Buitengewoon bereikbaar RH Vi ii ui U BETAALT één makelaar, u KRIJGT er 3 aDUPONTf Moeslanden ROIST Actueel Nieuws uit het buitenland De site voor al het zakelijk nieuws Sprookjesboom op drie dvd's Een artikel zoeken? Kijk in de digikrant U betaalt één makelaar, u krijgt er 3.600 Ul[l'lJllM.ilHi(*J M SI MAKELAARS fc iMaeslanden Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 17 november 2010 Nieuwe Stadsdblad pagina 26 www.deweekkrant.nl Ondernemen www.nieuwestadsblad.nl Efteling www.deweekkrant.nl/webwinkel Bankieren via meerdere kanalen is niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. De klant vindt het pret tig om zelf te bepalen waar, wanneer en hoe er contact is met de bank. Rabobank Schiedam-Vlaardingen speelt in op de groeiende behoefte van klanten om bankzaken op afstand te regelen. Het resul taat: meer contact, al zien de bankmedewerker en de klant elkaar minder. Door de redactie Vlaardingen Een spaarrekening aanvragen, een internationale betaling doen of een reisverzekering afsluiten. Gewoon wanneer het goed uit komt, zonder dat de klant langs hoeft te komen op kantoor. Dat kan bij Rabobank Schie dam-Vlaardingen. De meeste, reguliere bankzaken kunnen goed en eenvoudig worden ge regeld via internet, e-mail of telefonisch. Hierbij kan worden gedacht aan het aanvragen van een rekening of het bestellen van een nieuwe pas. Maar voor complexere zaken - bijvoorbeeld een hypotheek of een bedrijfsfi- nanciering - is het absoluut van toegevoegde waarde dat de klant dit persoonlijk met één van de adviseurs bespreekt tijdens een afspraak. Natuurlijk op het mo ment dat het het beste uitkomt. Bankzaken eenvoudig te regelen via internet Naar die momenten is goed ge keken, met als resultaat dat Ra bobank Schiedam-Vlaardingen buitengewoon bereikbaar is ook in de avonduren. Nieuw is dat er één telefoonnummer is voor par ticuliere klanten en één telefoon nummer voor zakelijke klanten. Voor particuliere klanten is dat (010) 248 15 15. Zakelijke klan ten kunnen bellen naar (010) 248 15 20. Dag en nacht De klanten van Rabobank Schiedam-Vlaardingen kun nen 24 uur per dag terecht op de website: www.rabobank. nl/schiedam-vlaardingen. Daar is een overzicht te zien van alle producten en diensten die de klant zelf kan regelen. Daar naast houdt de Rkbobank de klant op de hoogte van al het lokale nieuws, ook in de inter- netbankieromgeving. Hierdoor is de bank betrokken en dichtbij de lokale samenleving. Deskundig advies Telefonisch is de Rabobank Schiedam Vlaardingen te be reiken van maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 22.00 uur en op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. De beller krijgt direct één van Vinden maar www.nieuwstadsblad.nl de bankadviseurs aan de lijn. Die helpt de klant persoonlijk en deskundig met al zijn of haar vragen. Dus altijd een deskundi ge adviseur in de buurt. Ook als de klant thuis of in het buiten land is. Dat geeft een vertrouwd gevoel. Liever een persoonlijk adviesgesprek? Dan kan de klant zelfs in de avonduren terecht. De bank is dus altijd bereikbaar. Klant kan steeds sneller en Door de beschikbaarheid van meerdere kanalen, kan de klant steeds beter en snel ler bediend worden. Op het moment, de plaats en de tijd die hij/zij kiest. Een bank die beter bediend worden buitengewoon bereikbaar is, door het gebruik van de ver schillende kanalen. Direct bankzaken regelen? Ga naar www.rabobank.nl/ schiedam-vlaardingen 1 NVnM Gerot Vejboonaraot 12, Sdéedom, M (010) 473 7933 w.MakelaordijWossenaar.nl Ooms Makelaars Financieel Adviseurs Gerrit Verboomstraat 2 Schiedam (010) 273 0102 www.ooms.com ANKE BODEWES Horgplein T18 3121 VG Schiedam T 010 246 44 44 inlo@ankebodewes.nl www.ankebodewes.nl EI Stadserf 32, Schiedam Postbus 342, 3100 AH Schiedam Tel 010-426 81 35, fax: 010-426 73 49 info@dupont.nl, www.dupont.nl i STAALDUINEN makelaardij NVM Woningmakelaardij Bedrijfshuisvesting Horeca, hospitality en leisure Real estate advies Gratis waardebepaling Hel bepalen van de juiste waarde van uw woning vraagt om deskundigheid. De make laars en taxateurs van Moeslanden hebben alle kennis in huis om aan de hand van vele factoren voor u de correcte prijs te bepalen. Neem gerust contact op met regio's beste makelaar voor een gratis waardebepaling. Of stuur de bon op (postzegel is niet nodig). www.maeslanden.nl Naam Plaats Telefoon Moeslanden makelaars adviseurs Antwoordnummer 2 3140 AB MAASSLUIS Drijver 133, 3144 GD Maassluis t. 010 - 5923300 e. info@maeslanden.nl Adviseur Ellen Stouten staat altijd klaar voor haar klanten. FOTO: JAN VAN DER PLOEG

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 26