beste sporters Harga El kampioen Plaats zelf nieuws van uw vereniging Fiks verlies voor Scyedam Van Kapel verlaat PPSC Ventura-dames koploper-af ONDERHOUDS-/ STORINGSMONTEUR Sprookjesboom op drie Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport www.nieuwestadsblad.nl Honderden sporters en bestuursleden van sportclubs zullen op vrijdag 26 november weer de foyer van Theater aan de Schie bevolken voor het jaarlijkse Sportgala. Uiteraard allemaal benieuwd naar het antwoord op de vraag wie tot sportvrouw of -man, sport- team en talent van het jaar worden uitgeroepen. Gerard S. Verver P Schiedam In kleine kring is het antwoord al bekend, want de jury gevormd door journalisten van Radio Schiedam, Nieuwe Stadsblad en AD/RD aangevuld met de voorzitter van de sportraad Huib Zandwijk hebben hun oordeel inmiddels geveld. "Maar let op: er is een embargo tot vrijdag 26 november 23 uur", trapte Ze- lica Udovocic de directeur van de Dienst Sport en Recreatie, lachend een open deur in. Toch mag natuurlijk, met het naar buiten brengen van de negen genomineerden, een tipje van de sluier opgelicht worden. Zo Schiedam Scyedams Michel de Boer zocht in de aanloop naar het eerste duel van dejplay- offs de rol van underdog en noemde tegenstander^VC'ij- zenbeek/Westa de absolute favoriet voor de nationale titel. De heren uit het Lim burgse Wessem lieten zich er zondag niet door varrde wijs brengen en toonden zich - in ieder geval tegen het Schie- damse kwartet - veruit de sterkste 1 - 6)Het heeft veel weg van een oorwassing, om dat de Schiedammers twee weken geleden de competi tie-wedstrijd slechts met 4-3 verloren. De returnwedstrijd is op 21 november. In de an dere wedstrijd verloor HJmu- sic met 3-4 van E&D. Zo vierde Britt Eerland haar Europese kampioenschap. FOTO:PR staan bij de individuele spor ters Europees jeugdkampioene tafeltennis Britt Eerland, Ne derlandse judokampioen on der 17 Amber van der Hoff en Nederlands kampioene boksen Nouchka Fontijn genoteerd. De sportploeg van het jaar komt uit het trio: Groenoord zaalvoetbal (kampioen van de eerste klasse en gepromoveerd naar de hoofd klasse), de handbalmannen van Ventura (kampioen en gepro moveerd naar de eerste divisie) en Bowling Musis Sacrum. De lijst met de talenten telt liefst tien namen, waarvan een van de volgende drie de prijs in ontvangst mag gaan nemen: judoka Amber van der Hoff en de wielrenners Casper van Uden (Neder lands kampioen op de weg tot 9 jaar) en Luke Verburg (viervoudig Nederlands kam pioen). Burgemeester Wilma Verver opent het feest om 20 uur. Schiedam PPSC gaat op zoek naar een andere trainer en Harry van Kapel naar een nieuwe broodheer. Met deze be kendmaking is ook langs de Waterweg de trainerscar rousel weer op gang geko men. Na een relatie van drie jaar hebben voetbalclub en trainer besloten om aan het einde van het seizoen uit elkaar te gaan. De missie is volbracht, is vrij vertaald de melding van voorzitter Hans de Mos. 'Destijds is hem als doelstelling meegegeven om de kwaliteiten van de spelersgroep verder te ver beteren. Liefst met promo tie naar en goed voetbal op tweede klasse niveau als eindresultaat. Daarin is hij geslaagd.' Van Kapel voegt er vervolgens aan toe, dat het slagen van die missie nogal wat energie heeft gekost en 'het aflo pen van het contract een goed moment is óm na drie jaar weer afstand te nemen. Zo'n beslissing is nooit makkelijk, maar in dit vak wel gebruikelijk en verstandig,' De vroege beslissing geeft beide partijen de ruimte in een vroeg stadium op zoek te gaan naar een