m O O t r /\A.a£rico cd Jacoba Henderientje van Bracht - Daalmeijer Zus y Richard Oscar de Jong Jacobus Bastiaan Bel Egbert Flik y Open Huis Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 16 r-^ubilcu Geboren iji i Dankbetuiging CD O _Q CD O Sluitingstiiden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon 1(010) 469 92 08 internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenltnq.nl Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 LIEFDE Ik wil nog een keer dit woord de ruimte geven Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was goed om dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. In liefde hebben wij elkaar moeten loslaten. weduwe van Gerardus H. J. van Bracht in de leeftijd van 89 jaar. Ilona en Sia Moya Wouter en Petra Stijn, Joost Manon en Jan-Poul Boaz, Levi 29 oktober 2010 Correspondentieadres: Abeelstraat 27 2691 DG 's-Gravenzande Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 4 november van 10.00 tot 10.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend is de crematieplechtigheid in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de ontvangkamer. Indien u geen bericht heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor ons klaar gestaan. Flink was je, je hele leven, tot het eind toe moedig gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste ma tje, onze geweldige papa, onze lieve zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 46 jaar. Marianne de Jong-van der Waal Mariëlle en Danny Mike Ton en Lida de Jong Rodger en Wilma, Ashley, Alyssa, Denise Jan en Corry van der Waal Carola en Henk, Matthias, Esther, David, Rosalie Dirk-Jan, in liefdevolle herinnering 30 oktober 2010 Valeriusstraat 76 3131 TM Vlaardingen Gelegenheid tot condoleren donderdag 4 november van 12.00 tot 13.00 uur in het wijkgebouw "De Dijk", Maassluissedijk 5 te Vlaardingen. Aansluitend wordt om 13.30 uur een afscheids- dienst gehouden in de Grote kerk, Markt 63 te Vlaardingen, waarna omstreeks 14.45 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats Holy, Ólmendreef 150 te Vlaardingen. J- Je was een man van weinig woorden. Herkenbaar voor degene die bij je hoorde. Een man, een vader, een opa op wie je kon bouwen en wiens woordje kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 84 jaar. Riek Bel - Haesakkers Kinderen Kleinkinderen 1 november 2010 Ridderkerksestraat 64 3114 RK Schiedam Mijn man, onze vader en opa is thuis waar u afscheid van hem kunt nemen op woensdag 3 november van 16.00 tot 18.00 uur en op donderdag 4 november van 16.00 tot 18.00 uur. De gezongen uitvaartmis wordt opgedragen op vrijdag 5 november om 12.30 uur in de Heilig Hartkerk, Lekstraat 55 te Schiedam. Aansluitend vindt om 14.30 uur de crematie plechtigheid plaats in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg230 te Rotterdam-Overschie. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. God heeft gegeven, liefde in het leven, moed in het lijden, troost in het scheiden. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader weduwnaar van Fien de Vaal in de leeftijd van 78 jaar. Hans en Trudy Tessa en Kevin Wilco Marja en Marco Lindy en Kevin, Nena Niel en Marie-Janne Vera en Meivin Miranda en Ed 31 oktober 2010 van Limburg Stirumstraat 47 3118 LS Schiedam Er is gelegenheid om afscheid van onze pa en opa te nemen en ons te condoleren op vrijdag 5 november van 8.45 tot 9.15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend is de begrafenisplechtigheid om 10.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij Egbert begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de ontvangkamer. Met een dankbaar hart, om de liefde en de zorg die wij van haar mochten ontvangen, maar ook bedroefd om het afscheid, delen wij u mede -dat Violet na een langdurig en moedig gedragen ziekte eindelijk de rust heeft gevonden maar zij is nu wel uit ons gezin heengegaan mijn lieve echtgenote en onze zorgzame moeder en grootmoeder Violetta Johanna van Riet-Lind Vioot 5 juli 1935 28 oktober 2010 Wim van Riet Martin van Riet Lieke van Riet Willy Gunni Florence Willem Ludie Molenaar-van Riet Dick Molenaar De H. Eucharistieviering ten Uitvaart en de crematieplechtigheid hebben plaatsgevonden op dinsdag 2 november 2010. Correspondentie Antonium Begrafenis Crematieverzorging Postbus 4306 3102 GG Schiedam IN MEMORIAM Jeane Stolk-Janse 4-11-2005 4-11-2010 In dierbare herinnering. Ria - Mannus - Jeanine V 2-11-2000 2-11-2010 Lieve (o)pa. Na 10 jaar uit het oog, ben je nog steeds in ons hart. Hans Hekman sr. Anneke Marcel Hans, Irma, Danique&Quinthy Respect verwerkt verleden werkt door naar het heden. Maria Klazina Mak-v.d. Velde overleden 31-10-2000 begraven 04-11-2000 remembered with love by Julia Philip with family Donderdag 4 november 16.00 - 17.30 uur uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 16