Druk bezochte Open Monumentendag Afsluitingen diverse fiets- voetgangersbruggen en Nieuwe AAP in Schiedam Oost Wijkoverleg Schiedam Kethel www.schiedam.nl Gemeenteberichten 15 september 2010 nummer 37 Pagina 4 Verkeersbesluiten Westmolenstraat Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 9 september 2010 hebben besloten tot: a) het instellen van een inrijverbod aan de Westmolenstraat ter hoogte van Westmolenstraat 4 op het pad achter de woningen Westmolenstraat 1 en Lange Haven 111 tot en met 123 middels het plaatsen van het bord COlzoals omschreven in bijlage I bij het RVV 1990; b) het opheffen van de drie algemene gehandicaptenparkeerplaatsen nabij het pand Westmolenstraat 26. Juridisch kader Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam, sector bestuursrecht. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. L. Robbemond, tel.nr. 219 1867. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 9 september 2010 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Aanvraag vergunning Indoor Jeugdland Bij de burgemeester van Schiedam is een'vergunning aangevraagd voor het organiseren van Indoor Jeugdland in het Prinses Beatrixpark op het grasveld tegenover de parkeerplaats van maandag 18 oktober t/m vrijdag 22-10-2010 van 10.00 uur tot 22.00 uur, op woensdag 20 oktober van 10.00 uur tot 22.00 uur. Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van onderstaande aanvraag ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1: Indoor Jeugdland (aanvraag): 15 t/m 29 september 2010 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus-1501,3100 EA Schiedam, onder vermelding van Indoor Jeugdland. Aanvraag vergunning Miniconcert Footloose Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een miniconcert van Footloose in het Prinses Beatrix park op het grasveld tegenover de parkeerplaats op vrijdag 22 oktober 2010 van 19.00 uur tot 24.00 uur. Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van onderstaande aanvraag ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1: Miniconcert Footloose (aanvraag): 15 t/m 29 september 2010 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam, onder vermelding 'van miniconcert Footloose. Aanvraag vergunning Multicultureel Festival Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een Multicultureel Festival in het Prinses Beatrixpark op het grasveld tegenover de parkeerplaats van zaterdag 16 oktober t/m zondag 17 oktober 2010 van 10.00 uur tot 18.00 uur. Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van onderstaande aanvraag ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Multicultureel Festival (aanvraag): 15 t/m 29 september 2010 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501,3100 EA Schiedam, onder vermelding van Multicultureel Festival. De Open Monumentendag 2010 is in Schiedam druk bezocht. Diverse panden hielden open huis en daar omheen waren er diverse activitei ten georganiseerd. Ook mocht wethouder Siljee ère- schildjes van de Historische Vereni ging Schiedam uitreiken. Dit jaar werden er twee schildjes toegekend. Een pand aan de Groeneweg 23 en de Dorpskerk in Kethel hadden de eer een schildje op hun pand te mogen dragen. De Historische Vereniging Schiedam kent de ereschildjes toe voor goed uitgevoerde restauraties. Sinds 1978 zijn 57 eigenaren op deze wijze reeds beloond voor hun inspanningen. Van maandag 4 oktober tot en met vrijdag 13 november worden er diverse fiets- en voetgangersbrug gen in de gemeente Schiedam afgesloten. De afsluitingen zijn nodig omdat het wegdek op de bruggen toe is aan vernieuwing. De afsluitingen worden ter plaatse met borden aangegeven. Hieronder staan de locaties en bij behorende uitvoeringsdata op een rij. Indien u vragen heeft over deze werkzaamheden, dan kunt u con tact opnemen met de afdeling BOR van de gemeente Schiedam via 010- 219 1111 Bruglocatie start duur uitvoering gereed globale werkomschrijving Op de hoek van Molensingel en Hargsingel week 40 2 weken week 41 alle brugdekdelen vervangen Ter hoogte van de Molensingel en de Churchillweg week 40 2 weken week 41 alle brugdekdelen vervangen Ter hoogte van het Akkerpad en Hofpad week 40 4 weken week 43 alle brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Ter hoogte van het Atalantahof en J. de Raatpad week 40 4 weken week 43 alle brugdekdelen vervangen en conserveerwerk In het Hofpad week 40 4 weken week 43 alle brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Over de Poldervaart ter hoogte van de Rietkraag week 40 4 weken week 43 alle brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Ter hoogte van de Meeuwensingel richting Nachtegaallaan week 41 5 weken week 45 liggers en brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Ter hoogte van de Meeuwensingel in het verlengde van de Dr. Sauerstraat week 41 5 weken week 45 liggers en brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Ter hoogte van Smetanalaan en Brederoweg week 42 4 weken week 45 alle brugdekdelen vervangen en conserveerwerk Over de Poldervaart bij de sluis week 44 2 weken week 45 nieuw brugdek Park Kethel in Rien Poortvlietpad week 42 2 weken week 44 Vervangen vlonder In park Kethel week 42 2 weken week 44 Vervangen vlonder In het Harkje Benthempad week 43 2 weken week 44 alle brugdekdelen vervangen In het Veldpad week 44 2 weken week 45 alle brugdekdelen vervangen Op de kruising van de Professor Ka- merlingh Onneslaan met de Singel is een nieuw Afval Apart Punt (AAP) in gebruik genomen. Tot op heden hadden bewoners in de nabijheid van station Schiedam Centrum geen AAP binnen redelijke loopafstand tot hun beschikking. Op de AAP in de Singel kunnen papier karton, wit glas en bruin/groen glas worden aangeboden. Het wijkoverleg van de wijk Kethel zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 27 september 2010 Locatie: Schietbaanstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - Presentatie opbouwwerk - Wijkjaarprogramma 2011 (vooraankondiging) - Oud Nieuw (vooraankondiging) - Evaluatie wijkbudget en vouchers - Bezuinigingen gemeente - Uitvoering speelruimteplan - Verslag van de vorige vergadering - Stand van zaken wijkbudget - Rondvraag/ Wat verder ter tafel komt Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesmana- ger, de heer H. Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling: telefoon 010-2191023 of per e-mail: l.jongebreur@ schiedam.nl Colofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 219 1111 Stadswinkel, Stadserf 1 Fax: (010) 473 70 21 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam E-mail: info@schiedam.nl Eindredactie Gemeente Schiedam I Foto:Jan van der Ploeg

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 9