Mandemakers Marathon S Beste kaartjes voor 3JS Set van SSl drie boeken Actueel Altijd als eerste op de hoogte van het nieuws Blijft het dro vandaag? Reageer op de column van Henk Spaan Henk Spaan Pro life is moord Klik&Win Belle het Beest Cadeau van deze krant Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 57 De Waai Baai# www.deweekkrant.nl/webwinkel www.devyeekkrant.nl Piet Paulusma www.deweekkrant.nl Geef je mening www.deweekkrant.nl/spaan Het is weer november, de elfde maand van het jaar. En dat betekent elf dagen lang keukengekte tijdens de jaarlijkse keukenactie van Mandemakers Keukens. Mandemakers: 'Alle keukens extra scherp geprijsd' Inmiddels is de Mandema kers Marathon een begrip ge worden in de keukenbranche. Want naast leuke kortingen en aantrekkelijke voordelen wordt er iedere dag een keuken gratis weggegeven. Bijzonder voordelig Stefan Mandemakers legt uit: "Elke dag wordt er uit alle keu kenkopers een winnaar getrok ken die zijn zojuist bestelde droomkeuken gratis mee naar huis mag nemen. Maar tijdens de Mandemakers Marathon is er nog veel meer voordeel te halen bij de meest inspirerende keukenzaak van Nederland", zegt Stefan trots. "Zo zijn alle keukens extra scherp geprijsd, en profiteren keukenkopers van bijzondere kortingen op granie ten werkbladen en keukenappa- ratuur van alle bekende merken. Ook de exclusievere keukencol lecties van Mandemakers, zoals SieMatic, Barletti en New Clas sic, zijn tijdelijk voorzien van een kleiner prijskaartje." Zondag open De Mandemakers Marathon start op donderdag 4 november en loopt tot en met 14 november. Als u op zondag de Marathon wilt bezoeken, let dan goed op welke vestigingen geopend zijn. Op zondag 7 november kunt u zich laten inspireren in Baren- drecht, Groningen, Kaatsheuvel en Zutphen. Een week later, op zondag 14 november, bent u van harte wel kom in Kaatsheuvel, Waterin gen, Woerden en Zwolle. Zowel zondag 7 als zondag 14 november zijn de bovengenoem de vestigingen van Mandema kers geopend tot 17.00 uur. Op werkdagen is de keukenzaak van de familie Mandemakers zelfs geopend tot 22.00 uur, zodat ie dereen optimaal geïnformeerd en geadviseerd kan worden. Ongekende mogelijkheden Niet voor niets wordt Mande makers Keukens door velen gezien als de meest inspirerende keukenzaak van Nederland. In de showroom vindt u naast een experience ruimte namelijk vele prachtige voorbeelden van keu kens in alle denkbare stijlen, op stellingen en kleurcombinaties. Bovendien kunt u alles helemaal zelf samenstellen. Van frontje tot werkblad, en van apparatuur tot accessoires. En komt u er niet uit? Dan staat het deskundige personeel voor u klaar om samen met u de keuken van uw dromen te ontwerpen. Tot ziens in een van de show rooms van Mandemakers Keukens. En veel succes met het winnen van die gratis keuken! Stefan Mandemakers: "De run op de dagelijkse gratis keuken gaat weer beginnen! Column FOTO PETER ELENBAAS Mensen die zeggen vóór het leven, dus tegen abortus te zijn schuwen geen geweld. Dat leidt tot paradoxale toestanden. In 1998 schoot de 'pro life' activist James Charles Kopp de gynae coloog Bamett Slepian dood. Kopp vluchtte naar het pauselijk goedgekeurde Ierland en werd ten slotte gearresteerd in Frank rijk. Hij wordt van nog een paar abortusmoorden verdacht. In de Verenigde Staten zijn meer dan twintig moordaanslagen gepleegd op gynaecologen of hun verpleegkundigen, waarvan minstens acht met succes. Wie voor het leven is, schuwt andermans dood niet. Over de talloze bomaanslagen, brandstichtingen en ander ter roristisch geweld zullen we het maar niet hebben. En nu radicaliseert dus het Nederlandse Katholiek Nieuwsblad in de persoon van Mariska Orban-De Haas, een hockeychick uit het Gooi. Wat heeft ze gedaan: bezoedelt ze postuum de naam van de befaamde aborteur dokter Wong? Staat ze met terugwerkende kracht te posten bij Bloemenhove? Heeft ze een Nee, iets veel ergers: ze heeft een vrouw haar kinderloosheid Aan het Kamerlid van de WDJeanine Hennis-Plasschaert schreef ze dit: "U heeft nooit uw eigen kindje mogen vasthou den of het liefdevol in badje mogen doen. Zo'n gemis kan pijn lijker