Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. anenmarkt Jazeker. De Hypotheker. Commercieel Assistent iMpact'^tS^ MEDEWERKERS BEZORGSERVICE SOLLICITATIEBON Bel: 070 - 307 84 44 HULP VOOR DE ZATERDAG copenhaege Balie-receptiemedewerker Fulltime 25'f* Altijd actueel: de weekkrant.nl IMpact Retail BV exploiteert de winkelformules It's en modem.nl. Jaarlijks bezoeken meer dan 5 miljoen mensen de in totaal 110 filialen van deze elektronicaketens en webshops. Vanuit het hoofdkantoor in Tilburg ondersteunt IMpact Retail de winkel formules op alle terreinen, van inkoop tot klanten bezorgservice. Om de ruim 110 eigen winkels en webshops draaiende te houden, is een sterke organisatie nodig. Daarom investeert IMpact Retail voortdurend in haar infrastructuur, systemen en dienstverlening. Op het vlak van logistiek is IMpact Retail onderscheidend in de markt. Mede dankzij een compleet wagenpark voor klantenbezorgingen. Voor ons distributiecentrum te Schiedam zijn wij op zoek naar: FULLTIME, FLEX- EN/OF ZATERDAGKRACHTEN DE UITDAGING Voor het bezorgen van apparaten rij je samen met je collega een door de computer geplande rit naar de klant thuis. De bezorgingen vinden plaats vanuit distributiecentrum Schiedam als vertrek punt. Een specifieke opleiding is niet vereist. Wel moet je klantgericht zijn en je handen uit de mou wen willen steken. Minimale leeftijd is 18 jaar. Een interessante functie - prettige jonge en dynamische werkomgeving - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals personeelskorting. SOLLICITEREN? Vul dan de bon hieronder in en stuur deze in een envelop (postzegel plakken niet nodig) naar: IMpact Retail B.V, t.a.v.: afdeling P&O, antwoordnummer 31, 5000 VB Tilburg. Of mail naar solliciteren@impactretail.nl voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met Erol Dogan, telefoonnummer 010-2620544. Straatnaam e Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Mobiel: Geboortedatum: Rijbewijs: I I I I Huidige functie/opleiding: Werkervaring: Beschikbaar: Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld >3" woensdag november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 60' Voor opgave van uw advertentie of Informatie, Powered by Q JobTrack.nl Wij zoeken op korte termijn (vanaf 16 jaar) Sollicitaties na telefonische afspraak SLAGERIJ MAARTEN STOK 010-470 54 88 of 010-470 96 16 (na 20.00 uur) Zoekt een enthousiaste en zelfstandige in een duobaan voor 15 uur per week Functie-inhoud Binnen het team heeft u een nauwe samenwerking met huisartsen, praktijkverpleegkundigen en praktijkassistenten, welke gemotiveerd en kritisch hun dagelijks werk verrichten Ook heeft u een adviserende en begeleidende taak naar de patiënten, die u dagelijks te woord zal staan. U bent verantwoordelijk voor de balie-receptiewerkzaamheden, voorraad beheer en administratieve taken. Functie- eisen Goede communicatieve vaardigheden Een flexibele, creatieve en positieve werkhouding Goed kunnen werken in teamverband Goede contactuele eigenschappen Affiniteit en bekendheid met de gezondheidszorg Typevaardigheid en Word en Excel-bekwaamheid Representatief en klantvriendelijk Organisatorisch vermogen en stressbestendigheid Werktijden 08.00-13.00 Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden vallen onder de CAO- huisartsenzorg, ondersteund door de L.H.V. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. C. de Vaal, praktijkmanager, telefoon 010-2495914 (ma., di., woe.-mo, do.) Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u t/m vrijdag 12 november 2010 richten aan: Mw. C. de Vaal Huisartsenpraktijk Copenhaege Kopenhagenlaan 9, 3137 NP Vlaardingen In 25 jaar tijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadviesorganisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Schiedam zoeken wij een commercieel assistent. Een functie waarvoor je klantgericht moet kunnen denken. Ook ben je betrokken, inlevend en houd je ervan om op een persoonlijke en integere manier met mensen om te gaan. Je houdt je bezig met het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerk zaamheden en nog veel meer. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid vereist. Je opleiding ligt minimaal op MBO-niveau. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker, T.a.v. Mw. C. Bol, Broersvest 64, 3112 DG Schiedam, Email: margriet.bol@hypotheker.nl Voor meer informatie kijk op www.werkenbijdehypotheker.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 60