GLASDESIGN van Zanden mÊb Is kleinschalige zorg iets voor u? S C H Teamleider Kleinschalig Wonen EDAM B V Tekenaar werkvoorbereider WIE KOMT BINNENKORT ONS ENTHOUSIASTE TEAM VERSTERKEN? Wij hebben een leuke baan voor jou! Voor onze nieuw te starten orthodontiepraktijk in centrum Maassluis zoekt ORTHODONTIE Al 15 jaar specialist in beugelbehandelingen. Je opleiding wordt intern verzorgd! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 29 september 2010 - Pagina 51 CatihariitkStichting Op korte termijn zal woonzorgcentrum Stuifakkers in Rockanje haar deuren openen. De verwach ting is dat dit nieuwe pand, welke ter vervanging van verzorgingshuis Swinshoek wordt gebouwd, in de winter van 2010 in gebruik genomen wordt. In Stuifakkers gaan wij Kleinschalig Wonen voor dementerende ouderen vorm geven. Er worden zes wooneenheden gecreëerd die elk plaats bieden aan zes personen. Naast kleinschalige zorg wordt ook Zorg Thuis geboden aan zelfstandig wonende ouderen. Het woonzorgcentrum maakt deel uit van de Catharina Stichting. Wij leveren zorg en diensten op het gebied van wonen, welzijn en zorg in het Catharina Gasthuis en Welzijn Ouderen in Brielle, Leemgaarde in Oostvoorne en Swinshoek in Rockanje. Er werken ongeveer 300 medewerkers om zorg en diensten te leveren aan circa 400 oudere cliënten. Voor Stuifakkers komen wij graag in contact met enthousiaste kandidaten voor de functie van (28 - 32 uur) Wij bieden u de volgende functie-uitdagingen: Vormgeven aan professionalisering van Kleinschalig wonen; Aansturen van het team Kleinschalig wonen; Mede coördineren en aansturen van het zorgproces van de cliënt; Signaleren, rapporteren en adviseren bij ontwikkelingen op het vakgebied Uitvoering geven aan beleidsplannen en meedenken over het grote geheel. Functie-eisen: Relevante opleiding op HBO niveau (bijv.: verpleegkundige niveau 4); Kennis en ervaring op het gebied van psychogeriatrische ouderenzorg, waarbij ervaring op het gebied van kleinschalig wonen een pré is; Zelfstandig, enthousiast, sfeerbevorderend, motiverend, verbindend, krachtig en tactvol. Uw salaris: De inschaling vindt plaats op basis van de CAO WT en is mede afhankelijk van opleiding en erva ring. De selectiegesprekken vinden plaats op 19 oktober 2010. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door mevrouw C. Meijboom, locatiemanagër Stuifakkers, bereikbaar via telefoonnummer 0181 409200. Uw sollicitatie kunt u tot 11 oktober 2010 sturen naar pz@catharinastichting.nl of richten aan de Catharina Stichting, Postbus 170,3230 AD Brielle t.a.v. Mw. E. M. van Bruggen, personeelsadviseur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Glasdesign Schiedam B.V., gevestigd te Schiedam, is een innovatief bedrijf op het gebied van glas en toepassingen met glas, zoekt op korte termijn een nieuwe collega in de functie van: Ter uitbreiding van ons bedrijf zoeken wij een enthousiaste tekenaar/ werkvoorbereider. Als tekenaar werkvoorbereider verzorg je al heb benodigde voorbereidingswerk voor onze projecten van offerte- tot uitvoeringsstadium. Denk daarbij aan ontwerpen, tekenen, inkopen, plannen en afstemmen met klanten en leveranciers eet. Je bent betrokken bij verkoop, inkoop en uitvoering van projecten. Dit in nauwgezet overleg met de projectleiding. Je verzorgt voor een efficiënte en volledige uitwerking van projecten. Het is een uitdagende functie met doorgroei mogelijkheden. Wie ben jij? Je bent een professioneel, ambitieus, energiek en doortastend persoon die gewend is zelfstandig op te treden en initiatief te tonen. Je beschikt over voldoende relevante werkervaring. Je stelt de juiste prioriteiten, weet snel te schakelen en bewaart overzicht. Je communiceert helder en beschikt over organisatorisch talent. Je hebt affiniteit met de bouw en glastechniek. Je beheerst de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift. Je hebt ruime ervaring en kennis van Auto-cad, MS Office en eventueel andere programma's. Ook starters kunnen reageren op deze vacature. Wij bieden een dynamische en informele werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Pas jij in dit profiel dan ontvangen wij graag je reactie, per e-mail, voor 10 oktober 2010. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met de heer S. Pieters op nummer 010-247 2220. Contactgegevens Glasdesign Schiedam B.V. Olivier van Noortstraat 7 3124 LA SCHIEDAM website www.alasdesian.nl enthousiaste voltijds en parttime ORTHODONTIE-ASSISTENTES Kun je zowel zelfstandig als ook in teamverband goed werken? Ben je handig, nauwkeurig en goed in precisiewerk? Ben je leergierig? Vind je het leuk om met kinderen te werken? Ben je toe aan ander werk of een nieuwe werkomgeving? een enthousiaste parttime RECEPTIONISTE admin. medewerkster Ben je representatief? Ben je flexibel en servicegericht? Beschik je over goede communicatieve vaardigheden? Beschik je overeen goede Nederlandse taalbeheersing in woord en geschrift? Heb je een MBO - opleiding administratief medewerkster of vergelijkbaar? Stuur dan een handgeschreven sollicitatie met C.V. en pasfoto naar: Van Zanden Orthodontie, Reigerlaan 53, 3136 JJ Vlaardingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 51