zijn dan ik mezelf-als moeder van twee kinderen- kan voorstellen. Is Mariska Orban een secreet of niet? Dat mevrouw Plasschaert een paar miskramen heeft gehad en vóór abortus is, wordt door Mariska op een gruwelijke manier met elkaar in verband gebracht. Ik zie haar kinderen en ik denk: je zal maar zo'n moeder heb-, ben. "Mam, mogen we een ijsje?", vragen ze op een warme zomer avond. "Natuurlijk, schat/es. Eet de ijsjes maar op voor het raam van de buren. Die meneer heeft een uitkering, dus hij kan zoiets echt niet betalen. Het zal een stimulans voor hem zijn snel weer een baan te zoeken." Mariska heeft twee kinderen, die elkaar op zekere dag aankij ken en weten: we hebben een moeder en ze deugt niet. Win een DVD ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Lezersactie Dé Weekkrant geeft bij het reserveren van minimaal twee kaarten voor het speciale 3JS concert ten bate van KWF Kanker bestrijding, de nieuwste cd Dromers en Dwazen cadeau! Wie nu reserveert heeft de beste plaatsen want de officiële, lande lijke kaartverkoop start donderdag 11 november! Jan Dulles, Jaap Kwakman en Jaap de Witte geven speciaal voor KWF Kankerbestrij- ding een exclusief concert en zingen hun grootste hits! Dit 'Best of concert is in één van de mooiste concertzalen van Europa, Concertgebouw de Doelen in Rotterdam. De glitter en glamour van Volendam kennen we alle maal. Maar die andere kant is er natuurlijk ook. Want soms gaan liefdes stuk en eindigen dromen in desillu sies. Juist over die kant van het leven zingt 3JS. Dromers en dwazen zijn het: Jan Dul les, Jaap Kwakman en Jaap de Witte. Dromers van een betere wereld, dwazen die hun idealen nastreven. Eri of het nou gaat om de liefde of om erkenning voor hun muziek, ze gaan er helemaal voor. Want, zoals ze het zelf zeg gen, ze geloven in het leven. En met succes! Inmiddels heeft 3JS gouden platen aan de muur en kan ze bogen op talloze plat- gespeelde feesttenten en een suc cesvolle theatertournee. Waarbij Cd Dromers en Dwazen cadeau bij twee kaarten telkens weer opvalt dat de fans komen uit alle lagen van de be volking: jong, oud, man, vrouw, arm, rijk, bankstel of alternatief. Hoe dat kan? De verklaring is simpel: 3JS is echt! Drie door de wol geverfde lokale muzikanten traden een keer voor de lol op in de dorpskroeg. De liedjes, Nederlandstalige pop met een flinke scheut Ierse folk, sloegen in als een bom. Voor dat iemand een bandnaam had kunnen verzinnen, was 3JS al een begrip. Loop Met Me Over Zee, zingt Jan Dulles in de eerste single van het nieuwe album Dromers En Dwazen. En je doet het, want hij laat je geloven dat het kan. Een prachtig romantisch lied met rake klappen van drummer Ton Dijkman. Inmiddels een top tien hit en de perfecte ken nismaking met de nieuwe van 3JS. Een plaat die je, net als de vorige twee, binnen de kortste FOTO: ROGIER JAARSMA keren meezingt en die je doet Geloven In Het Leven. Een album met meerdere lagen, want bij 3JS is nooit iets wat het lijkt. De toonzetting mag dan luchtig zijn, ondertussen sta je wel te Dansen Met De Geesten en is het Tijd Voor De Waar heid. Tegendraadsheid? Nee, eerder speelsheid. Duik in de wereld die 3JS heet en je vindt de leukste details. Hoor hoe Feest Vandaag uitmondt in Jesu, Joy Of Man Desiring van Johann Sebastian Bach. Het concert is op donderdag 24 februari 2011 en begint om 20.15 uur en is een zitconcert met luxe stoelen. De deuren gaan om 19.00 uur open. Er is een parkeergarage onder de concertzaal en is maar 5 minu ten lopen vanaf het Centraal Station. Kaarten kosten 30, 40 of 50 euro. Bestel kaarten bij de Nationale Theaterkassa 0900-9203. Of ga naar de Website www.ntk.nl/ voorstelling/3js-life-met- al-hun-hits. Geef wel bij de bestelling de actiecode cd door of toets deze code in! Speciale VIP-kaarten kos ten 75 euro. Dit zijn de bes te plaatsen voor in de zaal inclusief koffie/thee, gebak en twee consumpties, met ontvangst in een speciale VIP room. Deze beperkt beschikbare kaarten zijn te bestellen op de website www.concert- plaats.nu. Vergeet niet de actiecode cd in te voeren!

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 57