nieuwe oe- fenmeester cq vereniging. PPSC doet dat in overleg met de spelersraad. Vier gewonnen, een gelijk en eenmaal verlies. Dat is de sco re van Harga's El, waardoor het de najaarscompetitie, na de beslissende 1-3 winst op concurrent Wion, als kampioen kon afsluiten. Uiteraard leverde dat in Schiedamse kamp blije gezichten op. FOTO: PR Schiedam Pakten de mannen van Ven tura zaterdag in sporthal Groenoord in de slotfase de volle winst tegen Tachos, de vrouwen verloren met 16-19 van medekoploper Quintus 3. Na een gelijkopgaande eer ste helft waren de Westlandse handbalsters beter bij de les terwijl Ventura de kansen liet liggen. Ook de Ventura-mannen sta ken tegen het nog puntloze Tachos niet lekker in het vel. De bezoekers leidden halver wege met 13-15. Na de her vatting bleef Ventura achter de feiten aanlopen. Pas vijf minuten voor tijd kwam het voor het eerst op voorsprong. •De eindstand: 27-26. Fides heeft een wereldwijde reputatie op 1 Onze hoogwaardige producten vinden hun het gebied van chrysanten en bloeiende weg over heel de wereld, met name in potplanten. Marktgerichtheid, kwaliteits Furopa, Amerika en Azië. bewustzijn, servicegerichtheid, ketendenken en betrokkenheid zijn eigenschappen die Het is onze ambitie om vernieuwend en hoog aangeschreven staan bij Fides en bij inspirerend te zijn. Onze producten kennen de internationale groep van bedrijven een hoge marktwaarde en bieden onze waarvan Fides deel uitmaakt. ketenpartners duurzaam rendement. Wij vinden gezamenlijk ondernemerschap Fides staat voor marktgerichte ontwikkeling met onze relaties van belang vooreen (veredeling) van sierteeltproducten, die op succesvolle marktpositie van onze eigen vestigingen in het buitenland worden producten. geproduceerd. Op onze dynamische afdeling technische dienst zoeken wij op kortè termijn een enthousiaste, servicegerichte en all-round MTS-er. DE FUNCTIE De onderhouds-Zstoringsmonteur voert samen met zijn of haar vijf directe collega's het onderhoud uit aan onze gebouwen en inventaris.Tevens worden algemeen technische werkzaamheden verricht en reparaties van diverse aard uitgevoerd. Ook het plegen van preventief en periodiek onderhoud en het installeren van apparatuur behoort ook tot de taken. Daarnaast worden de gebruikers van alle apparatuur door de technische dienst ondersteund. Na een gedegen interne, en eventueel ook externe inwerkperiode, zul je zelfstandig zogenaamde week /weekenddiensten draaien. Kortom, we bieden een veelomvattende en verantwoordelijke functie binnen een prettig team. JE PROFIELt Je bent: - servicegericht - stressbestendig -flexibel - nauwkeurig - zelfstandig Je hebt: - MTS-niveau - rijbewijs B - affiniteit met automatisering en electro- en besturingstechniek HET AANBOD De juiste kandidaat bieden wij: - een uitdagende en zelfstandige functie -een prettig team - een uitstekend salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - volop mogelijkheden tot het volgen van cursussen WIJ BIEDEN Als jij de geschikte kandidaat bent, kun je rekenen op een uitdagende functie binnen een enthousiaste afdeling. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ron Nieuwpoort, chef technische dienst op 0174 53 01 00. Stuur je sollicitatie naar Marlen Smal (m.smal@fides.nl), manager P&O. Fides B.V. Postbus 26,2678 zc De Lier t. 0174 53 01 00 F. 0174 53 0110 m.smal@fides.nl www.fides.nl Our Roots, Your Success Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Efteling www.deweekkrant.nl/webwinkei

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 47