Win je eigen act in het Kerstcircus! Zondagochtendconcert BN'ers poseren graag Reageren op een artikel? Ga naar de website! Overtrek in vele kleuren Advertenties uit Schiedam en ver daarbuiten pinnen WWW.VLEESCHHOUWERIJ.nl I Franselaan279Tel.010-4151581 1 Hamlappen v.d. bil kilo 4.98 verse worst voor 1.99 Ierse Kogelbiefstuk 500 gram 6a25 Kippenvleugels of tv-sticks kilo 3.99 Katenhaasjes 500 gram 5.95 Bij aankoop van 5 euro 4 Gebraden Gehaktballen salildV nn Samen 0.00 Deze week per pot 3.25 Altijd actueel: de weekkrant.nl llw mening telt Paparazzi w.deweekkrantnl www.nieuwestadsblad.nl kn. Cinderella www.deweekkrant.nl/webwinkel woensdag 3 november 2Q10 Nieuwe Stadsblad pagina 20 De grootste etalage www.nieuwestadsblad.nl Het licht gaat uit, het geroezemoes verstomt. De spotlights gaan aan en rich ten zich op jou. Na wekenlang geoefend te hebben is het nu jouw beurt om te schitteren en het publiek ademloos te laten kijken naar jouw act. Voor de winnaar van de Kerstcircus actie wordt het op zaterdag 18 december werkelijkheid. Esther Klein Regio Toegegeven, het is nog lang geen kerst. Maar het Nieuwe Stads- bladheeft in samenwerkingmet het Kerstcircus wel een heel mooi kerstcadeau voor haar le zers. Je eigen act in het kerstcir cus! Wie wil dat nou niet? Het Kerstcircus strijkt weer neer in het sfeervolle Ahoy. Door de authentieke aankleding van kroonluchters, lachspiegels en pluche waant het publiek zich bij binnenkomst al in een magi sche wereld. Dat, in combinatie met de spectaculaire internatio nale topacts, maakt Kerstcircus Ahoy al 40 jaar uniek. Men kan genieten van knappe acrobaten, hilarische clowns en nu ook van jou! Tips Maar hoe kan je deze wedstrijd nou winnen zodat jij op 18 de cember je eigen act in het kerst- Doe mee! Film je act en upload de video op de site circus kan opvoeren. Origineel zijn, dat is volgens Fernand Banning, producent van het Kerstcircus, het geheim van een goede circus act. "Je moet het publiek kunnen blijven boeien. Om herhaling te voor komen mag een act niet langer dan vijf minuten duren." Maar wanneer ben je origineel? "Als je kan hoelahoepen", laat Ban ning weten. Vroeger was dat een echt cir cusnummer. Tegenwoordig doet bijna niemand het meer. Of breakdancen, dat is ook origineel in het circus. We hebben een keer een breakdance act gehad en dat was een enorm succes." Natuurlijk zijn er nog veel meer acts die je kan doen en waarmee je en kans maakt om die felbe geerde prijs te winnen. Want kan jij goed jongleren, kunstjes met je hond of paard, of ben je heel lenig en maak je de meest acrobatische sprongen? Het mag allemaal. Het Kerstcircus kan ook altijd een goede goochelact gebrui ken. En een voorstelling zonder waaghalzen bestaat niet. Kan jij je evenwicht goed bewaren op een koord, of op de schou ders van iemand anders? Doe dan mee! Jongeren die de meest geweldige trucs met hun skate- 1 Aanbiedinqen zijn aeldia van fifcwil 1 "'Tm Tm donderdag 4 november t/m woensdag 10 november 2010 craXTlfmrrifn Bij iedere kilo, 1 kilo Bij iedere 500 gram 4 tartaar voor 3.00 Specialiteit van de week voor 2 a 00 VIeeswarenpakket 100 gram Boerenham 100 gram Rosbief 100 gram Fricandeau 100 gram Filet Americain 100 gram Ei-Bieslook- Verse Kippensoep Verse Tomatensoep Verse Bruinebonensoep Verse Erwtensoep Misschien hang jij op 18 december wel in de lucht tijdens de voorstelling van het kerstcircus! board of op skates kunnen, zijn ook van harte welkom. Met de hele klas Moet je zo'n act helemaal in je eentje doen? Natuurlijk niet! Oefen je act met de hele klas of je vereniging en sta op 18 december samen in de piste. Dat is gelijk ook een stuk minder eng. Hoe doe je mee? Kinderen tussen de zes en twaalf jaar kunnen meedoen door een hun act te filmen. Deze kan je daarna tot en met 24 november uploaden op www.nieuwestadsblad.nl. Hoe doe je dat? Heel simpel! De redactie plaats een artikel op www.nieuwestadsblad.nl. Nadat je je hebt geregistreerd kan jij jouw video bij het arti kel uploaden. Advertorial Edsilia Rombley staat op 14 no vember in de Doelen. Sinds haar overwinningen in de Nederlandse en Europese Soundmixshow in 1997 heeft Edsilia Rombley volop aan de weg getimmerd. Met Hemel en Aarde werd ze een jaar later vierde op het Eurovisie Song festival en nam ze in korte tijd twee Engelstalige albums op. Ze tourde met de internationaal ge lauwerde pianist Michiel Borst lap, trad op buiten Nederland en tijdens het befaamde North Sea Jazz Festival. Edsilia treedt 14 november op in de Doelen met 2 backing-vocals en een pianist. Een zondagoch tend vol prachtige liedjes. Meer informatie? Bel dan naar 010-4225244 of bestel via www. zondagochtendconcerten.nl uw kaarten. Aanvang concert: 11.00 uur in de Doelen Rot terdam. De zaal is open vanaf 10.30 uur. PRIJSWIJZIGINGEN EN ZETFOUTEN VOORBEHOUDEN GATf Garden

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 20