Komen er babybeertjes? K m CVU Uitvaartzorg <1 ITlensenlinq.nl Wereldse wijnen Weten watje drinkt Op de hoogte Het laatste nieuws op onze website Paparazzi aan 't werk Op de foto met Pierre Familieberichten Geboren, getrouwd, overleden Strijd tussen shanty-koren Rimpels Actie voor Blijdorp Danssalon .Rommelmarkt Sint+2 Tieten op bezoek O- Kijk ook op: deweekkrant.nl O) O Symposium Korsakov DrieMaasHave Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 17 www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant. www.nieuwestadsblad.bl Regio Het Main River Zang Con cours is op zoek naar het beste shantykoor van Neder land. Zaterdag strijden acht koren in Vlaardingen om de laatste twee finaleplaatsen. Dat gebeurt op partyschip de Tourmalijn, dat afmeert aan de Oosthavenkade in Vlaardingen. Daar begin nen om 13.00 nog acht koren te strijden om de laatste twee finale plaatsen. De jury bestaande uit Marije van Heijster, Anton van Leu- wen en Bert Hobo. De finale is op 29 januari 2011 in Rot terdam. Schiedam Lijnen in het gezicht vertel len over karakter, verleden, heden en toekomst. Miran da Geervliet en Marianne van Peelen geven zaterdag een workshop Chinese ge laatkunde in wijkcentrum Oost. Er is plaats voor max. 20 deelnemers. Meer info Miranda Geervliet, tel.: 06- 13529209. Het zijn spannende tijden in Blijdorp, maar dat heeft niet alleen te maken met de be zuinigingen. Veel positievere spanning hangt namelijk rond ijsberin Olinka, want is ze nou echt drachtig? Lotte uan Ooijen Rotterdam Stefan Timmermans is al 26 jaar dierenverzorger in diergaarde Blijdorp, maar nu is hij voor het eerst verantwoordelijk voor de waarschijnlijk zwangere Olinka. "Ik zou het geweldig vinden als Olinka een jong of misschien wel jongen krijgt", vertelt Tim mermans. "Maar zeker weten of ze drachtig is doen we eigenlijk pas als ze daadwerkelijk beval len is." In het voorjaar mochten Olinka en mannetjesijsbeer Eric samen rondlopen. In die periode was er dan ook regelmatig sprake vart 'liefkozingen', zoals Timmer mans het netjes verwoord. De laatste weken trekt Olinka zich steeds vaker terug in haar bin- nenverblijf en eet ze ook steeds Ijsberin Olinka wordt via webcams goed in de gaten gehouden. minder. Tekenen van dracht voor de ervaren moeder. Het is aardedonker in dat binnenver- blijf. Toch kan de verzorger de boel dan nog steeds goed in de gaten houden, door middel van webcams. Via zes webcams wor den alle bewegingen van Olinka goed in de gaten gehouden. "De webcams nemen automatisch beeld op als ze zich beweegt, als ze zich omdraait bijvoorbeeld," r FOTO: EVA VAN OOUEN legt Timmermans uit. Over een tijdje mag ook het publiek meekijken met de webcams, via de website van Blijdorp. Als Olinka babybeertjes krijgt, zal dat ergens deze winter zijn. Regio De Vrienden van Blijdorp zijn een digitale handteke ningenactie tegen de voor gestelde subsidie-reductie van de gemeente begonnen. Al ruim 21.000 handteke ningen zijn verzameld en de handtekeningen blijven bin nen stromen. Kijk op www. vriendenvanblijdorp.nl en klik op 'petitie' voor meer informatie. Schiedam Onder leiding van Leo van Oudenaarden wordt zaterdag van 19.30 tot middennacht een danssalon gehouden in wijkcentrum De Erker. Mee doen kost €2,50. Schiedam Wie nog oude spullen heeft staan, kan deze zondag pro beren te verkopen in wijkcen trum Dreesplein. Een kraam kost 8 euro. Reserveren bij de balie. Melding overlijden: 0800 345 67 89 24 uur per dag bereikbaar. Gratis informatienummer: 0800 288 22 55 U bepaalt zelf hoe u uw uitvaart geregeld wilt zien. CVU zorgt voor de perfecte uitvoering. Al meer dan 75 jaar. Eigen uitvaartcentra in: Rotterdam Noord en Zuid, Spijkenisse, Capelle a/d IJssel, Schiedam en Waddinxveen. "TJtet de yieot&te toewijding 4° UITVAARTZORG CVU is in het bezit van het Keurmerk Uitvaartzorg. Bel scouting Taizé: 4710693 b.g.g. 4715056 Alleen in Schiedam www.taizearoep.nl Uitvaartcentrum 'Groenoord', Van Beethovenlaan 180, Schiedam, telefoon 010 466 I I 00 WONINGAANBOD bereikbaar ersuitvaart.nl Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam© whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. .Argos IN VERPLEEG- REACTIVERINGSCENTRUM Op woensdag 24 november aoio van 14.00 tot 16.30 uur organi seert Verpleeg- reactiveringscentrum DrieMaasHave, onderdeel van Argos Zorggroep, een symposium over het Syndroom van Kor sakov. Het symposium is voor collega-verpleegcentra, stakeholders en anderen die beroepsmatig met Korsakovpatiënten wérken, DrieMaasHave heeft een unit voor bewoners met Korsakov. Door jarenlange ervaring en het verrichten van onderzoek naar het ziek- tebeeld heeft het verpleegcentrum de nodige expertise ontwikkeld, j waarmee Korsakovpatiënten deskundig verzorgd worden. Tijdens het symposium treedt mevrouw M. Noppen, psychologe en coördinator van het Korsakov Kenniscentrum, als gastspreker op. j Daarnaast spreken verschillende Korsakov experts, die werkzaam zijn bij Argos Zorggroep, vanuit hun brede kennis door weten schappelijk onderzoek en werkervaring met Korsakovpatiënten. In de middag staan onderwerpen als diagnostiek, behandeling en benadering van het Syndroom van Korsakov centraal. DrieMaasHave is gevestigd aan de Stadsmolen roi in Maassluis. De toegang tot het symposium is gratis. Voor meer informatie en aanmelding kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Smit, ysmitffiargoszorggroep.nl. j telefoonnummer oio - 593 5152. Overlijdensberichten vind je op viwwjnensenlinq.r Een bekende overleden? Zoek, vind en reageer. Mensenfinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 17