Even in de schijnwerpers Echte mannen 15% DORZO Culinaire events en hotspots? Nolte keuken met apparatuur van SIEMENSstenen werkblad Rotterdam Culinair.nl staan in de file. Wat vervangt u liever: Efteling Drie dvd's van de Sprookjesboom Lekker eten De heerlijkste recepten vind je op onze site Even ontspannen Elke dag een puzzel om je brein te kraken Veilig met de scootmobiel Rommelmarkt Gospelsound in Dorpskerk Dansavond NU OOK KEUKENS OP VOORRAAD EN BINNEN 24 UUR GELEVERD De distributieriem of de complete motor? VLAARDINGEN KEUKEN In het nieuws Bekijk video van de dag Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Veel mensen met een scoot mobiel zijn bang de weg op te gaan. Dat komt omdat vaak wel uideg wordt gegeven over de bediening maar niet over deelname in het verkeer. Om veilig op pad te kunnen met de scootmobiel verzorgt Seni orenwelzijn in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland een cursus. Deelnemers krij gen instructies en künnen oefenen. In Schiedam vindt de cursusdag plaats op dins dag 16 november van 10 tot 15 uur in Ontmoetingscen trum van Beethovenflat aan het Van Beethovenplein 161. Kosten 7,50 euro. Inschrij ven bij Miranda Geervliet, tel. 010 - 248 68 88. Schiedam Wijkcentrum de Erker houdt zaterdag 6 november van 10 tot 15 uur een gezellige snuf fel- en rommelmarkt. Toe gang is gratis. Een kraam huren kan ook en kost 10 euro. Meer info bij de balie, tel. 010-4267767. Hassan Aissati van Stichting Multicultureel Schiedam is gekozen tot de Vrijwilliger van 2010. Dat gebeurde don derdag tijdens het jaarlijkse Vrijwilligersfeest in Theater aan de Schie. Peter Spek Schiedam Hassan Aissati toont zich zeer verrast met deze prestigieuze titel. "Dat mag je wel zeggen, toen mijn naam uiteindelijk werd genoemd als vrijwilliger van het jaar in Schiedam", zegt Has san Aissati, die wekelijks ruim twintig uur steekt in het vrijwil ligerswerk. De Schiedammer heeft in de afgelopen jaren erg veel werk verzet om diverse bevolkings groepen in Schiedam nader tot elkaar te brengen. "Uitein delijk heeft dit geresulteerd in de oprichting van het platform Multicultureel Schiedam, waar onder anderen Turkse, Marok kaanse en Antilliaanse groepe ringen zijn onder gebracht en daarvoor organiseren wij allerlei Hassan Aissati is trots op de titel Vrijwilliger van 2010. evenementen." Hassan Aissati benadrukt dat hij veel hulp heeft gekregen. "Ik kan een beroep doen op aardig wat vrijwilligers. ^Alleen kan ik al dat werk niet 'doen." De Schiedammer had veel concurrentie. Uit allerlei geledingen van de Schiedamse samenleving werden kandidaten Burgemeester Verver liet we ten het vrijwilligerswerk erg FOTO: JAN VAN DER PLOEG belangrijk te vinden voor de Jeneverstad. "Vrijwilligers leve ren een belangrijke bijdrage aan de Schiedamse samenleving en verdienen het om een keer in het zonnetje gezet te worden." Schiedam De eerstvolgende Gos pelsound wordt zondag 7 november gehouden in de Dorpskerk. Gospelgroep Reveil uit 's-Gravenzande zal vanaf 19 uur een 75 mi nuten durend programma ten gehore brengen, genaamd 'Heerlijk helder'. Onlangs was Reveil al in een normale zondagmorgendienst te gast en toen lieten de koorleden het publiek swingend de kerk uit gaan. Het slotlied van toen, 'Goede Moed', staat opnieuw op het programma, samen met vele andere liede ren, mime, dans en een klei ne spirituele toelichting. De toegang is gratis; na afloop wordt bij de uitgang gecol lecteerd. Schiedam In Wijkcentrum de Blauwe Brug wordt zaterdag een country dansavond gehou den. Wie enthousiast is kan van 19.30 uur tot 22.30 uur dansen en tombola spelen. Kosten 2,50 euro. Ontdek jouw voorverdelen op het nieuwe werken doeje zelf. nl Een gebroken distributieriem kan u een motor kosten. Vandaar dat deze om de 5 jaar of na 120.000 km moet worden vervangen. Het vervangen is een complexe handeling die door de Renault technici van Dorzo prima wordt uitgevoerd. Maak een afspraak met onze werkplaats en ontvang deze maand 15% korting bij ons op het vervangen van de distributieset. Ontvang in de maand november korting op het vervangen van een complete distributieset Bel 010-2488 988 en maak nü een afspraak Hoogstad 101 - 3131KX Vlaardingen - www.dorzo.nl Renault C it nair platform voor de horeca in Rotterdam e.o.( Afmeting: 300 x270 cm Kleur: Hoogglans wit, grijs of Magnolia Prijs inclusief Siemens apparatuur Vaatwasser AAA Kookplaat wokbrander adviesprijs €1299,- adviesprijs 899,- SIEMENS Nolte Küchen Center No.1 levert de complete keuken rechtstreek af fabriek! woensdag 3 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 49

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 49