Van idee tot onderneming Gratis irado A4.TIJD ACTUEEL: PEWEEKKRANT.NL Onderneming starten? Ga de uitdaging aan! Meld je aan voor 30 september 2010 en maak kans op een interessant prijzenpakket! www.droomstart.nu Zin en onzin van reïncarnatie. van Uw de Hoeve www.dehoevebv.nl ALS ENIGE IN SCHIEDAM SPECIAAL SLA GERIJ MAARTEN STOK dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 29 september'2010 - Pagina 11 -$■ Droomstart-partners: Rabobank Schiedam-Vlaardingen Gemeente Schiedam Gemeente Vlaardingen Kamer van Koophandel Rokade Advies Starters Work it out to move De Zakenkring Wegener Huis-aan-huisMedia Stichting Mentor I Uw slager maakt keuzes voor kwaliteit en voor de I wensen van de klant. Juist daarom geeft hij de garantie I dat het varkensvlees met Milieukeur op een duurzame, I milieu- en diervriendelijke wijze geproduceerd is. De totale keten van Milieukeurdeelnemers van De Hoeve garandeert dat het vlees op meest e manier tot stand is gekomen. De basis hiervoor ligt bij de varkens- houderij, waar Milieukeur een strikt kwaliteitszorgsysteem borgt. Kwaliteit Door de keuze voor een minder snelgroeiend varkensras in combinatie met het nauwkeurig samengesteld voerprogramma is het mogelijk een kwalitatief hoogwaardiger varkensvlees product aan te bieden. Dierenwelzijn Binnen de keten van De Hoeve wordt veel aandacht besteed aan het welzijn van de varkens. De belangrijkste punten hierbij zijn: - het niet meer castreren van de beren; - voldoende bewegingsruimte met duidelijke ruimte voor slapen en eten; - onbeperkt vers drinkwater; - het samenstellen van uitgekiende menu's door nauw samen te werken met de veevoer!'abrikanten. Deze maatregelen resulteren in gezonde dieren en rust in de stallen. Hierdoor ontstaat minder stress. Milieu Zorgvuldig management zorgt voor een lage milieubelasting. De Milieukeurbedrijven gebruiken met name groene energie en zorgen voor een structureel lager energieverbruik. Door de met zorg samengestelde voerprogramma's en de speciale mestopvang blijft de ammoniakuitstoot, evenals de productie van fosfaat en stikstof laag. Bij 15,- aan boodschappen 100 gram fricandeau en 100 gram rosbief Winkelcentrum Woudhoek Noord Geuzenplein 11, Tel. 470 - 54 88 Tijdens de lezing 'Zin en onzin van reïncarnatie' gaat Janet Werner in op de zin en de onzin van reïncarnatie en op de taboes die hierover heersen. Zij legt een aantal vragen voor zoals: 'Bestaat reïncarnatie werkelijk of is het een begrip dat ons in staat stelt om de dood te kunnen accepteren?' en 'Heeft het überhaupt zin om terug te gaan naar vorige levens en wat bereik je daarmee?'. Ook gaat zij in op karma en legt zij o.a. voor of karma een les is die wij moeten leren of dat het een herinnering is waarmee wij ons leven kunnen perfectioneren? Na de lezing zou iedereen kunnen concluderen dat er meer is tussen hemel en aarde, maar dat niets zo maar klakkeloos moet worden aangenomen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De avond is gratis. We vragen wel om u aan te melden via telefoonnummer 088 927 2250 (lökaal tarief) of mailadres cre.beukenhof@yarden.nl Donderdag 7 oktober 2010 Yarden Begraafplaats/Crematorium en Uitvaartwinkel Beukenhof Burgemeester van Haarenlaan 1450 3118 GR te Schiedam Ontvangst 19.00 uur, aanvang 19.30 uur www.yarden.nl De Violier De Akkers Dinsdag 5 oktober Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 11 oktober, vanaf 18.00 üur SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Dinsdag 12 oktober, vanaf 18.00 uur Wijkvereniging Midden Delftand De Velden Woensdag 27 oktober, vanaf 18.00. uur Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag. 27 oktober, vanaf 09.00 uur Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation óf laat het gratis door-IRADO ophalen. Heeft u puin? Koop dan een Big Bag!' Kijk voor meer informatie op www.irado.nl of bel met onze klantenservice 010-262 1000. NIEUW- Arbeidscentrum de Boei LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag '6 oktober, vanaf 09.00 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Woensdag 13 oktober, vanaf 09.00 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan,-Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 20 oktober, vanaf 09.00 uur WEST Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 14 oktober, vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Geen inzameling in oktober ZUID Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Woensdag 6 oktober, vanaf 18.00 uur CKV ODI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 12 oktober, vanaf 18.00 uur NV IRADO Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 11