Harg-Spaland Verzorgenden niveau 3 ieuwe Haven LEIDINGGEVEND TOPTALENT Powered by Q JobTrack.nl centrum voor zorg en wonen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 6 oktober 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 54 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0418-475844 anenmarkt zorg voorziening Woonzorgvoorziening Nieuwe Haven is een particuliere onderneming die in november 1 jaar bestaat. Privacy, respect, persoonlijke aandacht, geborgenheid en veiligheid staan centraal in de Nieuwe Haven. Er zijn 12 zorgappartementen, een sfeervolle huiskamer en eetkamer aan de haven in Schiedam. Er wordt zorg op maat geleverd, dat wil zeggen dat er 24-uur per dag gekwalificeerd personeel aanwezig is die zich bezig houdt met de zorg en het coördineren/begeleiden van afspraken buitenshuis. Kortom; wij bezorgen de bewoners een zorgeloze oucle dag!! Wat vragen wij? Met ingang van 1 december een Ziekenverzorgende Verzorgende I.G. voor 20 tot 24 uur per week, alle diensten. Wat hebben wij te bieden? Nieuwe Haven biedt -u een uitdagende functie in een gezellige en ontspannen werksfeer. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Wij bieden salaris conform CAO VVT. FWG 40 Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Ronald Oostlander, 06-30166608. Of u bezoekt onze site: www.nieuwehaven.ora. Stuur uw schriftelijke sollicitatie voor 12 oktober naar: Nieuwe Haven, p/a Oosthavenkade 56 3134 NX Vlaardingen. Per e-mail: info@nieuwehaven.org. Met meer dan 4000 filialen in Europa is Aldi een van de grootste supermarktbedrijven ter wereld. Alleen al in Nederland zijn meer dan 450 filialen. Deze filialen ressorteren onder negen ondernemingen met elk een hoofd-kantoor en een distributiecentrum. Er zijn Aldi-ondernemingen in Best, Culemborg, Drachten, Groenlo, Ommen, Roermond, Roosendaal, Zaandam en Zoetermeer. 'Hoge kwaliteit voor een lage prijs' is de formule waarop ons succes is gebaseerd. Door het hanteren van een decentrale organisatie structuur en een consequent doorgevoerde bedrijfsfilosofie blijven we succes boeken. Onze goede medewerkers maken een belangrijk deel uit van het succes. Omdat Aldi continu groeit zijn wij voor onze onderneming in Roosendaal op zoek naar een: Uw functie U krijgt de verantwoordelijkheid over een district, van commerciële tot bedrijfseconomische zaken, van organisatie tot personeel. Een intensieve training on the job van ongeveer een jaar bereidt u voor op uw taken. U geeft leiding op een klantgerichte manier, in nauwe samen werking met filiaalleid(st)ers en medewerk(st)ers. In elk filiaal weet u een inspirerend klimaat te creëren. U rapporteert aan de verkoopleider. Uw kwaliteiten U heeft een universitaire of HBO-opleiding en eventueel enkele jaren werkervaring in een relevanté functie. Belangrijker echter is dat leidinggeven uw tweede natuur is: u communiceert gemakkelijk met mensen en met uw positieve instelling en enthousiasme weet u mensen tot topprestaties aan te zetten. U bent resultaatgericht en analytisch ingesteld. U bent betrokken, representatief en een echte teamworker. Wat mag u van Aldi verwachten? Bij Aldi krijgt u de kans om uzelf te ontwikkelen in een sleutelfunctie binnen een succesvol grootwinkelbedrijf. U kunt uw horizon op veel terreinen verbreden en de basis leggen voor een verdere carrière in de organisatie. U kunt rekenen op een uitstekend salaris inclusief bedrijfsauto. Bovendien ondersteunen we u met een praktijkgerichte opleiding. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met CV naar: Aldi Roosendaal B.V. t.a.v. de heer G.M.C. Grootswagers Postbus 1850 4700 BW Roosendaal www.aldi.com Fran, kelandgroep Zorgcentrum Harg-Spaland in Schiedam-Noord, biedt zorg aan somatische, psychogeriatrische en basiszorgcliënten. Binnen ons zorgteam is plaats voor voor 32 uren per week Uw werkterrein: uitvoeren van de totale verzorging van cliënten op basis van de in het zorgdossier vastgelegde afspraken; eerst verantwoordelijke zijn voor een aantal cliënten en bijhouden van het zorgdossier; actief samenwerken mét andere disciplines; begeleiden van en contacten onderhouden met relaties en familie leden van de cliënt. Uw profiel: een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de cliënt en het leveren van kwaliteit voorop staan; een diploma op kwalificatieniveau 3; inzetbaar in alle diensten; zelfstandig kunnen werken; goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens CAO VVT op basis van kennis en ervaring in functiegroep 35; vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Sollicitatie en informatie Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Dan kunt u bellen met mevrouw Marjo van der Mee, hoofd zorg, tel. 010-247 55 55. Wij vragen voor deze functie een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u zo spoedig mogelijk sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Harg-Spaland, centrum voor zorg en wonen, Willem Andriessenlaan 2,3122 JT Schiedam of per e-mail naar m.vanzeijl@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Harg-Spaland is een centrum voor zorg en wonen in Schiedam Noord bestaande uit het zorgcentrum Spaland en twee complexen met service-appartementen Groenzicht en Meerzicht. Het zorgcentrum levert 24 uur per dag en 7 dagen per week zorg- en dienstverlening aan ouderen. Intern zijn dat 84 cliënten en gemiddeld IS cliënten in de service flats/aanleunwoningen. Daarnaast levert Harg-Spaland tal van diensten aan senio ren die in de buurt van het zorgcentrum wonen (o.a. Zorg Thuis, alarmsysteem, maaltijden, activiteiten, enz.). Naast het zorgcentrum voert Harg-Spaland ook de regie bij de ontmoetingscentra "de Valm" in SVEA-parken en De Nieuwe Harg. In 2010 heeft Harg-Spaland het 'Gouden Keurmerk in de zorg' ontvangen en in mei 2008 3 sterren in het kader van Gastvrijheidszorg met Sterren. Harg-Spaland maakt deel uit van de Frankelandgroep, die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Schiewaegh en Vaartland. Wij, hechten grote waarde aan het welbevinden van onze cliënten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restaurant, een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midget golf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze cliënten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van ónze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 54