IK rij! I X p M EA.van der KOOIJ RUIMTELIJKE HYUNDAI 1X20 C4 PICASSO BIJGETIPT FRISSE SNOET VOOR RENAULT LAGUNA Schiedam, 's-Gravenlandseweg 383, (010 462 10 33. www.pavanderkooij.nl Als we de leveringsprogram ma's van de Koreaanse con cerngenoten Hyundai en Kia naast elkaar leggen, ie al te voorspellen wat er over en weer nog gaat komen. Bij Hyundai dus een ruimtewagen op de zelfde basis als de Kia Venga. Deze auto staat in Parijs op de salon en gaat ix20 heten. Op dit moment laat het merk alleen nog een schets zien. Hyundai vertelt daarbij af te willen van een hoekige vormgeving, de nieuwe designtaai 'fluidic sculp ture' is de trend! Infiniti heeft een beginnetje gemaakt met de levering van de M sedan die moet concurreren in het segment van de BMW 5-serie en Mercedes E-klasse. Naast de V6 benzine staat er ook een 3 liter diesel op stapel in de M30d. Dit mo del wordt leverbaar vanaf 63.000 euro standaard met automaat en met een zeer rijke standaarduitrus ting. Via de M30d GT van 73.000 euro komen we aan de topper, de S Premium voor 75.900 euro. Mail uw mening aan autonieuws@whm.wegener.nl Alhoewel de vierdeurs Chevrolet Cruze veel value for money biedt, willen de verkopen nog niet enorm lukken, Europeanen kopen liever een hatchback. Het moet met deze sportief ogende vijfdeurs wel gaan lukken. De auto debuteert in Parijs en wordt medio 2011 verkrijgbaar. De klok is er bijna op gelijk te zetten. De Citroen C4 Picasso is al weer een paar jaar ver krijgbaar. Omdat de nieuwe C4 hatchback in Parijs debu teert, vindt het merk de tijd ook rijp de ruimtelijke C4 in beide gedaantes wat aan te scherpen. De veranderingen aan de neus zorgen ervoor dat de ruimtelijke auto beter bij de meer recente Citroën-model- len aansluit en met name dus de nieuwe C4. LED dagrijver- lichting is uiteraard van de par tij en Citroen siert de Picasso met haar nieuwe logo, dat ook op de achterklep verschijnt. Er is met directe ingang geen verschil meer in het front van de C4 Picasso en C4 Grand Picasso. Technisch nieuw is de e-HDI motor, een 1.6 li ter diesel gekoppeld aan een start/stop systeem waardoor het brandstofverbruik daalt naar 4,8 liter/100 km. Later in het najaar bij de dealer. De komende autosalon van Parijs brengt een facelift voor de huidige Renault Laguna die met zijn gewijzigde front een krachtiger statement neerzet. De bumper is vol ledig nieuw met fraaie alu minium accenten en optisch iets lagere koplampen. Vanaf 27.890 euro staat het model net na de jaarwisseling bij de dealer, maar is in oktober al bestelbaar. De auto start dan met een 2 liter benzine motor. De Estate kost 1.200 euro meer. De 1.5 dCi motor krijgt een roetfilter en voldoet daarmee aan de Euro5 emis sienorm en kost 29.690 euro (A-label). De opzienbarende vierwielbesturing wordt le verbaar op meer motorvari anten dan voorheen. - an V*.:VV Bewust omgaan met het milieu en tegelijk geld besparen, kan met de Opel Corsa ecoFLEX. Deze nieuwe versie heeft niet alleen energielabel A, maar krijgt ook flink wat fiscaal voordeel door de zeer lage C02-uitstoot. Zo geldt er geen BPM voor de Corsa ecoFLEX, waardoor hij leverbaar is vanaf 14.595,-. Bovendien is deze Corsa vrijgesteld van motorrijtuigenbelasting, gegarandeerd!* Mocht de regering namelijk beslissen dat deze fiscale regeling wordt afgeschaft, dan betalen wij tot 2012 uw wegenbelasting! Rijdt u zakelijk, dan profiteert u van het lage bijtellingstarief van 14%. U least al een Opel Corsa ecoFLEX vanaf 235,- per maand. Kom snel langs in onze showroom. De Corsa ecoFLEX is slechts in een beperkte oplage leverbaar. Op is Op. Wir leben Autos. Gecombineerd brandstofverbruik en C02-uitstoot: liter/100 km: 11,0 - 3,6; kms/liter: 9,1 - 27,8; C02 gr/km 258 - 94. Verkoopprijs incl. BTW en energielabelverrekening, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Opel Léasing op basis van Full Operational Lease 60 mnd/12.000 km/per jr. *Dit aanbod geldt voor nieuwe orders vanaf 19 augustus met een uiterlijke kentekenregistratiedatum van 31 december 2010 en is niet geldig in combinatie met andere acties en/of de 4x3 deal. Indien de fiscale wetgeving m.b.t.vrijstelling van wegenbelasting tussentijds door de regering wordt aangepast, zal de Opel dealer deze wegenbelasting tot 1 januari 2012 betalen via een een geldelijke bijdrage van maximaal 1.000,- die met de klant verrekend wordt. Voor de volledige actievoorwaarden zie: www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 33