Bewegen blijft belangrijk CHIROPRACTIE- Last van uw rag of nek? ENORM ENGERING CHIROPRACTIE HOLYSTAETE CHIROPRACTIE HOLYSTAETE 100 keer wandelen in de stad Ontdekken Op de hoogte Het laatste nieuws op onze website Familieberichten Geboren, getrouwd, overleden Ontknoping schrijfwedstrijd De keuze van Verhuisd Tel. 010-474 9754 De meeste zorgverzekeringen dekken chiropractie 298,00 Rubensplein 16-20 l Schiedam l 010-426 97 01 Nieuwe baan Toe aan andere baas Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 november 2010 Niéuwe Stadsblad pagina 5 www.deweekkrant. www.nieuwestadsblad.nlwww.nieuwestadsblad.nl Schiedam De finale van de schrijfwed strijd Piet Paaltjens vindt zondag 14 november plaats in bibliotheek Noord. De winnaars worden bekend ge maakt door Kees Schrevel, voorzitter van de Jury. De prijsuitreiking wordt verricht door wethouder van Ver keer, Vervoer en Cultuur in Schiedam, Wil Vissers. Ver der staat op het programma een optreden Pia de Jong. Zij is de winnares van 2006 en heeft inmiddels haar tweede boek uitgebracht. Over dit boek, Dieptevrees, wordt zij geïnterviewd door boekhan delaar Ruud Aret. De muziek is van Marek Pietrowiecz. Dit jaar is door Bibliotheek Waterweg voor de zesde maal de Schrijfwedstrijd Piet Paal tjens georganiseerd. Meer dan 240 verhalen, afkomstig uit o. a Nederland, België en Duitsland werden ingezon den. Deze middag vindt plaats in Bibliotheek Noord, Bachplein 589, Schiedam. Het programma begint om 14.00 uur. De toegang be draagt 7,50. Kaarten ver krijgbaar bij de bibliotheken. Schiedam De keuze van.is een nieu we serie tentoonstellingen in Bibliotheek Waterweg. In een speciale vitrinekast worden de persoonlijke keuze boeken van diverse bekende Schie dammers gepresenteerd. De eerste gast is wethouder Wil Vissers. Zij presenteert uit haar eigen boekenkast haar favoriete boeken. Te zien tot 11 januari in bibliotheek Stadserf. Schiedam Maatschappelijk Dienstver lening Nieuwe Waterweg (MDNW) heeft een nieuw onderkomen gekregen op het Stationsplein 2. De organisa tie biedt ondersteuning aan mensen voor wie welvaart en welzijn niet vanzelfsprekend is. Juist in deze tijd blijken te makkelijk verkregen leningen, moeilijke gezins- en opvoe dingssituaties, woningnood, relaties en bijvoorbeeld ook eenzaamheid tot problemen te leiden waar mensen niet meer zelf uitkomen. Meer info op www.mdnw.nl Karei Leeuwangh vertelt zijn verhaal met passie. De am bassadeur voor de sporters van boven de vijftig in Schie dam, hingen aan zijn lippen bij zijn verhaal over hoe hij op zeventigjarige leeftijd nog altijd bezeten is van sport. Peter Spefe Schiedam De Schiedammer mocht het eerste exemplaar van het boekje 'Beweeg Schiedam Vijftig Plus' aan wethouder Ad Mostert aan bieden en deed dat natuurlijk op een sportieve manier. Van uit de catacombe van het ont moetingscentrum De Blauwe Brug kwam hij hardlopend de zaal binnen om het indrukwek kende boekwerk met tientallen beweeg-evenementen voor vijf tig plussers in Schiedam aan te bieden aan vertegenwoordigers uit de diverse sectoren die te maken hebben met deze doel groep. 'Mijn moeder is 98 jaar geworden en is altijd heel spor tief bezig geweest en ik weet haast zeker dat zij die hoge leef- Karel Leeuwangh overhandigt wethouder Ad Mostert het boekje Beweeg SVP. FOTO: WHM tijd in goede gezondheid heeft bereikt door te blijven bewegen', zegt Karei Leeuwangh, die zelf kan bogen op een zeer sportieve carrière als marathonloper. De Schiedammer heeft meer dan honderd marathon op zijn haam staan en staat symbool voor een zeventig plusser met een gezon de levensstijl. Ik ben een beetje verslaafd aan het hardlopen. Ik loop elke dag ruim een uur en voel mij daar goed bij', zegt Ka- rel Leeuwangh, die niet wil sug gereren, dat iedereen dat moet doen. 'Maar dagelijks een beetje bewegen op welke niveau dan ook is gewoon belangrijk." heeft miljoenen mensen geholpen om van klachten af te komen zoals hoofdpijn, hernia, nekpijn, rugpijn, whiplash en RSI. gebruikt de laatste vernieuwde technologie in het opspo ren van blokkades in het zenuwstelsel (subluxaties) door gebruik te maken van Myovision scans, Gezond zenuwstelsel Ongezond zenuwstelsel Dr. Wright is gespecialiseerd in de behandeling van chronische lage rugpijn en hoofdpijn/migraines Maak nu een afspraak voor een gratis scan met Churchillsingel 488 - 3137XB Vlaardingen gereedschap - techniek - veiligheid - inbraakpreventie Gericht verwarmen is dé manier om te besparen! Geen energie verspillen en het toch behaage- lijk warm hebben. Dat is de grote kracht van gericht verwarmen. Door alleen de ruimte te verwarmen waar u behoefte heeft aan extra warnntejuntp'jaarlijks honderden euro's.Qp uw energiekosten besparen. 1 Verplaatsbare kachels van Zibro hebben geen afvoer en leidingen nodig. In combinatie met hét spaarzame energieverbruik en de ge richte verwarming maakt dit on/e verplaats bare kachels ideaal afs bijverwarming. Maar natuurlijk ook in ruimtes zonder bestaande verwarming, op de camping in de caravan of voortent. NuSRE 228 TC van349r- voor

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 5