Careyn Berichten Card10 Carojiij yvrsm Agenda Diëtisten verwennen klanten met cadeau Arcade en Careyn tekenen voor bouw van Woonzorgcentrum in Naaldwijk Careyn biedt wond-, incontinentie en stomazorg Doe een wens! Vacatures Careyn Keuzepakket Wie is Careyn? Elk jaar is het op 19 september De dag van de diëtist! Dit jaar viel dat op zondag, geen eenvoudige dag om een actie op touw te zet ten. De diëtisten van Careyn hebben daarom maar een hele week aandacht aan deze dag te besteed, ledereen die in de week van 20 tot 24 september een bezoek bracht aan de diëtist is getrakteerd op een prachtig recep tenboekje vol met leuke ideeën voor de war me maaltijd. Bijzonder is dat de lekkere en bijzondere recepten aangeleverd zijn door onze klanten zelf. De diëtisten hebben de re cepten vervolgens beoordeeld, zo nodig aan gepast en gebundeld tot een prachtig geheel. Natuurlijk staan de diëtisten niet alleen in deze ene week voor u klaar, u kunt altijd te recht voor een persoonlijk advies. Meer infor matie of een afspraak maken? Kijk op www. careyn.nl of bel met Careyn Klantenservice 088-123 99 88. In maart 2009 ondertekenden woningcor poratie Arcade en zorgorganisatie Careyn een overeenkomst, waarin stond dat geza menlijk onderzocht werd of de bouw van een zogenaamd 'woonzorgcentrum' op het Woerdblokeiland in Naaldwijk tot de moge lijkheden behoort. Inmiddels is gebleken dat het nieuwe plan financieel haalbaar is. Op 16 september 2010 ondertekenden beide par tijen een overeenkomst waaruit dit blijkt. De bouw van het woonzorgcentrum gaat definitief door! Aan de Grote Woerdlaan in Naaldwijk komen op het Woerdblokeiland vier fraai vormgegeven woonvilla's (ook wel Urban Villa's genoemd). Drie Urban Villa's blijven eigendom van Arcade en worden na oplevering gehuurd door Careyn, kinder dagverblijf Kwest en de gemeente voor het Naaldwijkse Centrum voor Jeugd en Gezin. De vierde villa bestaat uit koopwoningen met 'comfort en care' voorzieningen. De bouw start naar verwachting medio 2011 en de oplevering is begin 2013. Binnen Careyn werkt een aantal wijkver pleegkundigen gespecialiseerd in wond-, incontinentie- en stomazorg. Elke wijk heeft een specialist voor handen. Deze wijkverpleegkundigèn zijn goed geschoold en krijgen alle actuele informatie direct van de leveranciers. Ze hebben goed con tact met huisartsen en kunnen u adviseren op het gebied van wond, incontinentie en stomazorg bij u thuis. Heeft u een wond die maar niet dicht wil gaan, zou u graag wat meer informatie willen op het gebied van incontinentie, wilt u weten welke materi alen het beste bij u passen of heeft u een stoma gekregen en bent u nog wat onze ker over de verzorging hiervan? Bel gerust met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88. De desbetreffende wijkverpleegkundige neemt dan contact met u op. Van 5 tot en met 13 november is het de Week van de Chronisch Zieken. Het the ma dit jaar is "Red jezelf!" Een chroni sche ziekte brengt vaak beperkingen met zich mee. Met de 'Doe een wens'-actie wil Careyn 10 mensen met een chroni sche ziekte het gevoel van ziek zijn even doen vergeten door een wens in vervul ling te laten gaan. Heeft u altijd als eens naar het Dolfinarium gewild, willen skiën in SnowWorld, droomt u van een make over of misschien heeft u wel een hele andere wens? Stuur deze dan uiterlijk 19 oktober in via het inschrijfformulier op onze website www.careyn.nl/doeeen- wens of vraag een formulier bij Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88. Wie weet laat Careyn uw wens in vervulling gaan! Careyn Personenalarmering Woont u graag zelfstandig, maar voelt u zich niet zeker en veilig als u alleen thuis bent? Dan kan Perso nenalarmering van Careyn een goe de