Bij windkracht io blijf jij kalm. Overwinteren in verzameling Slapen op stoeptegels? ...vertel het ons tijdens een speeddate, als je wilt werken voor mensen met een verstandelijke beperking! Zaterdag 13 november, 10.00 - 14.00 uur Nootdorp en Alphen a/d Rijn www.ipsedebruggen.nl Geef meubels extra accent i w» IPSE DE BRUGGEN ledereen is bijzonder. Die gedachte bepaalt ons denken en doen. De samenleving vraagt van ons om te zorgen voor mensen met een handicap. We doen dat vanuit onze expertise in diagnostiek, advies en behandeling. En we doen dat vooral vanuit de menselijke maat van liefde, aandacht en de normale behoefte om gezien en gehoord te worden. Hoogheemraadschap van Delfland Het weerbeeld in Nederland vertoont steeds meer extremen. In kortere tijd valt er meer regen en de droogte in de zomer houdt steeds langer aan. Dat heeft consequenties voor de veiligheid van de woonomgeving. Het Hoog heemraadschap van Delfland zorgt voor een veilig woón-, werk-, en leefkli maat en beschermt mens en natuur tegen het water. Daarvoor zetten de professionals van Delfland zich iedere dag in. Vaak onzichtbaar maar altijd onmisbaar. Delfland investeert in een innoverende en kostenbewuste aan pak en een proactieve samenwerking met andere overheden en maatschap pelijke organisaties. En dat in een van de meest dichtbebouwde, laaggelegen en dynamische delen van de Rand stad. Onderhoudstechnicus (2 fte) Je verzorgt het onderhoud aan installaties en de begeleiding van het onderhoud door externen aan (zuiverings) installaties en (afvalwater) gemalen. Je lost zelfstandig werktuigbouwkundige en of elektrotechni sche storingen op en voert reparatie werk, gepland onderhoud- en revisies uit aan werktuigbouwkundige/elektrotechnische installaties volgens het onderhoudsbeheer- systeem. Daarnaast verricht je procesdienst werkzaamheden voor de zuiveringsregio in een frequentie van i week per 4 weken. Wij zijn op zoek naar twee nieuwe collega's. - Een collega die beschikt over minimaal VMBO werk- en denkniveau met een oplei ding MechatronicaofWerktuigbouwkunde bij voorkeur aangevuld met elektrotech niek, indien geen opleiding in de elektro techniek de bereidheid om deze opleiding te volgen. - Een collega die beschikt over minimaal VMBO werk- en denkniveau met een oplei ding Mechatronica of Elektrotechniek bij voorkeur aangevuld met werktuigbouw kunde, indien geen opleiding in de werk tuigbouwkunde de bereidheid om deze opleiding te volgen. VerdeT heb je bij voorkeur ervaring in de installatietechniek en pompentechniek. Je bent bereid tot het volgen van de cursussen NEN 3140 vakbekwaam persoon, Techniek Afvalwater Zuivering, VCA, training 'werken met ademlucht' en training 'verrichten van metingen'. Je bent communicatief vaardig, hebt doorzettingsvermogen, woon je in het verzorgingsgebied van Delfland en heb je rijbewijs B-E. Meer weten? Neem dan contact op met Marinus Vellekoop, teamleider Technische dienst, telefoon (010) 445 25 42. De volledige vacaturetekst is te bekijken op www.werkenbijdelfland.nl Droge voeten. Zo normaal, niet gewoon. www.werkenbijdelfland.nl Ook dit najaar zijn er weer een aantal nieuwe woonmode- trends gesignaleerd, waarvan Culture Collector dé meest wereldse uitstraling hééft. Oude volkskunst, antieke sou venirs en traditionele objecten zijn verzameld en bij elkaar gebracht binnen een knusse, klassieke kasteelsfeer. Donker hout, tapijten, huiden, plaids, kussens en kunstzinnige voorwerpen doen denken aan een kasteelbibliotheek, waar een grote fauteuil en een goed boek lonken bij het haardvuur. Een mix van warme kleuren als aubergine, bordeauxrood, mosgroen, chocoladebruin, cognac en oudroze domineert, net als imitatie-bont, tweeds, kelims en borduursels. Mo derne kunst en strak vorm gegeven vazen, bijzettafels en tafellampen tonen eveneens deze vertaalslag. Het is het domein van een hedendaagse ontwikkelde wereldreiziger en -verzamelaar, met oog en gevoel voor kunst, cultuur en tradities. Gecombineerd met het comfort van heden daags luxe meubilair als de relaxfauteuil is Cul ture Collector een wereldse woonmodetrend om in te overwinteren. Meer info op www.woonmodetrends.nl. De dagen worden weer donkerder en dus gaat verlichting weer een belang rijke rol in huis spelen. Dan is het natuurlijk leuk als je met dat licht ook een beetje kunt spelen. En dat kan. Sterker nog, met de komst van LED licht is dat spelen nog veel leuker geworden. Meubilair komt beter tot recht wanneer er een lichtlijntje aan toege voegd wordt door middel van zogenoemde ledstrips. Erg compact, ze bieden een egale lichtlijn en zijn erg makkelijk te monteren. Vervolgens kunnen ze met een draadloze dimmeront vanger geregeld worden. Dat wordt een sfeervolle winter! Meer informatie is te vinden op www.niko.nl. Er is in ons land een grote groep zwerfjongeren en je kunt hen een hart onder de riem steken door zelf ook eens op stoeptegels te gaan slapen. Maar dan gewoon in je eigen bed, want het speciale bedden goed Snurk symboliseert het straatleven met de tegels als matrashoes en de 'kartonnen doos' als dekbedhoes. Meer info op Snurkbeddengoed.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 61