De feestelijkste advertentie ooit. 125.'jaar innovatie Mercedes-Benz Deel je mooiste foto's met je stadsgenoten ledereen praat mee over actuele zaken Het laatste nieuws op onze website Eigen nieuws Maak een acount aan en plaats wat belangrijk is .Dijk (Victoria) Schiedam kort Altijd actueel: de weekkrant.nl Kiek www.nieuwestadsblad.nl De bezoeker www. nieuwestadsbladnl Op de hoogte www. nieuwestadsblad. nl www.nieuwestadsblad.nl Xmas met Expression Gospelkoor Expression geeft op zaterdag 11 december een kerstconcert in de Dorpskerk aan het Noordeinde 10 in Schiedam Kethel. Het koor bestaat uit 30 leden en staat oner leiding van dirgent Harm Jan Schenkel. Op het pro gramma staan naast traditio nele kerstliederen ook gospels, carols en delen uit de Young Messiah. De avond begint om 20.00 uur. De deur is open vanaf 19.30 uur. Toegang is 8,00 inclusief drankje, aarten zijn te koop via de website: www. gospelkoorexpression.nl of via het secreatariaat Lianne Zevenbergen 010-4604267. Inloopconcert 'Het wekelijkse inloopconcert op zaterdagmiddag in de Grote Kerk van Schiedam, wordt op zaterdag 11 december verzorgd door drie veelbelovende leerlingen van de organist van de kerk, Arjen Leistra. Uiteraard zorgen zij voor een uiterst gevarieerd programma. De aanvang is 15.00 uur en dé toegang is vrij. Kerst, gezongen en gezegd Al weer voor de vijftiende keer brengt vocaal ensemble Gau- Gospelkoor Expression geeft zaterdag een kerstconcert in de Dorpskerk van Kethel. FOTO: PR dio in de weken voor kerstmis in verschillende kerken een programma naar de Engelse traditie van het Festival of Les sons and Carols. Zij doet dit onder de titel 'Kerst, gezon gen en gezegd'. Koorzang en samenzang van kerstliederen vormen een sfeervol geheel, afgewisseld met orgelspel, bijbelfragmenten en gedich ten. Dit jaar staan naast een aantal bekende advents- en kerstliederen ook het stemmige Ave Maria van Franz Biebl en Mendelssohn's vrolijke 'Froh- locket ihr Völker auf Erden' op het programma. Na afloop van het programma is er de gele genheid om elkaar te ontmoe ten bij een glaasje glühwein of een kop koffie of thee. 'Kerst Gezongen Gezeg- d'wordt zaterdag 18 december uitgevoerd in de Oud-Ka tholieke Kerk, Dam 28-30. Aanvang 16 uur. De toegang is gratis. Wel is er een deurcol lecte na afloop. Meer info op www.gaudio.nl Kerstzang in de Grote Kerk. De Grote Kerk opent zondag 19 december de deuren voor de jaarlijkse kerstzang. Vanaf 17.00 uur is er volop gelegen heid de bekende kerstliederen mee te zingen en te luiste ren naar orkestspel van de Rijnmondband onder leiding van Marcel van Raaij. Voor dit jaar is een groot kerstkoor samengesteld uit leden van diverse Schiedamse koren. Koordirigent is de cantor organist van de Grote Kerk, Arjen Leistra. Op het koor programma staat het 'Festi val of Lessons and Carols', prachtige bekende en onbe kende carols, die in deze tijd vooral in Engeland worden gezongen. Ook de aanwezigen zullen een deel van deze carols kunnen meezingen. Aan de kerstzang werken verder mee de sopraan Annette Rogers en de organist Andries Stam. Uiteraard is de kerk verwarmd en branden alle kaarsen. De toegang is vrij. Wel zal voor de onkosten een collecte worden gehouden. Kinderkerstnacht De Kinderkerstnachtdienst is' een traditie aan het worden in Schiedam-Noord