oplossing voor u zijn. Daarmee kunt u overal in huis direct hulp inroepen. Dag en nacht. U krijgt van Careyn een alarmapparaat en een zendertje in de vorm van een hanger of een polsband. Mocht u hulp nodig hebben, dan drukt u op de knop van het zendertje. U kunt kiezen uit twee vormen van Per sonenalarmering. Bij sociale alar mering, 12,50 per maand, waar schuwt de verpleegkundige een van de contactpersonen die u aan Careyn heeft doorgegeven. Bij pro fessionele alarmering, 26,00 per maand, schakelt de verpleegkun dige direct een deskundige zorgver lener voor u in. Is Careyn Personenalarmering voor u de oplossing? Meldt u dan aan via www.careyn.nl/personenalarme- ring of bel 088 - 123 99 88 (lokaal tarief). Op dit moment heeft Careyn on derstaande vacatures. Wil je meer weten, kijk dan op onze website: www.carevn.nl bij werkenaleren. (Wijk)verpleegkundigen acute dienst 16 uur per week of 0 uren contract, alle diensten, in bezit van rijbewijs Planner 32 uur per week, standplaats Schiedam Gespecialiseerd verpleegkundigen technisch team (VRH) minimaal 16-20 uur, in bezit van rijbewijs. Diëtist voor minimaal één jaar. 24 - 36 uur per week in Delft, Westlarid, Oostland, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis Verzorgende IG Careyn Pijletuinenhof Naaldwijk 36 uur per week Alle diensten, met ontwikkelmogelijkheden tot Eerst Verantwoordelijk Verzorgende. Careyn Consultatiebureau voor Senioren: Gezondheidsmarkten: Datum: woendag 13 oktober 2010 van 13.30 tot 16.30 uur Lokatie: De Kickerthoek, Prins Willem Alexanderhof 2 te Den Hoorn Datum: vrijdag 15 oktober 2010 van 14.00 tot 17.00 uur Lokatie: bibiotheek, Sportlaan 27 De Lier Datum: vrijdag 29 oktober 2010 van 13.00 tot 17.00 uur Lokatie: De Hofsingel, Maasland Themabijeenkomst 'Eenzaamheid en rouw' Datum: 20 oktober 2010 van 10.30 uur -12.00 uur. Lokatie: Bibliotheek, Uiverlaan 18, 3145XN, Maassluis Zwanger en Fit 11 oktober, Schiedam Zwangerschapsyoga 11 oktober, Delft 13 oktober, Naaldwijk Shantala Babymassage 28 oktober, Maassluis EHBO bij kinderen 28 oktober, Delft De cursussen zijn exclusief voor abonnees van Careyn Keuzepakket. Word en Windows voor senioren De computer wordt veel gebruikt voor tekstver werken: brieven typen, verslagen maken of een uitnodiging voor een feest maken. Dit leert u al lemaal tijdens de cursus Word en Windows voor senioren. Ook leert u de bestanden op een juiste manier te bewaren. De cursus bestaat uit 8 les sen van 1,5 uur en start op 27 oktober in Delft, op 28 oktober in Hoek van Holland en op 2'9 oktober in Vlaardingen Nog geen abonnee? Het abonnement van Careyn Keuzepakket geldt per kalenderjaar en kost (voor u en eventuele ge zinsleden )r€ 20,50 per acceptgiro. Betaalt u via automatische incasso, dan krijgt u 1,50 korting en de contributie bedraagt dan 19,-. Kijk voor het reglement Careyn Keuzepakket op www.ca- reynwinkel.nl. Speciale actie: meldt u aan voor 1 oktober en ontvang 12 gratis ijsbekers. Voor meer informatie en aanmelden: Careyn Keuzepakket, tel. 088 - 123 99 88-(lokaal tarief). Of ga naar www.careynwinkel.nl Verpleging en verzorging, huishoudelijke zorg, gespecialiseerde thuisverpleging, thuisbegeleiding, verpleeghuiszorg, pallia- tieve zorg, kraamzorg, voeding- en dieetad vies, diabeteszorg, maatschappelijk werk, hulpmiddelen, preventieprogramma voor senioren, zorg op afstand, personenalar mering en aanvullende (gemaks)diensten, activiteiten en cursussen voor abonnees. Careyn levert het allemaal. Thuis of in de wijk. In elk geval altijd dichtbij en zoals u het wilt. Onze teams staan 24 uur per dag, 7 dagen per week voor u klaar. Vragen? Bel met Careyn Klantenservice 088 - 123 99 88.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 46