Wé zijn niet failliet Extra Journaal lr 1 lr WIJ 4-EN FEEST! L 4.44 L 4.44 Groot onderzoek naar zedendelicten Dode Zee Therapie tegen psoriasis J", j|£akkens s aMMerlaari Vleeschhouwerij bestaat zaterdag 12/2 jaar mi. 4.44 Appel- slagroom- schnitte Appelflap Panini oat bran i Tarwe- puntjes Leerlingen helpen bij uitje in diergaarde Wethouder doet beklag over foute informatie www.vleeschhouwerii.nl Franselaan 279 Tel.010-4151581 Kipfilet Paarden- Kogelbiefstuk 800 A AA gram Ribkarbonade kii. 4.44 Sucade- lappen 800 /L/L gram m Verse Worst Ham lappen U 11 11 «W II i dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad' ALTIJD ACTUEELDEWEEKKRANT.NL Woensdag 29 september 2010 - Pagina 16 SCHIEDAM - Leerlingen van SG Spieringshoek hebben donderdag meegeholpen om zestien zon- nebloemgasten van de afdeling Schieveste een heerlijke dag in Diergaarde Blijdorp te bezorgen. Voor de leerlingen viel het uitje onder de maatschappelijke stage. Het ijs was snel gebroken, volgens Trudi Hueting, voorzitter van De Zonnebloemafdeling Schieveste. "Jongens en meiden hartstikke bedankt! Jullie waren geweldig!". foto:pr SCHIEDAM - Wethouder Ad Mostert bestrijdt dat de fi nanciële situatie zo penibel is geworden dat de gemeen te Schiedam mogelijk on der preventief toezicht van de Provincie Zuid-Holland moet komen. Hij heeft zijn beklag gedaan bij de pro vincie, die het bericht de wereld in hielp. 'Veel gemeenten Zuid-Holland in financieel zwaar weer', staat boven het persbericht van de Provincie Zuid-Holland. Daarin wordt het 'beeld geschetst dat zeventig procent van de Zuid- Hollandse gemeenten komen de jaren te maken krijgen met oplopende tekorten. Een op drie gemeenten hebben onvol doende reserves om financi ële risico's in de toekomst op te vangen. Dat zou blijken uiteen analyse van de gemeentelijke jaarrekeningen en begrotingen voor 2010. Schiedam wordt sa men met Maassluis en Boskoop genoemd als een gemeente die dicht tegen preventief toezicht aanzit. Wethouder Mostert stelt dat uit het jaarverslag van de provin cie blijkt dat dit beeld onjuist is. Zowel preventief toezicht als een artikel-12 status is voor de gemeente Schiedam op dit mo ment niet aan de orde. Hij heeft zijn beklag over het persbericht gedaan bij gedeputeerde Van Heijningen. In een brief aan de gemeenteraad schrijft Mostert dat de Gedeputeerde de inhoud van het persbericht betreurt en dat de tekst niet met hem is afgestemd. In het jaarverslag van de Pro vincie staat onder andere dat Schiedam de begroting voor 2011 scherp moeten bewaken. Het weerstandsvermogen is door het negatieve resultaat in 2008 niet toereikend op de risi co's op te vangen 1 April 1998 begonnen we met onze eerste Vleeschhouwerij aan de Koninginneweg 57 in Ridderkerk. Wij zijn er trots op dat wij na 12'/2 jaar nagenoeg nog dezelfde bezetting hebben als op 1 april 1998. Wist u dat de centrale van de Vleeschhouwerij in 2002 zich ook is gaan richten op de horeca in de regio Rotterdam en nu 8 jaar verder de grootste leverancier is van vlees aan de betere horeca. Hierdoor is onze gezamenlijke inkoop zo gegroeid dat wij u de hoogst mogelijke korting kunnen geven voor de beste kwaliteit. Bij de Vleeschhouwerij vind u artikelen die u in de supermarkten niet meer kan vinden, wat te denken van uierboord, verse paardenbiefstuk, vers gesneden vleeswaren (diversen uit eigen worstmakerij), verse soepen en vlees waar niets aan toegevoegd is om het op kleur te houden en/of het langer in schappen te presenteren. Aanbiedingen geldig van donderdag 30 september t/m woensdag 6 oktober Verse Hollandse Rib- of Boeren- Footloose zingt voor Jeugdland SCHIEDAM - De bekende