101 Dalmatiërs op toneel Zondagochtendconcert WGGGNGR Afvallen zonder lijnen! Programma najaar 2010 Boek met holland 100 wandelingen De heerlijkste recepten vind je op onze site VIPs poseren graag Greep uit de leukste uitjes in de regio II Trovatore Grimmig sprookje Kaka Passa Jeansshow is ultiem feest Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 40 Zondag 14 november Edsilia Rombley Zondag 21 november Willeke Alberti Zondag 28 november Jan Vayne en Petra Berger Zondag 12 december Chris Barber Natuurwandeling www.deweekkrant.nl/webwinkel 1 «fc» Lekker eten www.nieuwestadsblad.nl Populaire paparazzi www.deweekkrant.nl Eropuit www.nieuwestadsblad.nl Schiedam De Staatsopera van Tatarstan brengt zondag 14 november, om 15.00 uur, één van Ver di's populairste opera's naar Theater aan de Schie; de opera II Trovatore. Een ver haal over de politieke strijd tussen twee rivalen, maar ook een strijd om dezelfde vrouw. Met voorafgaand aan de voorstelling, vanaf 14.00 uur, een inleiding en live klassieke muziek in de foyer. Schiedam Noord Nederlands Toneel speelt dinsdag 16 november, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie de toneelvoorstelling Alifce in Wofiderlarid, bewerkt en geregisseerd door Ko van den Bosch. Deze klassieker, uit 1865 van de Britse auteur Lewis Carroll, wordt over het algemeen gezien als een kin derboek maar is tegelijkertijd een angstaanjagend sprookje voor volwassenen. Met voorafgaand aan de voorstelling éen gratis inlei ding om 19.15 uur Schiedam Haar vier Vorige voorstel lingen waren telkens totaal verschillend. Ook in haar nieuwste cabaretvoorstelling Kaka Passa bewandelt Sanne Wallis de Vries met veel suc ces vele nieuwe wegen. Deze cabaretvoorstelling is een verhandeling over goed en kwaad, over leven en dood, over de grote vragen des le vens. Tegelijkertijd is het een oergeestige conference rond de valkuilen van alledag. Sanne Wallis de Vries is donderdag 11 november te zien in Theater aan de Schie. Aanvang 20.15 uur. Schiedam Jeans is al meer dan twintig jaar een merknaam in de the aterwereld met altijd mooie, feestelijke, afwisselende en swingende voorstellingen. Ook de 20ste Jeansshow Let's Celebrate, zaterdag 13 november om 20.15 uur in Theater aan de Schie, be looft weer een ultiem feest te worden. Al sinds de jaren zestig geniet jong en oud van dit hartverwarmende en oerspan- nende verhaal over de meest aandoenlijke én dappere viervoeters van de wereld: de 101 Dalmatiërs. Van de redactie P Schiedam Het is voor het eerst dat deze jeugdklassieker in Nederland door een professioneel gezel schap in het theater wordt ge bracht. Deze beroemde klassie ker is vrijdag 12 november, om 19.30 uur, te zien in Theater aan de Schie. Modeontwerpster Gruwella de Vil maakt het liefst bontjassen van de schattige 101 puppies. Dus alle zwart/wit gevlekte hon den zijn in groot gevaar! De Dal matiërs Pongo en Teefje gaan de strijd aan, met hulp van honden en katten uit het hele land! Wat volgt is een spannende reddings actie, vol gevaarlijke situaties. Van het meeslepende verhaal werden zowel een teken- als speelfilm gemaakt die wereld- Scene uit de musical 101 Dalmatiërs. wijd veel bezoekers trokken. Met het creatieve team van De 101 Dalmatiërs is een geslaagde voorstelling gegarandeerd. Han Römer (Heksen, Familie van der Ploeg) bewerkt het originele ver haal, Leopold Witte (De Gou den' Boekjes, Orkater en Evert Lodewijkx in Gooische Vrou wen) neemt de regie op zich en de Firma Rieks Swarte (Kleine Sofie en Lange Wapper, Hondje TOTO: JORIS VAN BENNEKOM en Tante Patent) zorgt voor de nodige theatrale vondsten en vormgevingsverrassingen. Kaarten reserveren kan via www.theateraandeschie.nl of via de kassa (010) 2 467 467. I Extra kerstconcert: Don Kosaken Chor le Kerstdag 25 december van 14.30 - 16.30 uur (met pauze) €12,- Kaartverkoop 12.- via de Doelen. Bureau Hanson 0104225244 en de kantoren van Wegener Media: 010-4699911M.m. v. Wegener Media, Hanson BV, Daamen van Sluis, Kubus self-storage en Eiectrolux. www.zondagochtendconcerten.nl Advertorial Willeke Alberti staat op 21 no vember in de Doelen. Willeke maakt al op elfjarige leeftijd haar televisiedebuut in een musical en daarna maakte zij haar eerste plaat; een duet met haar vader Willy Alberti. De solo singles volgden snel, als ook de gouden platen. Bijzonder succesvolle theatertours getuigen dat zij nog steeds op grote hoogte staat en het publiek geen genoeg van haar kan krijgen. Met vier mu zikanten en twee backing vocals zal Willeke u deze zondagoch tend meenemen langs diverse bekende hits en laat u ook ge nieten van nummers van haar nieuwe cd-albuip 'Alle mensen willen liefde', waarop zij prachti ge liedjes zingt van de onvergete lijke Toon Hermans. Meer info? 010-4225244 of bestel via www. zondagochtendconcerten.nl. Aanvang concert: 11.00 uur in de Doelen Rotterdam. De zaal is open vanaf 10.30 uur. Bij de methode die Yvonne Bakker hanteert in het oor worden geplaatst. Deze zorgen voor een snellere veiverhranding en dat je geen be hoefte hebt aan zoetigheid en overmatig eten. Door Margon van den Berg 'Ikvoel me 10 jaar jonger' SCHIEDAM - "Ikvoel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het pro gramma bestaat uit een combinatiethera pie. Vijftien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookver- slaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoepen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet opge ven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 17.30 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 40