Sportgala Schiedam groot succes! Damen Shiprepair koopt shirt Van Emden voor Duchenne Heroes Openingstijden Stadswinkel www.schiedam.nl Gemeenteberichten 1 december 2010 nummer 48 Pagina 2 e SPORT! En jij? ■pflM Bouwzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon (010) 2191252. Verleende bouwvergunningen Verzonden 19 november 2010 Jan Evertsenweg 38, 3115 JA het gedeeltelijk vergroten van een kantoorpand Verzonden 24 november 2010 Warande 157, 3116 CE het vernieuwen en veranderen van fundering en gevel (2e fase) N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoe ken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Wijziging Financieel Besluit Maatschappelijke Ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord Op 16 november 2010 heeft het college van Burgemeester Wethouders van Schiedam kennis genomen van de financiële tussenrapportage (MARAP 2010) van de ROGplus. In verband met het verwachtte negatief resultaat in 2010 en ook de verwachtte tekorten in de komende jaren heeft het college besloten een vijftal bezuinigingsmaatregelen met ingang van 1 januari 2011 door te voeren. Deze bezuinigingsmaatregelen leiden tot aanpassing van het Financieel Be sluit Maatschappelijke Ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord met ingang van 1 januari 2011. Dit Financieel Besluit is, samen met het Verstrekkin- genboek Maatschappelijke Ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord 2010, een nadere uitwerking van de Verordening Maatschappelijke Ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord 2008. De verordening zelf en het verstrekkingenboek zijn niet gewijzigd. In de verordening met bijbehorende verstrekkingenboek en financieel besluit is omschreven onder welke voorwaarden burgers recht hebben op individu ele voorzieningen in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Denk hierbij bijvoorbeeld aan aanvullend openbaar vervoer, rol stoelen, scootmobielen en huishoudelijke hulp. Inzage U kunt het Financieel Besluit Maatschappelijke Ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord 2011 vanaf 1 december 2010 gedurende 6 weken op de volgende plaats inzien bij: Wmo-loket in de Stadswinkel, Stadserf 1. Maandag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur is er inloop spreekuur. Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag kunt u van 14.00 uur tot 17.00 uur terecht op afspraak. Op dinsdagmiddag is het loket gesloten. Telefoon (010) 219 1410 219 1412, E-mail: wmo@schiedam.nl. Het Financieel Besluit is ook digitaal te bekijken op de website van de ge meente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op 'bekendmakingen'. Ontwerpverordening schadevergoeding Delfland Het college van dijkgraaf en hoogheemraden is voornemens de verenigde vergadering voor te stellen een Verordening behandeling aanvragen Schadevergoeding Hoogheemraadschap van Delfland vast te stellen ter vervanging van de Verordening behandeling aanvragen Nadeelcompensa tie, om ervoor te zorgen dat de verordening in overeenstemming is met de Waterwet en met de behoeften vanuit de praktijk. U kunt de desbetreffende stukken inzien van maandag 29 november 2010 t/m zondag 9 januari 2011 - op het Gemeenlandshuis; - op de secretariën van de gemeenten binnen Delflands beheergebied; - via de website www.hhdelfland.nl onder 'Actueel' bij 'Stukken ter inzage'. Handballers van Ventura, heren 1. Vrijdag 26 november vond in Theater aan de Schie het jaarlijkse Schiedamse Sportgala plaats. Dit jaarlijkse evenement, dat georganiseerd wordt door Sport en Recreatie, stond dit jaar in het teken van 'De bal draait door'. Naast de huldigingen was er weer een avond vullend programma met een interview met Jos van Emden en optredens van Ballet- en