A K Gemeenteraad steekt handen uit de mouwen Nieuw hoofdveld voor voetbal verenigingen PPSC en SVDPW Wijkoverleg Schiedam Centrum Gemeenteberichten Bouwzaken Sloopzaken Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket opSchiedam.nl Digitaal Loket Gemeente investeert in 2010 bijna 2,2 min euro in sportaccommodaties V\ t www.schiedam.ril 15 september 2010 nummer 37 Pagina 2 Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvraag van 7 september 2010 Molensingel 123, 3121 VL Verleende bouwvergunningen Verzonden 6 september 2010 Bospad 1, 3121 CL Polderweg 84, 3125 KE Verzonden 7 september 2010 Oude Maasstraat 22 t/m 110, 3114 TW/TX Verzonden 10 september 2010 Broersvest 135, 3111 EE Uitbouw plaatsen aan de achterzijde van de woning Opslagruimte plaatsen Dragende tussenwand veranderen Kleine woningen veranderen naar samengevoegde woningen Winkel met bovenwoning veranderen Verleende woonvergunning Verzonden 7 september 2010 Voor het gebouw dat is gelegen ten oosten en thans deeluitmakende van het adres Brugmanstraat 32, met een entree aan de Van Beverenstraat te Schiedam, is een woonvergunning verleend als bedoeld in artikel 60 van de Woningwet. Op grond van artikel 60 van de Woningwet is het verboden zonder vergun ning van burgemeester en wethouders (woonvergunning) een bestaand gebouw, dan wel een gedeelte van een bestaand gebouw, dat, ofschoon niet ongeschikt voor bewoning, laatstelijk niet of wederrechtelijk als woning of woonwagen werd gebruikt, als woning in gebruik te geven of te nemen. N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoe ken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen sloopaanvraag van 7 september 2010 Meeuwensingel 5, 3121 XM Standleiding en riool gedeeltelijk slopen Verleende sloopvergunningen Verzonden 8 september 2010 Schie 68, 3111 PN Verzonden 10 september 2010 's-Gravelandseweg 401, 3125 BJ Tuinmuur en berging slopen CV-ruimte slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoe ken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De Schiedamse gemeenteraad be gon het nieuwe vergaderseizoen afgelopen vrijdag met een werk bezoek aan sportpark Harga. De raadsleden gingen vanuit de kan tine van Hermes DVS verdeeld in zes groepen naar de diverse vereni- gingeri om daar kennis te maken met de bestuursleden en de vrijwilligers. Zij verplaatsten zich per step. Op verschillende locaties staken de raadsleden de handen uit de mou wen; met kruiwagens, bezems en harken verrichten zij allerlei onder- houdsklussen. De dag werd afgeslo ten met een barbecue op het terrein van handbalvereniging Ventura. Foto 's: Jan van der Ploeg Door de aftrap te verrichten bij de eerste thuiswedstrijd in het nieuwe voetbalseizoen heeft wethouder Ad Mostert van Sport Recreatie op zaterdag 11 september het gereno veerde hoofdveld van PPSC offici eel in gebruik genomen. Ook SVDPW heeft een compleet vernieuwd hoofdveld gekregen. In clusief deze beide veldrenovaties investeert de gemeente in 2010 bij na 2,2 min euro in de binnen- en buitensportaccommodaties. Dit ge beurt aan de hand van een meerja ren onderhoudsplan (MOP) dat is opgesteld op basis van een in 2008 uitgevoerde technische inventarisatie en beoordeling van onder andere de buitensportaccommodaties. Deze zogenaamde nulmeting heeft inzicht gegeven in de aard van en de priori teiten bij het te plegen onderhoud op sportaccommodaties in de komende jaren. Wethouder Ad Mostert vindt het een goede zaak dat de sportaccommo daties gefaseerd worden aangepakt: 'Door deze investeringen blijven de Schiedamse sportaccommodaties voldoen aan de kwaliteitseisen van het NOC*NSF en de overkoepelende sportbonden en daar is de Schie- Foto:Jan van der Ploeg damse sporter bij gebaat. En dankzij de nulmeting en het op basis daarvan opgestelde meerjarenonderhouds- plan worden die accommodaties, die het het hardst nodig hebben, het eerst aangepakt.' Het wijkoverleg van de wijk Centrum zal plaats vinden op: Datum: Dinsdag 21 september 2010 Locatie: Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ingang tuinzijde Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - Wijkjaarprogramma 2011 - Oud Nieuw 2010; - Evaluatie wijkbudget en vouchers; - Bezuinigingen gemeente; - Presentatie opbouwwerk; - Verslag van de vorige vergadering; - Wijkbudget en nieuwe aanvragen; - Rondvraag. Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, dhr. Hüseyin Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling wijk ontwikkeling: telefoon 010-2191023. Tel.: (010) 219 1111 Fax: (OIO) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 7