IA O O O Monuta ft1 dat was pas een mooie uitvaart q3 Q O-B Johanna Gerarda in 't Veld - Verveen J- Jacomina Cornelia Commijs Gijs Jongbloed Waaijers Uitvaartverzorging fDensenlinq.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 22 september 2010 - Pagina 12 —Jubileum Geborei Ovériijden Dankbetuiging CU -I—» CJ _Q CU Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Op de leeftijd van 81 jaar is van ons heengegaan 15 september 2010 Correspondentieadres: P.J. in 't Veld De Jacht 16 3261 TG Oud-Beijerland De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Onze trouwtekst op 18 mei 1971 Mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opi heeft ons na een langdurige ziekte verlaten Jan J ohannes Verhoeven Schiedam, Schiedam, 19 februari 1940 10 september 2010 Wij zijn blij dat wij zulke goede jaren samen mochten hebben en heel verdrietig dat wij hem nu moeten missen. Henny Verhoeven - van de Lang Gert-Jan en Jennie Vincent Esther Kalixfors 81 3124 RB Schiedam De begrafenis heeft 16 september plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Na een moelijke periode van een afnemende gezond heid is na toediening van het H. Sacrament der Zieken rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma, zus, schoonzus en tante Johanna Catharina Maria van Raaij - Meijster Jopie weduwe van Petrus Jacobus van Raaij Kethel Spaland. 20 oktober 1926 t Schiedam, 19 september 2010 Clarv Lenie Peter en Naffie Nathalie Ria en Peter Rick en Desirée Rob en Esther Bep en Kees Björn en Nadia Messalina en Mare Jan en verdere familie Delflandseweg 268 3119 XE Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 22 sep tember van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De H. Mis van Requiem wordt opgedragen donderdag 23 september om 14.15 uur in de Basiliek van de H. Liduina en O.L.Vr. van de Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam. Aansluitend zal om 15.45 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden inde aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. j V Ten dage dat ik riep hebt Gij gehoord naar mij en kracht gegeven. Psalm 138, vers 2 Met droefheid geven wij U kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van In leven verloskundige te Schiedam. Draagster van de Eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Rotterdam, Schiedam, 21 juni 1924 14 september 2010 Halsteren: A. de Hoop - Commijs A.R. de Hoop en verdere familie Wehl: C. Garretsen - v. Engelsdorp Gastelaars G. Garretsen en verdere familie Schiedam: C. Punt - de Lange G. Verspui en verdere familie Jan van Zutphenstraat 16 3119 BP Schiedam De begrafenis heeft inmiddels op 18 september plaatsgevonden te Schiedam. Kijk naar de zonnebloem die keert zich naar het Licht en heeft van alle bloemen het zonnigste gezicht en als het nu eens donker is zo'n grijze, grauwe nacht kijk dan weer naar die zonnebloem die geeft je nieuwe kracht. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons toch nog onverwachts, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en zus Alida Hoftijzer - Teilekamp Booland sinds 26 februari 1988 weduwe van Dirk Hoftijzer Amsterdam, 18 september 1925 inde leeftijd van 84 jaar. Kinderen Jan t Koos t Albert t en Bep Sija en Willem Lenie en Arie Els en Kees Cor en Lolita Lydia t Georgette en Henk Dirken Dineke Marianne en Dennis Zussen Tine en Theo t Paula en Frans t Rotterdam, 14 september 2010 Kleinkinderen Patrick en Bianca Natascha en Ivo Michel en Caroliene Raymond en Nelleke Stefan Marcel enChantal Koen en Theo Rieken Denise Angelique en Stefan Nick Dirkoen Suzanne Gerwin en Kimberley Priscilla en Romano Michelle Achterkleinkinderen Naomi en Comé Ivanoen Indy Pascal Maasland, 14 september 2010 Correspondentieadres: Els van Dorp-Hoftijzer Hondsdraf 27 3155 WD Maasland De begrafenis heeft maandag 20 september, na een afscheidsdienst in de aula, plaatsgehad op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Wij willen een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en schoon vader en de liefste grapjes opa Uw medeleven heeft ons bijzonder goed gedaan. Door Jongbloed-Haanstra Rob en Guikje Ed en Lou Nika Lian Schiedam, september 2010 010-474.11.44 Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl Overlijdensberichten vind je op www.mensenlinq.r Een bekende overleden? Zoek, vind en reageer. Merisenlinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. maar hoe regel je zoiets? Van muziek tot rouwauto: in Monuta Uitvaartwens kunt u al uw wensen vastleggen. Kijk op monuta.nl of bel ons voor een afspraak. Bij Monuta in Schiedam en Vlaardingen zijn we er als u ons nodig heeft. bel 010-426 7678 Monuta Schiedam Burg. Honnerlage Gretelaan 377 Schiedam bei 010 -434 81 97 Monuta't Oude Huys Verploegh Chasséplein 3 Vlaardingen www.monuta.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12