Dansstudio Schie dam en de band Slipper Heroes. Luxemburg naar Nederland geld in waardoor kinde ren met een slopende spierziekte een betere kans op overleven hebben. Tijdens de Giro d'ltalia in mei haalden de Heroes hier al 2100,- voor op, wat door de gemeente is verdubbeld tot 4200,-. De Schiedamse wielrenner Jos van Emden stelde na afloop van de Giro zijn shirt ter beschikking voor dit goede doel. De veiling hier voor werd vrijdag afgesloten. Damen Shiprepair bood 500,- voor het gesigneerde shirt. Uiteraard komt dat geld.dus nog eens op de 4200,-, waardoor er in totaal 4700,- naar de Duchenne Heroes gaat. I Jos van Emden rijdt tijdens de Giro d'ltalia door Schiedam. Zijn gesigneerde shirt werd door Damen Shiprepair voor 500,- gekocht. Het geld komt ten goede aan de Duchenne Heroes. Het sportgala was weer druk bezocht. Na het welkomst woord van burgemeester Verver vond er een terug blik op het afgelopen sportjaar plaats met wethouder Sport en Recreatie Ad Mostert en directeur Sport en Recreatie Zelika Udovicic. Alle genomineerden werden geïnterviewd en de prijs voor bijzondere presta'ties werd uitgereikt aan Brandon Schaap. Deze jonge taekwondo werd geëerd voor zijn eerste plaats op het WK Telfort in Engeland. V.l.n.r.: Carmen Haandrikman, Zelika Udovicic (directeur Sport en Recreatie), Nouchka Fontijn, Britt Eerland, Bianca Wiekeraad, wethouder Ad Mostert (Sport en Recreatie), Luke Verburg, burgemeester Verver. Bianca SPORT! B> jij? Sporters van het jaar De prijs voor talent van het jaar ging naar Amber van het Hoff. Deze jonge judoka werd afgelopen jaar Nederlands kampioen -17 jaar. Burgemeester Verver interviewt sportambassadeur Luke Verburg. Sportambassadeurs Tijdens het sportgala werden ook de sportambassadeurs bekend gemaakt. Deze jonge succesvolle sporters zul len zich in gaan zetten om meer Schiedammers aan het sporten en bewegen te krijgen. Tafeltennisster Britt Eerland werd gekozen tot sport- man/-vrouw van het jaar 2010. De jonge Schiedamse werd afgelopen zomer in het Turkse Istanbul Europees kampioen bij de junioren. Een unieke prestatie, want pas één Nederlandse deed dit eerder: de legendarische Bettine Vriesekoop. De handballers van Ventura heren 1 werden gehuldigd als sportploeg van het jaar. De hoofdmacht werd afge lopen seizoen kampioen van de hoofdklassen en promo veerde zodoende naar de eerste divisie, het op één na hoogste handbalniveau van Nederland. Foto's: Jan van der Ploeg Tijdens het Sportgala was er ook speciale aandacht voor de Duchenne Heroes. De Duchenne Heroes zamelden met hun fietstocht van zeven dagen van De Stadswinkel van gemeente Schiedam is geopend op de volgende tijden: Zonder afspraak Alléén op afspraak Gesloten Maandag tot en met vrijdag van Maandag, woensdag en donderdag Dinsdagmiddag. 9.00 uur tot 13.00 uur. van 14.00 uur tot 20.00 uur. Vrijdag van 14.00 uur tot 17.00 uur. Op de website www.schiedam.nl kunt u digitaal een afspraak ntaken. Ingezetenen en belanghebbenden kunnen gedurende de periode van de terin- zagelegging mondeling of schriftelijk hun zienswijze over de ontwerpveror dening kenbaar maken. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland, t.a.v. F.A. Vijgen-van der Bend (team JOVG), Postbus 3061, 2601 AL Delft, onder vermelding van 'ontwerpverordening schadevergoeding Delfland'. Voor een mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met de genoemde contact persoon. Meer informatie: F.A. Vijgen-van der Bend, tel. (015) 260 82 26. Colofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 219 1111 Stadswinkel. Stadserf 1 Fax: (010) 473 70 21 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam £-rr^ih-_ info@sefitedam ,n} Eindredactie Gemeente Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 7