en wordt dit jaar gehouden op vrijdagavond 24 december. In deze dienst zal naast zang, vertelling en gebed ook een minimusical worden opgevoerd. Sinds de herfstvakantie is een groep van 6 leiders en 24 kinderen bezig deze musical in te studeren, waarin het kerstverhaal op een speciale manier verteld wordt. Dit jaar staat Kerst op z'n Kop: Gaat het nou om kerstkaarten, kalkoen met asperges en mooie kleding? Of leren de herbergier, herders, engelen, soldaten en Jozef en Maria ons een lesje? De dienst staat onder leiding van do minee Van Wieren. Er zullen mooie kerstliederen gezongen worden, onder begeleiding van het Jeugdorkest Kethel. Jong en Oud is vanaf 19 uur welkom in de Ark. De dienst begint om 19.30 uur. Supershopper-Tour Hoe komt je zonder extra kilo's de feestdagen door? De diëtiste van NutriFit geeft handige tips tijdens de workshop 'Slank de feestdagen door' op dinsdag 21 december om 19.30 uur. Hoe je het beste inkopen kan doen, leer je tijdens de Supershop- per-tour. De diëtiste verzorgt 14 december om 10.00 uur een rondleiding in de supermarkt Aldi om tot een bewuste keuze te komen. De workshop wordt gegeven in Centrum Huisart sen aan de 's Gravelandseweg 802 te Schiedam. Inschrijven, Bel naar 06 - 36 24 74 32 Kerst in Kethel Kerst in Kethel van mu ziekvereniging St. Radboud vindt plaats op woensdag 22 december. In en om de Dorpskerk in Kethel wordt een sfeervol kerstconcert gegeven met bekende én onbekende kerstmuziek en kerstzang door het orkest van St. Radboud en het Promskoor Schiedam. Na afloop is er glühwijn en warme chocolademelk. Kerst in Kethel is er om 19.00 én om 21.00 uur. Gratis toegangs kaarten zijn verkrijgbaar bij de leden van het orkest en koor van St. Radboud en via tele foonnummer 010-4713639. Meer informatie op www. sintradboud.nl Galaconcert Jostiband Het Jostib'and Orkest van Ipse de Bruggen geeft zaterdag 11 december een galaconcert de Breepleinkerk in Rotterdam. Onder de bezielende leiding van orkestleider Lyan Verburg en dirigent Martin Mans spelen zij een variëteit aan kerstliederen. Voor kaarten kijk op www.jostiband.nl of www.galaconcerten.nl of bel de reserveerlijn 06 52 28 12 79. En dat ziet u voornamelijk aan de prijs. Mercedes-Benz bestaat namelijk i 25 jaar in 2011 en dat vieren we nu ai met een speciale aanbieding. De gelimiteerde Mercedes-Benz B-Klasse Edition 125.' kost u geen 27.905,-, maar 22.990,-. Dit model is gebaseerd op de B 160 BlueEFFIClENCY en is standaard rijk uitgerust met o.a. airconditioning, metallic lak, zitcomfortpakket, vloermatten en Audio 20 CD. Kijk voor meer informatie op mercedes-benz.nl of kom langs voor een gratis proefrit. De B-Klasse Edition 125/van 27.905,- voor 22.990,- Uw voordeel 4.915,- Gem. verbruik: 5,2 - 8j21/100 km, 19,2 -12,2 km/1. C02-uitstoot: 135 - 197 g/km. Prijzen per 1 januari 2011 excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. van Rotterdam Schuttevaerweg 116 www.vandijkrotterdam.nl f de zekerheid van klassei info@vandijkrotterdam.nl Rotterdam Toepad 11 (Autostrada Brienenoord) Rotterdam Driemanssteeweg 40 (Citarlois) Schiedam Strickledeweg 99 (Spaanse Polder) www.victoria-mb.rrl,info@victoria-mb.nl RQGAM Gouda (Moordrecht) Grote Esch 50 Woerden Rietdekkersweg 2 www.rogam.nl,info@rogam.rtl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 47