Baken van veiligheid 5 NOVEMBER Bezoek de Drie kinderboeken Met de kleintjes op de bank Paparazzi actie Welke foto's en fimpjes vind jij de leukste? Blijf op de hoogte Actueel nieuws uit binnen- en buitenland Parabeurs Avondmuziek Ruilbeurs Hoge korting op boeken Verkoopmedewerker Export voor Frankrijk en/of Spanje n F=-ta>e JG3' tg Branchepresentaties en beroepsvisualisa Leuke activiteiten, demo's en workshops Overige praktische informatie Registreer je nu voor Terug naar de jaren zeventig Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 20 oktober 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 45" www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl Schiedam Harmonia-Schiëdam houdt op maandagavond een pa ranormale beurs. Bezoekers betalen 6 euro entree, de consulten zijn gratis. Aan vang 19.45 in het wijkcen trum Dreesplein. Schiedam Het Vocaal Ensemble Tira- misu o.l.v. Niels Kuijers is zondag 24 oktober te gast in de serie Avondmuziek van de Dorpskerk. Aanvang 19.00 uur. De liturg is ds. van Wie ren. De toegang is gratis; er is na afloop wel een collecte bij de uitgang. Schiedam Postzegels, munten, jokers, ansicht- en prentenbriefkaar- ten gaan zondag 24 oktober van hand tot hand tijdens de ruilbeurs in Ontmoetings centrum Woudhoek aan het Heijermansplein 35. Aan vang 13:00 uur. Toegang gratis, taxatie gratis. Schiedam Om de nieuwe pinautomaat warm te laten draaien, biedt het Gemeentearchief Schie dam drie 'bestsellers' aan met hoge korting. Klanten die met pin betalen kunnen nog tot en met dins dag 26 oktober het 'Groot Schiedams Prentenboek' voor 25 euro aanschaffen, in plaats van 52,50 euro. De week daarop, van woensdag 27 tot en met woensdag 3 november, gaat 'Roovers in Schiedam', delen 3 én 4, in de aanbieding. Normaal kosten deze fotoboeken 19,95 euro elk, maar voor wie ze tegelijk aanschaft en met pin betaalt kosten ze samen slechts 25 euro. Het Gemeentearchief Schie dam is op maandag geopend van 13.00 tot 17.00 en op de overige werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Het archief is te vinden op de derde ver dieping van de nieuwbouw van het Stadskantoor aan het Stadserf 1. Bezoek ook de webstek van het gemeentearchief archief.schiedam.nl Een baken van veiligheid. Dat moest de nieuwe Verkeers- centrale Rotterdam in de Botlek uitstralen. Morgen, donderdag, wordt het mar kante gebouw geopend door Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven. De Verkeers- centrale Rotterdam vervangt de Verkeerscentrales Stad en Botlek. Door de redactie Regio De centrale is gevestigd in een van de karakteristieke walradar- posten, die in de jare,n tachtig zijn ontworpen door Broekba- kema. De ruim 30 posten zijn volgens een 'bouwdoos-princi pe' ontworpen en vormen door eenduidig vorm-, materiaal- en kleurgebruik een herkenbare se rie bakens vanaf het water en het land. De Verkeerscentrale Rot terdam bevindt zich in de post op de kop van een havenpier, uitkijkend op de Oude Maas, de Nieuwe Waterweg en de Botlek haven. Broekbakema is ook verant- Door de subtiele contrasten respecteert het nieuwe het oude. woordelijk voor de ingrepen die de walradarpost in de Botlek ge schikt maakten voor de nieuwe functie van verkeërscentrale. De uitbreiding bestaat uit twee ranke horizontale 'schijven', de vloer en het dak, met daartussen een schuingeplaatste glasgevel. Staat de bestaande toren stevig op de grond, de nieuwbouw lijkt juist te zweven. "Door de subtiele contras- FOTO: HANS DIEPENHORST ten respecteert het nieuwe het oude en gaat het er goed mee samen. Het geheel vormt voor de scheepvaart een herkenbaar baken van veiligheid", stelt de architect. Tyr y „hll Inter-Tyre Holland B.V. is in binnen- en buitenland een toonaangevende verkooporganisatie op het gebied van lichtmetalen wielen voor personenauto's, met meerdere topmerken en enkele private brands in het programma. De organisatie groeit sterk en levert inmiddels haar producten naar klanten verspreid over alle landen in Europa. Om ons team te versterken en de groei voort te zetten zijn wij op zoek naar een enthousiaste Als verkoopmedewerker export heeft u dagelijks telefonisch contact met uw klanten en prospects in de gebieden waar u verantwoordelijk voor bent. U handelt met hen de dagelijkse ordering af en informeert uw klanten over de voortgang. U pleegt telefonisch acquisitie en bezoekt in overleg met uw leidinggevende, klanten in de betreffende gebieden. Hiertoe beschikt u over: - een enthousiaste, inspirerende en motiverende wijze van werken in een team - een goede dosis verantwoordelijkheidsgevoel - de correcte vakinhoudelijke kennis U heeft: - een sterke persoonlijkheiden een representatief voorkomen. Mensen vinden het lijn met u zaken te doen omdat u altijd doet wat u belooft - sterk communicatieve vaardigheden Wij vragen: - goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Franse of Spaanse taal is een must - ervaring binnen de banden- en wielenbranche is een pré - u heeft een sterke affiniteit met auto's en lichtmetalen wielen - uw leeftijd ligt tussen de 21-35 jaar Wij bieden: - een leuke baan in een informeel en dynamische werkomgeving - een bijbehorend salaris en deelname aan een collectieve pensioenregeling - een gelegenheid uw sterke eigenschappen verder te ontplooien. U kunt uw sollicitatiebrief met cv binnen 1 week na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Inter-Tyre Holland BVt.a.v. Dhr. H. Gillesse Postbus 25 «4780 AA Moerdijk Tel. 0186-608811 e-mail: info@lnter-tyre.nlwww.lnter-tyre.nl r-»r-t F=II--IZIC MONACO fiTf WEST-NEDERLAND EXPO RIJSWIJK Opleiding op MBO/HBO niveau www.beroepskeuzebeurs.nl Organisatie I BEROEPENKRANT Stratemaker op zee www.deweekkrarit.nl/webwinkel

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 45