Lekker zorgeloos er op uit Show en smullen l Beste van Wim Kan Actueel Altijd als eerste op de hoogte van het nieuws Dagelijks nieuws over Sint en Piet Blijft het droog vandaag? Klïk&Win Henk Spaan Treinen rijden op tijd Palazzo met Den Blijker 5PQCTACUIIINAIR „iw V 1 rf 1 - jT5 dfe Altijd actueel: de weekkrant.nl Cabaretliefhebbers www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl Sinterklaas www.deweekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 51 Piet Paulusma www.deweekkrant.nl Alleen al in Nederland hebben meer dan 700.000 vrouwen te maken met urineverlies. Vaak is het een gevolg van verzwakte bekkenbodem- spieren. Een bezoek aan de huisarts leert al snel wat de precieze oorzaak is. Zorg in ieder geval dat urineverlies niet ten koste van uw bewe gingsvrijheid gaat. Want dat is echt nergens voor nodig! Met TENA Pants Discreet bent u altijd goed beschermd en kunt u zorgeloos blijven genieten. Ge zellig shoppen of sporten met vriendinnen, met de kleinkin deren naar de dierentuin of met uw partner naar het theater. Zelfs al heeft u uw blaas niet he lemaal onder controle, er is niets dat u tegenhoudt. Veel dunner TENA Pants Discreet voelt zacht aan en is veel dunner dan u denkt. Het combineert de ze kerheid van een verband met het draagcomfort van een broekje. Door de Dry Fast Core™ tech nologie wordt urine snel geab sorbeerd en in de kern vast ge houden. En omdat het is voorzien van Odour Control™ heeft u ook geen last van ongewenste geur tjes. De elastische, ademende materialen zorgen bovendien voor een perfecte pasvorm. Vergoeding Wilt u zich ook niet laten afrem men door urineverlies? Probeer dan TENA Pants Discreet. Wanneer uw huisarts of specia list TENA Pants Discreet voor- Win 3 daags- arrangement Romantiek aan de Moezel (2 pers)! Bestel gratis proefpakket TENA Pants Discreet: www. TENA.nl of 0800- 227500 schrijft, wordt het door uw zorg verzekeraar vergoed. Doorgaans is TENA Pants Discreet bij alle apotheken of medische speci aalzaken verkrijgbaar. Indien uw apotheek geen TENA Pants Discreet kan leveren, kijk dan op www.tena.nl of bel gratis de TENA infolijn: 0800-0227500 voor informatie over de verkrijg baarheid bij u in de buurt. TIPS - Drink voldoende: P/2 tot 2 liter water per dag; drink meer bij warm weer of na lichaamsbeweging. - Ontspan: probeer niet gefor ceerd te plassen. Ga zitten met een holle (op) gestrekte rug en neem de tijd. - Probeer alcohol en cafe- inehoudende dranken zo veel mogelijk te laten staan (bijvoorbeeld wijn, koffie en cola). - Vind een goede balans: ga niet te weinig, maar ook niet te vaak naar het toilet. Ge middeld zo'n 4 tot 8 keer per - Leer bekkenbodemspieroefe- ningen te doen. Kijk voor ons Corewellness-programma op www.TENA.nl of vraag advies aan uw huisarts of bekkenfysiotherapeut (www. fysiotherapie.nl) - Gebruik speciale produc ten voor urineverlies; deze dragen veel comfortabeler dan maandverband of een normaal inlegkruisje. - Zoek tijdig hulp. Het is altijd verstandig uw huisarts te raadplegen. Als u pijn heeft bij het plassen of bloed vindt in uw urine, moet u zeker uw huisarts bezoeken. Column FOTOPf rtR H I NBAAS De Nederlandse Spoorwegen hebben zondagochtend laten we ten goed voorbereid te zijn op de sneeuw. Het zelfvertrouwen .is via een persbericht naar buiten gebracht. De vorige week lag het treinverkeer rond Utrecht nog een kleine achtenveertig uur stil na brand in een seinhuisje. Daarop was men niet goed voorbereid. Foto's van veldbedden in jaarbeurshallen vlogen over de netwerken. Vorig jaar was het ook winter. Winters hebben de neiging zich met regelmaat aan te dienen. Ik moest naar Schiphol. Ofschoon de Spoorwegen vast goed voorbereid waren op de winter, per slot van rekening is de winter een jaarlijks terugke rend ritueel, had de trein over het traject van een kilometer of vijftien anderhalfuur vertraging. Onderweg vielen termen als 'derdewereldland'en 'bananenrepubliek'. Enige tijd later las ik op boven het perron hangende borden: "Deze trein rijdt niet wegens gebrek aan machinist." Het was weer eens iets anders dan de tekst op borden in de metro van Parijs: "De volgende trein arriveert over 1 minuut." De Nederlandse Spoorwegen hebben 