5G1IECAM mWÊ Wijziging Kies uw basisschool in Nieuwland Gemeenteberlchten Wet Bodembescherming openingstijden Gemeentearchief Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket opSchiedam.nl Digitaal Loket it® IS 3 november 2010 nummer 44 Pagina 4 Beschikking (Broersveld 86-92) Onderwerp Op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van Brookland Property b.v. voor de locatie Broersveld 86-92 (postcode 3111 LJ), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie B nummers 311, 3312, 3313, 3426, 3460, 3461 en 3462 geheel en sectie B, nummer 3435 gedeeltelijk een meldings formulier evaluatieverslag sanering immobiel ontvangen met het verzoek hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten: - Instemming te verlenen aan het saneringsverslag; - Het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 20 oktober 2010 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wet houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G, van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191796. Wbb-code: SC060600791 GEMEENTEARCHIEF Met ingang van I januari 2011 zal het Gemeentearchief Schiedam 32 uur per week geopend zijn, van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 - 17.00 uur. Vanaf het nieuwe jaar is het archief dus de gehele maandag gesloten. BERICHT UIT SCHIEDAM Monseigneur, Ik heb groot nieuws voor u! Wij hebben een mail gekregen van Hoofdpiet. Daarin vertelt hij, dat hij toch onderweg is naar Scjiiedam en dat hij in alle rust het rode boek bijgewerkt heeft. Want dat was nodig! Dat is erg goed nieuws, maar... Hij vertelt ook, dat hij verdwaald is en de weg niet meer weet. Niet zo verwonderlijk, vind ik. Ik ken Hoofdpiet erg goed, maar zelf varend op zee??? En dan helemaal alleen? Dat zie ik hem nog niet doen! Wat bezielt die man! Af en toe... Ik denk, dat u het hiermee wel eens bent. Ook de burgemeester schudde haar hoofd, toen ik het haar vertelde en ze zuchtte eens diep. Daarna greep ze de telefoon en belde de mensen van Smit Internationale op. U kent ze wel, dat zijn de mannen met die hele grote zeeslepers. Zij komen overal op zee! Toen de burgemeester hen het probleem had uitgelegd, hebben ze meteen hun kapiteins opdracht gegeven om uit te kijken naar het bootje van Hoofdpiet. Is dat niet geweldig? Ik ben er van overtuigd, dat nu alles zal goedkomen! Bovendien BERICHT VAN HOOFDPIET kregen we een tip van èen onbe kende, die ons de volgende GPS coördinaten doorstuurde: 45° 5' 27"N, 3° 54' 27" W 45.090833, -3.9075 Dus we gaan in die richting zoeken. Ik vraag me af, wie die onbekende is... Ik heb zo een vermoeden! U ook?? Ik hou u op de hoogte. Pim Ps Zijn onze zakkendragers al aangekomen? Hallo mijnheer Pim, De rust van de afgelopen weken heeft me goed gedaan; Ik heb de tijd benut om-het grote boek helemaal bij te wer ken zodat alle kinderen er weer in staan. Alles in orde zou je zeggen maar niets is minder waar; Ik zit midden op zee en weet niet waar ik vaar. Daardoor moet ik je bekennen helaas; Dat ik te laat ben voor het vertrek van de stoomboot met Sint-Nicolaas. Om naar Schiedam te gaan daarin heb ik heeeel veeel zin; Maar gaat het feest nog wel door mijnheer Pim? Gisteren stond er heel veel wind op de woelige baaien; Dat moet dus wel in de buurt zijn geweest van de Golf van Biscaje. Maar alle chocoladeletters bij elkaar; Ik weet niet naar welke richting ik nu vaar. Daarom heb ik een vraag mijnheer de OrganisatiePim; Kunt u helpen want u bent%altijd zo slim. Ook hoop ik dat Sint; De weg naar Schiedam op tijd vindt Ik moet echt naar Schiedam met het grote boek; Kan er dus iemand naar mij op zoek? HOOFDpiet Woont u in Nieuwland en bent u op zoek naar een goede school bij u in de buurt? Op woensdag 24 november presenteren de vijf basisscholen in Nieuw land (de Startblok, 't Meesterwerk, de Wieken, de Taaltuin en Ababil) zich. Alle ouders woonachtig in de wijk Nieuwland met kinderen in de leeftijd van 1,5 tot 2,5 zijn van harte uitgenodigd voor het bezoek aan de informatiemarkt, de rondleiding op de basisscholen en de afsluitende lunch. Het kiezen van een school Het kiezen van een school is een belangrijk moment en voor veel ouders een moeilijke beslissing. U moet zich goed voelen bij de school en ook uw kind moet zich hier thuis voelen. Om u te helpen bij deze keuze, wordt deze speciale ochtend georganiseerd. Wij willen u graag laten zien wat de basisscholen in Nieuwland te bieden hebben. Mocht u uw kinderen mee willen nemen, is dat geen probleem. Er wordt voorzien in kinderopvang. Tweede open dag Het kan zijn dat u niet in de gelegenheid bent om op 24 november het (hele) programma bij te wonen. Of mis schien wilt u andere scholen ook bezoeken. Daarom is er op vrijdag 26 november nog een open dag op de basis scholen van 9.00-10.30 uur. Aanmelden U kunt zich via e-mail aanmelden bij Marianne Edix- hoven, medixhoven@kleurrijkescholen.nl of telefonisch via 06 - 24533703 (alleen tijdens kantooruren). Als u gebruik wilt maken van de kinderopvang, geef dit dan door aan Marianne Edixhoven. Zij neemt dan hierover contact met u op. Tel.: (OIO) 219 1111 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.ril Deelname is gratis! Programma 08.40 - 09.00 uur Verzamelen in het Grand Café van Zorgcentrum de Schiewaegh, Nieuwe Damlaan 759. 09.00 uur Workshop over de basisschool keuze. 09.20 uur Start scholeninformatiemarkt; de vijf scholen uit de wijk presen teren zich. 10.00 - 12.30 uur Scholentocht met een rondleiding op drie scholen; u kiest zelf waar u een rondleiding volgt. 12.30 - 13.30 uur Gezamenlijke lunch; mogelijk heid tot (najpraten met andere ouders en schooldirecteuren. www.schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 9