Schiedams cadeau BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Blader door het verleden van Schiedam Bekijk video van de dag Maatjes van Taaltuin en Gymnasium krijgen prijs I Kerstkaarten van Unicef Rommelmarkt -J- Plaats een opmerking bij elk bericht Drie uur lachen met Johnny Rijk www.stadsregio.info bouwen aan samenhang lphnny<tRijk in de vergadering van 24 november 2010 te hebben besloten: 1de secretaris te mandateren om te beslissen op aanvragen om verlenging van de looptijd van de gesubsidieerde projecten in het kader van de Subsidieverordening sociaal beleid en de Nadere (beleids)regels 2009 behorende bij de subsidie verordening sociaal beleid stadsregio Rotterdam, met dien verstande dat aanvragen slechts worden ingewilligd indien: a. de vertraging niet is veroorzaakt door aan aanvrager toerekenbare omstandigheden; b.de uitvoering van het project duurt tot uiterlijk 1 mei 2011; stadsregio Rotterdam Minervahuis I, Meent 106, 3011 JR Rotterdam - Postbus 21051, 3001 AB Rotterdam. Tel.: 010 - 267 2389, Fax: 010 - 267 1660 - info@sr.rotterdam.nl De verdelingsregels ten aanzien van de subsidies ingevolge de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit zijn opgenomen in de voornoemde subsidieverordening. De Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit, de Subsidieverordening sociaal beleid, de Nadere (beleids)regels 2009 behorende bij de subsidieverordening sociaal beleid stadsregio Rotterdam en de besluitenlijsten van het dagelijks bestuur zijn gepubliceerd op http://www.stadsregio.info. BEKENDMAKINGEN ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Albrandswaard Barendrecht Bemisse Brielle Capelle aan den IJssel Hellevoetsluis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne Digikrant www.nieuwestadsblad.nl In het nieuws www.deweekkrant.nl Schiedam Unicef Schiedam verkoopt zaterdag leuke cadeautjes en kerstkaarten in de Plus Woudhoek. In deze winkel is het ook mogelijk om het sta tiegeldbonnetje te doneren aan Unicef. Op 4 en 11 De cember is Unicef ook aanwe zig in de AH Spaland. Ook op de kerstmarkt is Unicef van donderdag 16 tot en met zondag 19 december van de partij. Onder het motto 'Honger. Je moet er niet aan denken. Je moet er wat aan doen', vraagt Unicef aan dacht voor de gevolgen van ondervoeding bij kinderen. Wereldwijd hebben ruim 200 miljoen kinderen honger. Schiedam Wijkcentrum De Erker houdt zaterdag 4 december een gezellige snuffel- en rom melmarkt. Deze dag begint 10 uur en zal eindigen om 15 uur. De toegang is gratis. Een kraam huren kost 10 èuro. Reserveren bij de balie tel.:010-4267767. Brede basisschool De Taal tuin en Het Stedelijk Gym nasium hebben de derde prijs behaald van de onderwijsprijs in Zuid Holland. De scholen waren genomi neerd met het maatjes-pro ject. Hierbij werken de leer lingen van de basisschool wekelijks met hun maatje één op één aan een aantal concre te taken, voornamelijk gericht op het bevorderen van de mondelinge taalvaardigheid. Het maatje is een leerling van het voortgezet onderwijs, die op deze manier voldoet aan de ver plichte maatschappelijke stage. Naast ondersteuning bieden zijn de maatjes ook van grote maat schappelijke waarde. Leerlingen van verschillende culturen en achtergronden ontmoeten elkaar wat leidt tot verbetering van de beeldvorming. Bovendien fun geren de maatjes van het voort gezet als rolmodel voor de basis schoolleerlingen. De contacten die zo ontstaan blijken vaak jaren later nog in stand te zijn. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam maakt bekend: in de vergadering van 29 september 2010 te hebben besloten: c. over de verleende subsidie door de subsidieontvanger uiterlijk 1 juni 2011 een eindverantwoording wordt aangeleverd. 2. het subsidieplafond luchtkwaliteit voor het jaar 2011 vast te stellen op 700.000,-, ingevolge artikel 3 van de Subsidieverordening verbetering luchtkwaliteit. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 41 Reageren? www.nieuwestadsblad.nl i de maximale huur voor een sociaal bereikbare huurwoning op grond van artikel 1r van de Verordening Verstedelijkingsafspraken en Stedelijke Vernieuwing 2005-2010 (VVSV), vanaf 1 juli 2010 tot 1 januari 2011 vast te stellen op: - 511,50 voor 2- en 3 kamerwoningen; - 548,18 voor 4- of meerkamerwoningen; de maximale koopprijs voor een sociale koopwoning vanaf 1 juli 2010 tot 1 januari 2011 vast te stellen op 181.000. de secretaris, mr. M.C. Jansen. de voorzitter, ing. A. Aboutaleb. Komisch duo Aan het scala cadeaubon nen heeft de VVV Schiedam onlangs de Schiedambon toegevoegd. De nieuwe bon staat garant voor een echte Schiedamse belevenis. MarkKivit Schiedam "Het idee voor de Schiedambon is ontstaan omdat we veel men sen in de winkel krijgen die op zoek zijn naar een echt Schie dams cadeau. Schiedammers hebben een warm kloppend hart voor hun eigen stad", vertelt An- nemieke Loef, directeur van de Stichting Promotie Schiedam. "In tegenstelling tot algemene bonnen zoals de VVV cadeau bon en de Diner C%que, weten we zeker dat het grid in de stad blijft en dat is dus fóed voor dé lokale economie." Met de Schiedambon doe je een lokale belevenis cadeau. Dat loopt uiteen van een vrolijke bos bloemen om de kamer mee op te vrolijken tot een persoonlijke toer door de stad met een pro fessionele gids. En er is genoeg Een Schiedamse belevenis. Die kan je nu ook cadeau doen met de Schiedambon. FOTO: JAN VAN DER PLOEG te beleven in Schiedam. An- nemieke Loef: "We hebben nu al bijna 150 belevenissen en de bedoeling is dat het aantal alleen, maar gaat groeien." De meeste belevenissen zijn ook gewoon te koop maar met de ondernemers uit de stad is afge sproken dat ze het voor de Schie dambon net even aantrekkelijker maken. Het kan zijn dat je er iets bij krijgt of de prijs net wat scherper is. We hopen dat ook Schiedamse bedrijven de bon cadeau gaan doen, bijvoorbeeld als kerstpakket", legt Annemieke Loef uit. Deze Schiedambon is verkrijg baar bij de VVV aan de Bui tenhavenweg in 10, 15, 25, 50, 75 en 100 euro. Lezers van het Nieuwe Stadsblad maken elke week kans om een Schiedambon te winnen. Ga snel naar www.nieuwestads- blad.nl en doe mee! 1.1. 1.2, www.deweekkrant.nl/webwinkel Schoolmaatjes blijven nog jaren lang bevriend. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 41