DE VRIJBUITER Lustrum Kaarsjesavond in Kethel www.vrijbuiter.nl De specialist in Kamperen, ai iet en buitenleven M*, Elke vrijdag recensie op de website Trek de aandacht met jouw evenement J)A M in Vtjj &/in^ 5.95 Wat is er bij u in de buurt niet pluis Vind je droomhuis op onze site Alzheimer café Danssalon Service Altijd actueel: de weekkrant.nl Boek www.nieuwestadsblad.nl In de agenda www.nieuwestadsblad.nl Kethel zal woensdag avond 8 december sprookjesachtig verlicht worden. Een aantal dorpsbewoners en on dernemers hebben de handen in één geslagen om een 'Kaarsjesavond in Kethel' te organiseren. De eerste 'Kaarsjesavond in Kethel' gaat om 19.00 uur van start, met een kerstverhaal, verteld door de dorpsvrek Scrooge. Daarna worden dóór de kinderen de lichtjes in de grote kerstboom ontstoken, die is geschon ken door de gemeente Schiedam. Tijdens de 'Kaarsjesavond' branden er vele kaarsjes voor de ramen van de Kethellappers. Een aantal ondernemers ver zorgen tijdens 'Kaarsjesavond' een kleinschalige kerstmarkt met: demonstraties, kaarsjes De Kethellappers zetten een kaars voor hun raam. FOTO: PR gieten, ontmoetingen met Scrooge, proeverijen, deco ratieactiviteiten en nog veel meer. Om ongeveer 20 uur vindt er een optreden plaats van het Jeugdorkest van Sint Radboud. Kaarsjesavond wordt afgesloten met een allereerste optreden van het 'Kethels Mannenkoor'. De festiviteiten vinden plaats bij het kruispunt: Schiedamseweg, Noordein de en de Dorpsstraat. Glijmat en slee Nijdam Dames kunstschaats I Nijdam IJshockeyschaats Nijdam Junior kunstschaats - Maat 27-30/30-33/34-37/38-41 Hardschalen schoen - Verstelbaar en makkelijk te sluiten door snelsluiters - Uitneembare binnenschoen - Roestvrij stalen ijzers Klassieke schaats in moderne uitvoering Vetersluiting Roestvrij stalen ijzers Aantreklus aan achterzijde - Maat 35-46 - Hardschalen schoen - Met 3 snelsluitingen - Uitneembare binnenschoen - Roestvrij stalen ijzers Nu vanat: O 50 Maat 35-46 Leren bovenwerk met leren voering Vetersluiting Volop sngeuwpret voor jong en oud! kunststof slee: 12. Rucanor Winteraccessoires Nijdam Verstelbare glij-ijzers Nu per stuk: Rucanor fleece muts, hoofdband en sjaal Lekker warm en in diverse kleuren - Met verchroomde Ijzers - Maat 24-34 - Verstelbaar, 2x snelsluiting Nijdam Junior nshockeyschaats Nijdam IJshockeyschaats Nijdam Norenschaats Rucanor Handschoenen Nijdam Juninoor Maat 37-46 Hardschalen schoen Met 3 snelsluitingen Uitneembare binnenschoen Roestvrij stalen ijzers die zijn te vervangen Warme fleece voering en thinsulate vulling Verstelbaar en verstevigd op handpalm Diverse kleuren Dames, heren en kids Maat 27-30/30-33/34-37/38-41 Hardschalen schoen Verstelbaar en makkelijk te sluiten door snelsluiters Uitneembare binnenschoen Roestvrij stalen ijzers Maat 38-46 Semi softschoen Veter-/ en 2 snelsluitingen Uitneembare binnenschoen Roestvrij stalen ijzers Muziek brengt mensen dichter bij elkaar. Dit is de gedachte achter de Mondiale Muziek Manifestatie. Op zaterdag 11 december wordt de mani/estatie alweer uoor het vijfde jaar georganiseerd door Muziekschool Annelies en SWS Welzijn. FOTO: PR Politieberichten Verhuizen www.nieuwestadsblad.nl Schiedam In wijkcentrum De erker is er zaterdag weer een vrije danssalon. Van 19.30 uur tot middernacht kunnen bezoekers onder leiding van Leo van Oudenaarden stijldansen in een gezellige sfeer. Meedoen kost 2,50. Regio Elke eerste dinsdag van de maand is er het Alzhei- mercafe. Dit is het trefpunt voor mensen met demen tie, hun familieleden en andere belangstellenden uit Vlaardingen, Schiedam en omstreken. Dinsdag 7 de cember is het thema: "Een heerlijk avondje". Aanvang 19.30 uur in 'De Brasserie' van verpleeghuis Zonnehuis aan de Dillenburgsingel 5 te Vlaardingen. www.nieuwestadsblad.nl - Maat 28-31/32-35/36-39 - Synthetische schaatshouder met roestvrij stalen ijzers - Antislip profiel, band met klittenbandsluiting - Ideaal om op te leren schaatsen

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 33