Jury eensgezind Nolte keuken met apparatuur I Complete badkamer 2.995,- Diverse teaels AANBIEDING r nolte küchen Talent van het jaar Nolte Kuchen Center No.1 nü in Rotterdam Nolte keuken inclusief apparatuur Treinen en trams uit het verleden Plaats zelf nieuws van uw vereniging Vijf trainers niet verder Eervolle nederlaag Ventura Verlies Harga en ODI gelijk Complete I Center No. 71 Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport Hollands Spoor www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl Britt Eerland (rechts naast burgemeester)sportvrouw van het jaar. FOTO: DANIL VERVER Britt Eerland is tijdens het jaarlijkse Sportgala gekroond tot Sportvrouw van het Jaar. De Europese jeugdkampioene tafeltennis kreeg de prijs uit handen van burgemeester Wilma Verver-Aartsen, die haar eerder op de avond al samen met vier andere jonge talenten tot sportambassa- drice had benoemd. Gerard S. Verver Schiedam 'We gaan van Schiedam dé sportstad van Zuid-Holland maken', had de burgemeester in haar openingsspeech aange kondigd. Ze motiveerde dat met een verwijzing naar de mogelijke aanleg van sportlborzieningen op het dak van „rijksweg A4. Maar ook wees ztf op het sport talent, dat de stad inmiddels rijk is. 'Zij kunnen via hun presta ties een voorbeeld voor anderen zijn.' Vandaar, dat het gemeente bestuur vijf ambassadeurs heeft benoemd (naast Eerland bowl- sters Carmen Haandrikman en Bianca Wiekeraad, wielrenner Luke Verburgh, bokster Nou- chka Fontijn). Mooi was Luke Verburgs reactie op de vraag van de burgemeester hoe hij zijn ambassadeurstaak zou gaan in vullen. 'Door mijn best te doen', antwoordde hij ietwat overrom peld. Taekwondoka Brandon Schaap (van Ped's Sport Centre en tweemaal wereldkampioen) en Meisjes Al-team van hockey club Spirit werden beloond voor een 'bijzondere jeugdprestatie'. Jubel was er bij de mannen van handbalclub Ventura. Zij werden, door hun kampioen schap gevolgd door promotie naar de eerste divisie, uitge roepen tot Sportteam-van- het-Jaar. Na een rondedansje namen ze bezit van het po dium om daar niet alleen het jury-rapport aan té horen, maar ook afscheid te nemen van Bernard Dries, die vorig seizoen zijn plaats onder de lat afstond. Schiedam Excelsior'20 en HBSS moe ten op zoek naar nieuwe trainers. Rene Verhagen houdt het na vijf seizoenen in Thurlede voör gezien. Hij kiest voor een 'sabbati cal', maar sluit niet uit dat hij, mocht een interessante nieuwe broodheer zich mel den, alsnog aan de slag zal gaan. Cees Verbree en Barry Kouer verlaten HBSS. De twee werken graag samen, maar kunnen door gewij zigde privéomstandigheden volgend seizoen niet meer als duo een selectie te trainen. SVDPW heeft Jerry Visser (zondagselectie) en Marvin Janssen (zaterdag) gemeld, dat hun contract niet wordt verlengd. 'Schiedam Wagon Care/Ventura leed in Den Haag tegen het uit de eredivisie gedegradeerde Hellas het derde verlies op rij. Ditmaal was het een eervolle nederlaag en werd tevreden vastgesteld dat de handbal lers weer een beetje op weg zijn naar de goede vorm, die in het begin van de competi tie de ene na de andere over winning bracht. De Schiedammers openden (via een hoekworp van Rienk Schippers) de score, maar werden vervolgens door een steeds beter combinerend Hellas op achterstand gezet. Na een 15-11 ruststand wist Ventura de aanvalsdrift van Hellas in te dammen en bleef de kloof beperkt tot vijf treffers: 32-27. Tegen het laag op de ranglijst verkerende Stompwijk hebben de Ventura-da- mes een makkelijke zege behaald. Na een kwartier hadden ze de wedstrijd in zijn greep: 18-31. Marissa Valstar was met 13 doel punten de topscorer. Tafeltennis De dames van Scyedam handhaven zich in de eer ste divisie. Nadat het team lange tijd in de degrada tiezone verkeerde werd, na 6-4 winst op US 2, de derde plaats bereikt. Judoka Amber van der Hoff was een van de kanshebbers bij verkiezing Sportvrouw van het Jaar. Ze moest Britt Eer land voor laten gaan, maar de Nederlands judokampioene werd later wel uitgeroepen tot Sporttalent van het Jaar. FOTO:PR Schiedam Harga heeft het onderspit ge dolven tegen medekoploper Ten Donck. De Schiedamse acht begon nerveus en miste scherpte. Het leverde bin nen tien minuten een 1-4 achterstand op. Harga miste tot overmaat van ramp twee strafworpen. Na de rust (5- 9) kwamen de Schiedamse korfballers via 10-12 dich terbij, maar verder liet Ten Donck het niet komen11 -13 ODI sleepte tegen Maassluis 6 in de slotfase een gelijkspel uit het vuur: 10-10. Hoewel het met een 5-6 voorsprong de rust in ging, liep de Maas- sluise tegenstander weg naar 10-8 en werd alsnog inge haald. I wueuttai j FAGOR Afzuigkap adviesprijs €999,- FAGOR FAGOR Oven Combimagnetron adviesprijs 1049.- adviesprijs 1049.- Complete witte I hoogglans keuken FAGOR FAGOR Gaskookplaat FAGOR Koelkast wokbrander Vaatwasser I adviesprijs 799,- adviesprijs 599.- adviesprijs 1049.- incl. FAGOR apparatuur Afmeting 240 cm eiland - 290 x 90 cm Prijs incl. Hoogglans witte keuken uitgevoerd met combimagnetron, multifunctionele oven, 5 pits-gaskookplaat, koelvriescombinatie vaatwasser en afzuigkap Comfort demping op de laden en deuren Binnenzijde kasten in diverse kleuren Stenen werkbladkeuze uit 20 kleuren Nolte Küchen Center No.1 levert de complete keuken rechtstreeks af fabriek Wijziging in maten en samenstelling apparatuur is mogelijk! inclusief wand vloertegels Badcombinatie Toilet y~ Wastafel Kranen Accessoires "KT Designradiator N Wandtegels - 20 m2 Vloertegels - 4 m2 Complete 11 ^Badkamer NU incl. wand- vloertegels Wandtegels gekalibreerd wit 30x60cm Satijnbloem 55 Rotterdam-Ommoord T: 010-4550511 (industrieterrein) OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag: 9.00-18.00 uur vrijdag: 9.00-21.00 uur zaterdag: 9.00 - 1700uurenzondag's: GESLOTEN www.noltekeukensrotterdam.nl www.alleinbouwapparaten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 43