anenmarkt nuLwU R -t Medewerker crediteurenadministratie Autobedrijf van der Voorde Allround monteur m/v Locatiemanager (m/v) Medewerker Planning (m/v) Administratief medewerker m/v -dp dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 15 september 2010 - Pagina 46 Inafatki S Banftarirtwdrtjf Wij zoeken op korte termijn een: Wat wij vragen: - De nodige ervaring - Je bent in het bezit van een rijbewijs - Je bent communicatief vaardig, toont initiatief en gaat zorgvuldig te werk - Je beschikt over een servicegerichte en klantvriendelijke instelling Werktijden 36-40 uur per week Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreid CV via e-mail naar info@rvdpiil.nl Mocht je nog vragen hebben kun je telefonisch contact opnemen met dhr. R.M v/d. Pijl op het nummer 010-234 47 43 Philadelphia Zorg Regio West In de regio West leveren ruim 450 medewerkers ondersteuning aan meer dan 650 cliënten vanuit diverse locaties in o.a. Rotterdam, Spijkenisse, Pijnacker.Vtaardingen, Delft, Den Haag, Monster en Wateringen. Het werkgebied is dynamisch en volop in groei, mede door de diverse nieuwe ontwikkelingen binnen de regio. Philadelphia Zorg Regio West zoekt: standplaats in overleg (32-36 uur per week) FWG schaal 55 2642 tot max. 3538 o.b.v. 36 uur) De locatiemanager wordt verantwoordelijk voor minimaal 2 locaties voor cliënten met een verstandelijke beperking. U bent een ervaren coach die de kaders en de randvoorwaarden schept waardoor de medewerkers een kwalitatief goede dienstverlening kunnen leveren.Tevens bent u te typeren als een proactieve en stevige persoonlijkheid die inzicht heeft in de ontwikkelingen binnen de gehandicaptenzorg. Wij zoeken een leidinggevende met: HBO werk- en denkniveau Ervaring in de gehandicaptenzorg Werktijden 32-36 uur p/w. Daarnaast roulerend met andere locatiemanagers consultatiedienst in weekenden. Philadelphia Zorg Regio West zoekt tevens: voor regiokantoor te Schiedam FWG schaal 35 1701 tot max. 2338 o.b.v. 36 uur) U bent in staat een efficiënte dienstroosterplanning te maken voor de locaties. U verricht adequaat mutaties in het rooster, door b.v. ziekmeldingen. U regelt waar nodig vervanging van medewerkers. U controleert achteraf de uitgevoerde diensten en'verwerkt de gegevens uit de roosters ten behoeve van vertoning. Verder draagt u zorg voor het bijhouden van vakantie-uren. Wij zoeken naar een echte regelaar met: MBO werk- en denkniveau Een zelfstandige en nieuwsgierige houding Werktijden 20 uur p/w in elk geval op de woensdag en de vrijdag.Verder in overleg in te delen. Daarnaast mogelijk bereikbaarheidsdienst in het weekend (2 uur per dag). Voor beide functies geldt dat we iemand zoeken met gezonde mensenkennis, sterk invoelend vermogen, stressbestendigheid en bereidheid tot flexibele inzet. Aanstelling is voor een jaar. Bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling. De CAO gehandicapten zorg is van toepassing. De Stichting Philadelphia Zorg kent diverse arbeidsvoorwaarden, waaronder een fietsplan, een levensloop of spaarloonregeling en korting op diverse verzekeringen. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer J. Borgsteede, personeelsfunctionaris, tèlefoon 06-13178344. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 24 september sturen naar de heer J. Borgsteede via e-mail: j.borgsteede@philadelphia.nl. www.philadelphia.nl Het beste uit jezelf Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 d£ [Powered by JobTrack.nl Argos Zorggroep is een vitale organisatie die een breed pakket biedt op het gebied van wonen, zorg, behandeling en service aan ouderen thuis of ia een van onze zorg-, verpleeg- of dagcentra. Het werkgebied omvat de regio's Nieuwe Waterweg Noord, Albrandswaard, Spijkenisse en Hoogvliet. Voor onze afdeling economische zaken zoeken wij een enthousiaste en betrokken (24-36 uur per week) Als medewerker crediteurenadministratie verzorg je het hele scala aan werkzaam heden met betrekking tot de inkomende facturen. We zijn op zoek naar een nieuwe collega die zelfstandig, servicegericht en nauwkeurig is. Wij bieden Een prettige werkomgeving waar veel ruimte is voor persoonlijke aandacht en ont wikkeling. We hebben een actief opleidingsbeleid. Wij bieden je een salaris conform de CAO WT. Daarnaast kun je deelnemen aan allerlei extra's, zoals het fietsproject, de spaarloonregeling en collëctieve verzekeringen. Acquisitie naai aanleiding van deze advertentie wordt niet op prils gesteld Informeren en solliciteren: Kijk voor meer informatie over deze vacature' op onze website www.arooszoraaroep.nl. Via de website kun je direct solliciteren. Je schriftelijke sollicitatie kun je eventueel, onder vermelding van de vacature, met CV mailen naar wervinaQaraoszorQaroeri.nl of per post naar Argos Zorggroep, t.a.v. afdeling P&0, Postbus 4023,3102 GA Schiedam. EEN HELDERE VISIE OP PROFESSIONELE ZORG Argos Siroop Autobedrijf van der Voorde is meer dan 45 jaar een bekende, betrouwbare en officieel Fiat dealer in Vlaardingen en omgeving. In onze showroom bieden wij een uitgebreid assortiment nieuwe en gebruikte auto's aan. Wij zijn op zoek naar een parttime: Profiel: Uitstekende telefonische vaardigheden Communicatieve- en sociale vaardigheden Flexibele instelling Zelfstandig en nauwkeurig Ervaring met Word en Excel Evaring met boekhouding en facturering vereist Werktijden: 32 uur per week (in overleg in te vullen) Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreid CV via e-mail naar iacQues@mondtadviesaroep.nl Mocht je nog vragen hebben kun je telefonisch contact opnemen met dhr. J. Mondt op het nummer 010-435 23 88

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 46