63" T a o cc Jan Breur Bernard V erkaaik -Ben - f joop van 't Zelfde Frits Horn Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 24 november 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 12 Huwelijk Geboren jden In Mejnoi ^Itenkb^iging CU CJ Sluitingstijden familieberichten Maandag 1700 uur Email familieberichtenrotterdam® whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonllne.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Met dankbaarheid voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Johanna van der Wal-van Eijk Jopie weduwe van Henk van der Wal 11 juli 1937 t 16 november 2010 Ebert Ellemijn Jelmer Guido Marit Correspondentieadres De heer E. van der Wal Burgemeester Luijerinksingel 1 3135 KJ Vlaardingen De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Het droeve bericht heeft ons bereikt dat onze gewaardeerde vrijwilliger Jopie van der Wal-van Eijk op 73-jarige leeftijd is overleden. Jopie heeft zich ruim zestien jaar op meer dan geweldige wijze voor Schiewaegh in gezet. Zij was wekelijks actief als sturende kracht bij de handwerkclub. Jopie was een aimabele vrouw met een grote betrokken heid naar Schiewaegh toe. Iemand waarop volledig kon worden gebouwd. Wij zullen Jopie erg missen, niet alleen als vrijwilliger, maar zeker ook als persoon. Wij wensen haar kinderen alle sterkte toe en hopen dat zij de kracht vinden dit verlies te kunnen dragen en verwerken. Namens de Raad van Bestuur, vrijwilligers, medewerkers en bewoners van Schiewaegh, Anne Dewaerheijt, locatiedirecteur Dag lieve papa, voor altijd in mijn hart. weduwnaar van Marry Breur-van Til 23 december 1951 22 november 2010 papa vanRicky Nicole zoon van: J.C. Breur-van der Horst H. Bréur, in liefdevolle herinnering en verdere familie Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Breur, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam U kunt persoonlijk afscheid nemen van Jan op vrijdag 26 november van 19.00 tot 20.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard- laan 121 ih Schiedam. Zaterdag 27 november komen wij om 11.00 uur samen in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Daarna is er gelegenheid om te condoleren en na te praten. Jan hield van bloemen. Lentiz Geuzencollege Vlaardingen, 22 november 2010 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van: De vader van Nicole Breur, één van onze leerlingen uit de AKA 3 klas. Wij wensen Nicole, haar familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Alle medewerkers en leerlingen van het Geuzencollege, afd. bovenbouw. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Bedroefd delen wij mede dat, toch onver wacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa, zoon, mijn schoonzoon, onze broer, zwager en oom 6 mei 1962 f 17 november 2010 Petra Astrid, Mariska, Irene Pa en Ma Verkaaik Ma Dik en verdere familie Correspondentieadres: Goetzee Dela Uitvaartverzorging T.a.v, fam. Verkaaik Boezemsingel'35 3034 EC Rotterdam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Onverwacht kregen wij het bericht van het overlijden van de vader van onze (oud) leerlingen Bernard Verkaaik 6 mei 1962 17 november 2010 Wij leven mee met mevrouw Verkaaik, Irene, Mariska en Astrid en wensen hen veel sterkte toe. De ouders, leerlingen en het team van Christelijke Basisschool Kethel. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrolijke man en maatje Hermanus Jozef Maria de Vette Herman hebben mij zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaart plechtigheid waren voor mij een grote steun. Mijn oprechte dank hiervoor. Riet de Vette - van Koppen Schiedam, november 2010 Mijn Joop, onze vader, schoonvader en opa Tjepoe, Indonesië 5 augustus 1930 Schiedam 19 november 2010 Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Wil Martin en Frances Sean, ]acqueline Sonja en Frank Vivian Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie van 't Zelfde, Postbus 399,3100 A] Schiedam loop is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Donderdag 25 november kunt u van 19.00 tot 19.30 uur persoonlijk afscheid van hem nemen. Vrijdag 26 november komen wij om 13.30 uur samen in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid om na te praten en te condoleren. Joop hield van witte bloemen. Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven, laten wij u weten dat thuis in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Johannes Marinus Wasman - Joop - in de leeftijd van 82 jaar. Marja Marjan en Raymond Elliëttè en Danny Michelle Stephan Daniëlle Ron en Sigrid Sjoerd Jasper Matthijs 17 november 2010 Nieuwe Damlaan 771 3119 AV Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Vandaag, 22 november 2010, is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 87 jaar. Wij blijven van hem houden. G. Hom-van Veldhuizen Kinderen en kleinkinderen Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Horn, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De crematieplechtigheid vindt plaats zaterdag 27 november om 13.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12