Hufs^ O O Sr -v O CP Riet Jacobus Cornelis Kapel Koos Rengertje van der Marei- van Dunschoten J y Marian van Grootveld jubileum Geboren J^kbetüiging CU CJ CU _Q CU O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |Miebericlrtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |{010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 9208 woensdag 13 oktober 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 10 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met herinneringen aan de gelukkige jaren die zij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Hendrika Groenendijk-den Held Riek in de leeftijd van 86 jaar. Arie Marijke en Jan Jacinta en Wouter Simon, Fleur, Sara Martijn en Mathijs Tim Dick en Franpoise Gerard Ariënne en Jan Anouk, Lotte 11 oktober 2010 Laan van Bol'es 166 3122 AE Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op vrijdag 15 oktober om 11.30 uur, waarna de plechtigheid zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Degenen die ik liefheb verlaat ik om met hem, die ik liefhad, weer samen te zijn Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma 'grootje' Maria Johanna van Tricht-van der Veen weduwe van Cornell's van Tricht 1 juli 1927 f 3 oktober 2010 Gerrit en Anke Edwin en Jacqueline Eline, Colin Sonja en Bruce Rebecca, Jennifer Lieuwe en Dieuwke Gaby en Ronald Connie en Henk Emma Corrrespondentie-adres: L.A. van Tricht, Frangois Haverschmidtlaan 60, 3116 JN Schiedam De crematie heeft inmiddeb plaatsgevonden. Helaas, onze tijd is voorbij. Bedroefd laten wij u weten dat, na een moei zaam laatste jaar, is overleden mijn lieve man en vader 29 februari 1920 7 oktober 2010 Wil Kapel-Pennings Rob Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend. Altijd: "goed, goed...". Een hand die zwaaide als we gingen, en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan onze lieve moeder en oma (tram). Plotseling overleden, nooit meer met zijn allen "thuis". 19 augustus 1929 9 oktober 201 weduwe van onze lieve vader Siem van der Marei Ma, bedankt voor al het goede dat je voor ons hebt gedaan. Hillie en John Marga en Ronald Jan en Jacqueline Simone en Robin Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Van der Marei, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij komen samen donderdag 14 oktober om 12.15 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Voorafgaand is er om 12.00 uur gelegenheid om afscheid van onze moeder te nemen. Na afloop is er tijd om elkaar te ontmoeten. "Veel mooier dan het mooiste schilderij, ben jij mijn lieveling, ben jij. Na een lang, rijk en gelukkig leven is vredig van ons heengegaan mijn lieve bijzondere moeder, onze zorgzame oma en overgrootmoeder Dirkje Verhaal-Meerburg - Ditje - weduwe van Eduard Hendrik Verhaal 10 november 1917 9 oktober 2010 'Rita van der Boor-Verhaal Hans van der Boor t Yvonne en Jacqueline Marianne Erol Hans en Angeniek Bobby Hans jr. Ronald en Sandra Max Rina Smol-Verhaal De crematie heeft heden plaatsgevonden in crematorium Beukenhof te Schiedam. Liefdevol, vaak onuitgesproken, onvoorwaardelijk beschikbaar Toch nog onverwachts is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Martina Dijkshoorn - Luciëer sinds 2002 weduwe van Leendert Dijkshoorn Brunssum, t Schiedam, 20 augustus 1921 6 oktober 2010 Wij zijn dankbaar voor alle mooie en waardevolle herinneringen die zij achterlaat. Ruud en Gloria Lan en Lonny Elma en Jos Izaak en Riny Pieter en Marike Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: L.J. Dijkshoorn Floris Burgwal 116 2907 PJ Capelle aan den IJssel De bijzetting in het familiegraf heeft afgelopen zaterdag plaatsgevonden op begraafplaats Kethel. Zing mijn liedjes, denk aan dagen dat de zon over ons scheen. Dan is alles te verdragen, ik blijf om jullie heen. Eigenlijk ben ik tevreden als ik alles samenvat. Alles had een echte reden, ik heb jullie toch zo liefgehad. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van Hildegard Vlasveld-Wittekopf - Hilde - 27 juni 1940 t 8 oktober 2010 Koos Kinderen Kleinkinderen Oma Tromp Gerstakker 86 3124 XC Schiedam De begrafenis heeft dinsdag 12 oktober 2010 plaatsgevonden. Twee zielen één gedachte. Geheel naar zijn wens is in zijn eigen vertrouwde bed rustig ingeslapen mijn vrolijke man en maatje Hermanus Jozef Maria de Vette -Herman- op.de leeftijd van 54 jaar. Riet de Vette-van Koppen 5 oktober 2010 Burgemeester Honnerlage Gretelaan 335 3119 BJ Schiedam De crematieplechtigheid heeft 11 oktober plaatsgevonden te Schiedam. Lieve Herman, Het is nu voorbij Je keuze was heel moeilijk Maar onvermijdelijk voor jou We denken met een glimlach aan wie je was Je humor, je positieve instelling Je stond altijd klaar voor een ander Wij zijn blij je gekend te hebben Als schoonzoon, zwager en oom Je blijft in gedachten altijd in ons hart Familie van Koppen In Memoriam 13-10-2003 13-10-2010 Geen moment uit onze gedachten. Willem Kelly Ria en Gerard Correspondentieadres: Dennis en Jessica Van der Spek Uitvaart Kyra, Damiën Postbus 8805 Karin 3009 AV Rotterdam. Toon Verheystraat 133 3122 TT Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 10