 van 11.00 tot 15.00 uur WATERWEG WONEN Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 15 september-2010 - Pagina 30 l 'ft m f 111 koop'sónï van 23o00°' open fuif Carolus Linnaeusborg 24 Zweedse hofwoning met zonnig tuinterras op waterrijke locatie. Deze moderne woning heeft een autovrij leefdek en afgesloten parkeergarage met berging. De woning heeft aan de achterkant een tuin van ca. 21 m2 op het zuidoosten. Indeling: entree/hal. Meterkast 6 groepen met aard- lek. Toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer ca. 35m2 met open keu ken. Inclusief, vaatwasser, koel-Zvriescombi, magnetron, gaskookplaat en en. 1 e verd.: ruime overloop. Badkamer met 2e toilet, douchecabine badkamermeubel. Technische ruime ca. 9.5m2 met was-/droogop- stelling, opstelling CV-combiketel en keukenblok. 2 slaapkamers van ca. 16.5m2 en 13.5m2 met inbouwkast, dakkapel en toegang middels een vaste trap tot de 2e verdieping. 2e verd.: zolderkamer. Koopsom 232.500,- k.k. ^Vraagprijs 444.444,- k.k. Fraai appartement 200m2, gelegen op de 1e verdie ping met terrassen in prachtig grachtenpand (Rijksmonument) de Nieuwe havefi is nu te koop. Of u nu heerlijk wilt na tafelen met een groep vrienden in de prachtige woonkeuken van 'life and cooking", genieten in de zitruimte van een fabuleus uit- de levendige haven, of wilt loungen, hier in dit fantasti- Uitstekende 3-kamer tussen woning met tuin in de histori sche binnenstad van Schiedam haar prachtige grachten. De woning is smaakvol ingericht netjes afgewerkt. Indeling 1 e verd.: woonkamer met open keuken en serre. Keuken in Hing. Inclusief: 4-pits gastoestel met afzuigschouw losse vaatwasser. Toilet met fontein. jelegenhe- den. Indeling: begane grond: entree/hal. Woonkamer ca. 30m2 met openslaande deuren >p! Dit pand beschikt over maar liefst 6 slaapkamers en is tevens te gebruiken als bedrijfsruimte. Indeling: bgg; entree/hal. Voorkamer: 6,20mx3.50m, achterkamer 3.90mx3.50m, eenvoudige keuken 3.80mx 1.70m. naar pleintje met voldoende parkeergelegenheid. Keuken voorzien van keramische kookplaat, oven, koelkast en nieuwe Miele vaatwasser. Koopprijs 229.000,- k.k. Koopsom 200.000,- k.k. «Vraagprijs 149.000,- k.k.H Huurprijs va. 1495,- p. In hartje centrum Schiedam is iu een riant 3 kamer hoekap- partement te koop. Dit fraai af gewerkte tum-key appartement is de ideale mogelijkheid or kant en klaar te wonen! Aan de belangrijkste toe gangsweg van het centrum en geschikt voor alle doeleinde is hoekkantoor-/winkel-/be- drijfsruimte te huur wegens ver huizing naar een regiokantoor. Deze mooie lange ruimte heeft goede raampartij rondom waardoor u uw eigen identiteit goed kan laten zien. Wij zijn voor u actief in: BoM en Rodenrijs, Bleiswijk, Capelle o.d. Ussel, delft, De Lier, Den Hoog, Den Hoorn, 's-Graveruonde, Hoek ran Holland, Honselersdijk, Kwintsheul, Maasdijk, Maasland, Maassluis, Monster, Naaldwijk, Nieuwerkerk o.d. Ussel, Nootdorp, Pijnacker, Poeldijk, Rijswijk, Rotterdam, Vloardiwgen, Wateringen, Zoctermecr su kunststof kozijnen KBZ kunststofkozijnen I Al 20 jaar fabricage in eigen fabriek I Eigen montagedienst I Snel leverbaar I Onderhoudsarm I Met alle soorten glas leverbaar I Vraag geheel vrijblijvend een offerte I Showroom geopend van maandag t/m zaterdag van 9.00-15.00 uur James Wattweg 18, 3133 KK Vlaardingen, 010-4349833 www.kbzkunststofkoziinen.nl W" Huislijn.nl biedt hulp! Maak gebruik van de Nationale Open Huizen route op zaterdag 9 oktober om uw huis te verkopen! Meld uw woning aan op Huislijn.nl en profiteer van het unieke Open Huislijn.nl Pakket. SPIEGELHQF Holy-noord Gröenoord Vlaardingen De laatste eengezinswoningen Te koop vanaf 173.550 v.o.n met erfpacht Adres: Bouwplaats Spiegelhof, bouwnummer21 knooppunt Kethelplein Vlaardini RIETSINGEL .spiegelhof.nl e" Babbers Vlaardingen Oranjepark Oostwijk SPIEGELHOF Nog enkele luxe appartementen Te huur vanaf: 975 per maand (incl. parkeerplaats). U kunt er ook voor kiezen te kopen! Adres: Johan de Wittstraat 25 www.rietsingel.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 30