Schiedamse Coverband Foo tloose treedt vrijdag 22 okto ber op in de Mega-Festival- Tent in het Beatrixpark. Zij doen dit in samenwerking met Van der Ree Events, die de gehele week diverse ac tiviteiten organiseert in het Beatrixpark. Om de Indoor Jeugdland voor iedereen be taalbaar te houden, gaat de gehele opbrengst naar het Indoor Jeugdland. Tickets zijn verkrijgbaar bij de ver koopadressen van Van der Ree Events. Kosten 8 euro pp. Kijk op www.vanderree- events.nl voor de verkoop adressen. Vrij op naam-weken bij Dupont Makelaars SCHIEDAM - Mensen blijven verhuizen maar de huidige woningmarkt vraagt wel om inventiviteit en creativiteit. Dupont Makelaars speelt daarop in met een unieke woonactie in oktober: VRIJ OP NAAM-weken. In okto ber zijn er 13 woningen uit het woningaanbod van Du pont te koop voor een vaste Vrij op Naam prijs, zoals dat bij nieuwbouwprojecten wel gebruikelijk is. In de be staande bouw is dit onge woon, vandaar dus dat van een unieke actie gesproken mag worden! Gedurende deze actiemaand worden deze 13 huizen dus inclusief kosten koper aangeboden. Hiermee bespaart de koper al gauw 10 duizenden euro's! Meer informatie bij Michel de Heer van Dupont Make laars, tel 010 4268135. Of kijk op www.dupont.nl SCHIEDAM -De politie zoekt getuigen van twee zedendelic ten die eind augustus en eind september plaatsvonden in de omgeving van de Europabou levard inVlaardingen en Schie dam. Op 31 augustus fietste een scho liere rond 14.00 uur naar huis en werd nabij het Bachplein in Schiedam aangesproken door een onbekende man. Hierna speelde zich een zedendelict af. Op 20 september herhaalde zich bij een ander meisje een soortgelijk incident omstreeks 16.00 uur rond de Koningin- nelaan in Vlaardingen. De ver dachte werd in beide gevallen omschreven als een blanke man tussen de 30 en 45 jaar oud met een bril op. Hij droeg beide keren een blauwkleurige pet en beweegt zich voort op een licht kleurige fiets met zijtassen. Een rechercheteam is in samen werking met de wijkpolitie een intensief onderzoek gestart De politie wil mensen spreken die iets hebben gezien of andere informatie hebben. Bel naat politie Rotterdam-Rijnmond via 0900-8844 (lokaal tarief) of anoniem op 0800-7000. De po litie roept ook eventuele andere slachtoffers, die in de omgeving van de Europaboulevard het slachtoffer zijn geworden van een zedenmisdrijf, op zich te melden. VLAARDINGEN - Bij de psori asis dagbehandeling van Skin Therapy in Vlaardingen wordt al meer dan twintig jaar de Dode Zee Therapie op kunst matige wijze nagebootst. En met goede resultaten. De therapie bestaat uit een behandeling in een speciaal voor Skin Therapy ontwik kelde zoutwaterdouche. Dit' wordt gecombineerd met een aangepaste combinatie van UVA en UVB belichting. De therapie kan vooraf worden gegaan door een aantal minu ten baden in een zoutwater- bad. Daarnaast kunnen deel- bestralingen van behaarde hoofdhuid, knieën en ellebo gen plaatsvinden. Bovendien kan de behandeling onder steund worden met door de dermatoloog of huisarts voor geschreven zalven. Ook de behandeling van eczeem en vitiligo geeft goede resultaten. Het dagbehandelingscentrum aan de Churchillsingel 484 in Vlaardingen is sinds enige tijd uitgebreid met het algemene dermatologisch centrum van Prof. Dr. E. Stolz, (dermato loog). Meer info 010-4752777 of via e-mail: info@skinthe- rapy.nl. M» 5r 3 stuks (alleen vrijdag en zaterdag) im 6 stuks Aanbiedingen gelden van donderdag 30 september t/m woensdag 6 oktober 2010 Hot van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 Mryvrw.bakkerammerlaan.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 16