10 oktober, met het oog op de naderende winter, een grote oefening gehouden die met succes is afgesloten. Bovendien speurt het nieuwe Operatio nele Controle Centrum Rail de lucht af, op zoek naar winterse buien. We kunnen rustig slapen. Het spoor is winterklaar. Intussen vertrouwen VVD en PVV de zaak nog niet hele maal. Zij willen al vanaf 1 januari met 130 kilometer per uur door de pekel gaan scheuren. Volgens het Kamerlid Richard de Mos, die op aandoenlijke wijze het directeurschap van een school verzon, is harder rijden niet moeilijk: "Je haalt gewoon het huidige bordje weg en je zet er een bord met 130 kilometer neer. We moeten dat gewoon doen, dan ervaren we later wel hoe het is." Wij blijven zitten met een dilemma. Vertrouwen we de spoor wegen en pakken we de trein, met het risico op veldbedden in jaarbeurshallen te belanden en aardappelsoep te moeten eten uit roestvrijstalen gamellen, of nemen we de auto om van de weg te worden gedrukt door hardrijders die moeten compen seren dat ze nooit ergens directeur zullen worden behalve op hun eigen CV? ga snel naar www.deweekkrant. n l/actie Lezersactie Laat u meeslepen naar de krankzinnige wereld van Palazzo. Speciaal voor onze lezers heeft Palazzo een unieke aanbieding in de kerstvakantie. Op het tweede kaartje krijgt u maar liefst 50% korting! Palazzo is een complete avond uit; heerlijke gerechten van Herman den Blijker worden afgewisseld met prachtige wijnen en een spectaculaire show vol humor, magie eri adembenemende acts. Her man legt u samen met zijn uitmuntende keukenbrigade ook dit seizoen culinair in de watten terwijl u geniet van de romantische entourage en de adembenemende show. Palazzo is het best te om schrijven als 'volkomen waanzinnig restaurant the ater' waar alles om u heen, soms zelfs letterlijk op, onder en boven uw tafel, plaats vindt. Dit jaar staan o.a. de hilari- sche Amerikaanse komediant Peter Shub, het Amerikaans- Nederlandse comedy-illusion duo Scott&Muriel en de uiterst charmante Amy G op het podi um. Zij worden vergezeld door een tiental topartiesten vanuit de hele wereld die er alles aan doeii om u een onvergetelijke avond te bezorgen. Palazzo vindt plaats in de prach- Maar liefst 50% korting op tweede kaartje ■tige 19e eeuwse, mahonie-hou- ten spiegeltent Salon Victoria die is opgebouwd op plein Hoeken- rode in Amsterdam Zuidoost, pal naast NS-station Amster dam Aren A 1 m «e I» .1. "-*i, *rr kW '&*J Als u nu reserveert voor Palazzo tijdens de kerstvakantie krijgt u maar liefst 50% korting op het 2de kaartje. Korting geldt alleen op de volgende showdata o.b.v.b.20-21-22-23-24-27-28-29-30 december. Korting is niet geldig i.c.m. andere aanbiedingen en of acties en geldt voor max. 8 personen. Korting is ook niet geldig op kids-tickets. Op reeds gemaakte boekingen vindt geen restitutie plaats. Reserveer vandaag nog via 0900-7252996(40 cpm) o.v.v. We gener Kerst aanbieding. U kunt ook online reserveren via www. palazzo.nl voert u dan de volgende actiecode in: WEGENER. De korting wordt vervolgens op de volgende pagina verwerkt. Of u nou met uw partner, familie, vrienden of collega's komt, Pa lazzo is een compleet verzorgde avond uit waarbij al uw zintuigen volledig in de watten worden gelegd! Vijftien jaar Gebo Tours en Effe Weg zijn bekende merken in de reisbranche geworden. En dat terwijl oprichter Bert de Roo nog maar vijftien jaar zelfstandig ondernemer is. In november 1995 begon De Roo Hanze tours, om enige tijd later na een overname de nu nog gehanteerde naam Gebo Tours te gaan voeren. Dat zorgde voor een sterke groei. Met zo'n 50 touringcars en 120 personeelsleden heeft Gebo Tours zich in de loop van de jaren ontwikkeld tot een zeer sterke speler in de touringcarbranche. Om ook de meerdaagse bus- reismarkt te benaderen is Gebo Tours een aantal jaren geleden de samenwerking aangegaan met TAD tours en Betuwe express. Uit deze samenwerking ontstond: Effe Weg. Effe Weg is een touroperator die meerdaagse busreizen door heel Europa aanbiedt. Jaarlijks maken duizenden passagiers gebruik van de diensten van G^bo Tours en Effe Weg. Tot op heden groeit het aantal reizi gers nog ieder jaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 51