De personal shopper HEEFT UW PARTNER EEN HOORPROBLEEM? Plaats een opmerking bij elk bericht Nieuws Als eerste op de hoogte Blader door het verleden van Schiedam Mirjam Geldof zorgt voor Schiedamse belevenis LAAT HEM OF HAAR DE GRATIS HOORTEST DOEN BIJ SPECSAVERS! 2 HOOR- TOESTELLEN VOORDE PRIJS VAN l Strijkers en shotjes D, Info-avond Taizé Hang je sieraden in de boom Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 8 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 24 Reageren? www.nieuwestadsblad.nl iwww.deweekkrant.ni4i Digikrant www.nieuwestadsblad.nl Met de Schiedambon kan je een belevenis in de Brandersstad cadeau doen. Eén van de beleve nissen is een uur winkelen met personal shopper Mirjam Geldof (Schiedambon van 50 euro). Aan haar de vraag wat we allemaal kun nen verwachten. MarkKivit Schiedam Laat de wijze raad van vrouw of man lief eens thuis. Mirjam Geldof ge bruikt haar ervaring om zowel dames als heren bij te staan bij het kiezen van hun persoonlijke outfit. Ze ziet in een oogopslag of het kledingstuk qua maat en stijl geschikt zijn, dus dat scheelt flink wat paskamertijd. "In de vijf jaar Binnen een uur nieuwe garderobe en stijladvies voor de toekomst dat ik dit doe, heb ik slechts drie arti kelen hoeven te ruilen", vertelt ze. Of het nu gaat om vlotte vrijetijdskle- ding of het meer chiquere werk, maakt Mirjam niet uit. En van koopjes jagen is ze ook niet vies. De meeste kleding 'haalt ze in Schiedam ""want er is hier eigenlijk voor elk budget wat te vin den." Vooral veertigers zijn nog wel eens zoekende naar een nieuwe stijl. "Ik adviseer over de nieuwste trends maar dan wel vertaald naar de klant. Als je in de spiegel kijkt moet je jezelf nog wel herkennen. Een uur is voldoende om samen de stad door te razen en ondertussen de nodige stijladvièzen mee te krijgen. Met volle tassen en een hele ervaring rijker wordt afscheid genomen. En geef toe. Met 'dit heeft mijn personal shop per uitgekozen', kan je natuurlijk best voor de dag komen op 'een feestje. Schiedam SWS Jong besteedt in de maand december aandacht aan het gebruik van alcohol en drugs onder dé jeugd. Door middel van interactieve bijeenkomsten onder de naam 'Strijkers en Shotjes'-komen jongeren met dit thema in aan raking. Tijdens deze samenkomsten krijgt de jeugd in formatie en advies over het middelengebruik. Via stellingen worden zij geprikkeld hun me ning te geven. De jongerenwerkers testen de aanwezige kennis aan de hand van interactieve spelvormen. Daarnaast zijn er diverse filmver toningen te zien. Feestmaand Het is belangrijk dat de jeugd zich bewust is van het gebruik van alcohol en drugs. Vooral in de feestmaand worden deze middelen vaak inge nomen. Jongeren moeten bekend raken mét de gevaren hiervan. Deze leerzame bijeenkomsten vinden plaats in de verschillende wijk- en jongerencentra van SWS Welzijn, zowel in Schiedam als in Hel- levoetsluis. J Wilt u meer informatie over deze samen komsten? Kijk op: www.swswelzijn.nl. Heeft u het gevoel dat uw partner u vaak niet verstaat? Hoe vaker onderstaande vragen met een 'ja' worden be antwoord, hoe groter de kans op een hoorprobleem. Maak snel een afspraak, want bij Specsavers is de hoorme- ting gratis en krijgt u altijd 2 Elite hoortoestellen voor de prijs van l.u> O Heeft uw partner moeite om de TV te verstaan en wordt deze vaak te hard gezet? Is het voor uw partner lastig om een telefoongesprek te voeren? Vraagt uw partner u vaak om een zin te herhalen? Q Heeft uw partner moeite om een gesprek in een groep mensen goed te volgen? Ervaart u weieens een misverstand na een gesprek met uw partner? Heeft uw partner meer moeite met horen als er veel achtergrondgeluid is, zoals in een restaurant of op straat? UW VESTIGING! Specsavers Vlaardingen Liesveld 19 (naast Etos) 010 435 9769 1) 2 hoortoestellen voor de prijs van 1 geldt voor de Elite collectie (advance 600,700 en 800) en is niet in combinatie met andere aanbiedingen. Het 2e,hoortoestel geldt voor 1 persoon eri dient hetzelfde type te zijn als het le hoortoestel. 6 2010 Specsavers Optical Group. All rights reserved. Schiedam Tijdens de laatste dagen van dit jaar zal Rotterdam en de wijde omgeving 25.000 gasten ontvangen. Het zijn jongeren Uit heel Europa, dié komen logeren, van 28 december tot 1 januari. Ze nemen deel aan een grote Europese ontmoetings bijeenkomst, georganiseerd vanuit het klooster in het Franse Taizé. Ook Schiedam zal een groep jongeren ontvangen. De Grote Kerk in de bin nenstad en de Ark in Schiedam-Noord zijn gastkerken. Deze kerken zijn druk op zoek naar gastgezinnen. De jonge ren hebben alleen een plek nodig voor een matje en een slaapzak en een ontbijt. Verder zijn ze de hele dag weg. Een groot deel van het programma vindt plaats in de Ahoyhallen. Wie hier meer over wil weten: op vrijdag avond 10 december is er een informatie bijeenkomst in dé Grote of St. Janskerk. Aanvang: half 8. De bijeenkomst begint met een korte vie ring, met veel muziek, in de sfeer van het klooster in Taizé. Daarna is er een film pje over de Europese ontmoetingen. Wie zich nu al aan wil melden als gast- adres, dit kan, via taizé @pknschiedam. nl Nooit meer iets kwijt ijt

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 24