«A Goed nieuws voor huizen' bezitters en ondernemers ■Maeslanden^ Samenwerking Maeslanden en Vijverberg Altijd actueel: de weekkrant.nl aanbod in deze kleur zijn bij Moeslanden A t L A A S ft t> V woensdag 13 oktober 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 32 aanbod in deze kleur zijn bij Vlietlanden 6 Kamer herenhuis Geschakeld herenhuis Vraagprijs 225.000,- k.k. Womngmakelaardij Bedrijfshuisvesting Horeca, hospitality en leisure Real estate advies OïD fe©Cilsiji][!2aB TOSt? Dtë? ©S2C© SQD3336^0]DCife Luxueus appartement 1 Recent gebouwde tussenwoning Vraagprijs 115.000,- k.k. Vraagprijs 79.000,- k.k. Drijver 133, 3144 GD Maassluis t. 010 - 5923300 e. mfo@maeslanden.nl zijn altijd goed onderbouwd. We treden correct en slagvaar dig op, want tevreden klanten en geslaagde transacties zijn voor ons van het grootste belang. Niet voor niets vinden we bereikbaarheid - ook na de gangbare kantoortijden - een groot goed," aldus Piet Vijverberg. Klant centraal Beide bedrijven kijken niet alleen naar de woning of het bedrijfspand die moeten worden verkocht of verhuurd, maar in de eerste plaats naar de belangen van de verkoper/eigenaar en de toekomstige koper of huurder, "De klant staat bij ons centraal," stelt Patrick Barské met nadruk. Het voortdurend op de markt brengen van nieuwe, innovatieve producten betekent voor de klanten vaak een snellere transactie en 'een veelal betere opbrengst. Ook bij Vijverberg Makelaars staat persoonlijke aandacht voorop. "Als NVM-kantoor staan we in voor de kwaliteit van onze dienstverlening. De aansluiting bij NVM verplicht onze medewerkers hun vakkennis bij te houden. Ons uitgangspunt is dat we optimale service verlenen, waarbij we onze klanten alle werkzaamheden uit handen nemen zodat ze niet voor onaangename verrassingen komen te staan." Divisies Door de samenwerking profiteert Vijverberg Makelaars van het full service aanbod dat Maeslanden in de loop dér jaren heeft opgebouwd via de vorming van vier afzonderlijke divisies. Op die manier kan het bedrijf opereren als deskundige en klantgerichte adviseur van private en publieke partijen. "We"bedienen niet alleen de woningmarkt, maar zijn ook een sterke speler als het gaat om nieuwbouwprojecten, bedrijfsonroerend goed en marktanalyses, waarvan ook grote bedrijven en organisaties gebruik maken. Daarnaast hebben we een speciale afdeling voor alle onroerend goedzaken in de horeeasector," licht Patrick Barské toe. Dankzij die aanpak heeft Maeslanden zich in korte tijd weten te ontwikkelen van een lokale woningmakelaar tot een professionele vastgoed- bemiddelaar. Met ruim 560 opdrachten, is Maeslanden inmiddels op dat gebied een van de grotere makelaars kantoren in de regio. Door de samenwerking is het mogelijk een aantal bedrijfsprocessen samen te voegen. De kostenbesparingen als gevolg van meer efficiency in de bedrijfsvoering komen ten goede aan verdere innovaties. Woonconsulenten Een van de laatste ontwikkelingen op. dat gebied bij Maeslanden is de introductie.van woonconsulenten. Zij opereren op divërse plaatsen in de regio als vertegen woordiger van Maeslanden. Ze adviseren en begeleiden verkopers en kopers, waarbij ze gebruik maken van hun brede kennis van de regio waarin ze actief zijn. Ze regelen ook zaken als bezichtigingen en het houden van 'open huis'. Voor potentiële kopers is de woonconsulént vraagbaak en gids tegelijk. De woonconsulenten onderhouden nauw contact met de makelaars en andere specialisten van Maeslanden. Maeslanden Makelaars Adviseurs heeft een samen werkingsovereenkomst gesloten met Vijverberg Makelaars in Naaldwijk. De afdelingen woningmakelaardij van beide bedrijven worden samengevoegd. Piet Vijverberg, de oprichter en eigenaar van het Naaldwijkse makelaars kantoor, wordt binnen Maeslanden directeur bedrijfs huisvesting. Door de samenwerking ontstaat een krachtige makelaarsgroep die het Westland, Delft en omgeving en grote delen van het Rijnmondgebied bestrijkt. centraal. Vanaf de start in 1978 heeft het bedrijf zich geprofileerd door een originele aanpak en het steeds weer introduceren van nieuwe vormen van makelaardij. Klanten weten Maeslanden snel te vinden doordat overal borden bij woningen en bedrijfspanden staan met daarop de stickers 'verkocht' of 'verhuurd'. Vijverberg behóórt tot een van.de gerenommeerde makelaarskantoren in het Westland. Oprichter en naamgever Piet Vijverberg bestrijkt met zijn medewerkers zowel de particuliere als de zakelijke markt. "We zijn er tröts op te boek te staan als een van de meest betrouwbare makelaars in deze regio," aldus Vijverberg. "Na de samenwerking die we eerder dit jaar aangingen met Vlietlanden Makelaars, is dit een nieuwe stap in de uitbreiding en versterking van onze positie," zegt Patrick Barské, algemeen directeur van Maeslanden makelaars adviseurs. Ook Piet Vijverberg ziet nieuwe mogelijkheden ontstaan door het aan elkaar koppelen van beide bedrijven. "De gebundelde kennis, ervaring en netwerken zullen in de eerste plaats ten goede komen aan onze klanten. Daarvan zullen zowel huizenbezitters als ondernemers profiteren." Oprichter Chris Barské van Maeslanden is blij met de samenwerking. "Ik heb eind 2008 het bedrijf aan mijn kinderen verkocht en het is goed om te zien hoe de nieuwe generatie met veel elan en initiatief de onderneming verder uitbouwt." Maeslanden is een kennisgedreven vastgoedonderneming. Kennis, innovatie en aandacht voor mensen staan daarbij Bedrijfshuisvesting Hij staat vol enthousiasme klaar om binnen het samenwerkingsverband aan de slag te gaan als directeur bedrijfshuisvesting. "We hebben op dat terreih beide een brede ervaring en een schat aan kennis opgedaan. We doen veel zaken met het midden- en kleinbedrijf, waarbij we niet alleen denken in stenen maar bijvoorbeeld ook aandacht hebben voor een goede pensioenvoorziening bij de verkoop van een winkel of bedrijf. Daarnaast zijn we ook betrokken bij grootschalige projecten voor gemeenten, provincies, projectontwikkelaars en woningcorporaties. We hechten in onze aanpak aan innovatieve en op marketing gebaseerde verkoop- en aankoopstrategieën. We opereren nu samen als een veelzijdig kantoor met veel kennis van de markt, de branche en financiële zaken. Bij projecten en adviezen gaan we nooit over een nacht ijs: onze rapporten en aanbevelingen Na de samenwerking bestaat de directie van Maeslanden makelaars adviseurs uit (v.l.n.r.) Patrick Barské (algemeen directeur), Connie Knook (divisie horeca, hospitality leisure), Piet Vijverberg (divisie bedrijfshuisvesting) en René Prins (divisie woningmakelaardij).

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 32