ff Best-of-three in crickettopklasse ■a Vacature Winst bij 60-plussers marathon allround CNC FREZER(S) Servicemonteur m/v Hangje sieraden in de boom Plaats zelf nieuws van uw vereniging Competitie krijgt een andere afloop Harga Sportagenda van Schiedam Altijd actueel: de weekkrant.nl AJB Instrument B.V. Rozenburg Producent van hoogwaardige precisie componenten zoekt, op korte termijn, wegens uitbreiding van de produotie; Zelfstandig kunnen werken en programmeren op 3-cq 5-assige freesmachines is een must. Interesse? Neem contact op met dhr. D. Dubbeldam. Telefoon: 0181 - 213377 e-mail: d.dubbeldam@ajbinstrument.nl HAKV00RT Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat onge twijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Professional voor afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaal leverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen ervoor dat geen dag bij Hakvoort Professional hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Professional streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigenschappen. In totaal zijn binnen ons bedrijf 270 mensen werkzaam in een breed scala van functies. Wij hebben op onze vestiging in Rotterdam de volgende vacature: Na een gedegen opleiding en inwerkperiode krijgt u de verantwoordelijkheid voor: Het repareren, renoveren, onderhouden en testen van grootkeukenapparatuur Het in bedrijf stellen van professionele kleineinstallaties waarbij gedacht kan worden aan vaatwassers, koffiezetapparatuur, etc Voor deze veelzijdige functies zijn wij op zoek naar collega's: met een elektrotechnische opleiding op MBO niveau die zowel zelfstandig ais in teamverband kan werken met gevoel voor kwaliteit een klantgerichte houding Werkzaamheden: Monteur is een zeer afwisselend werk, elke dag zit je ergens anders, je komt overal waar gekookt wordt, van Legerkazerne tot Vakantiepark van Pizzeria tot MC Donalds en van Bedrijfsrestaurants tot Top Hotelketens, ga jij onze apparatuur installeren, repareren en onderhouden veelal samen met een collega. Bedrijfswagen: U krijgt de beschikking over een ultra moderne bedrijfswagen uitgerust met onder andere: een uitstekend gereedschapspakket, navigatiesysteem, mobiele telefoon, airco, cruisecontrole, etc. Opleiding: U heeft de mogelijkheid om zowel interne ais externe opleidingen te gaan volgen waarbij u de kennis opdoet van elektra, gas, water, koel en luchtbehandelingstechniek zodat u kunt doorgroeien tot Allround servicemonteur. Uiteraard bieden wij u de mogelijkheid om uw huidige studie-overeenkomst over te nemen! Salaris: Uw salaris is afhankelijk van uw kwaliteit en ervaring waarbij u de mogelijkheid heeft om in de volgende categorieën te worden ingedeeld: Junior servicemonteur Senior servicemonteur Allround servicemonteur Wij bieden: Een inspirerende, zelfstandige vrije baan in een groeiende en innovatieve organisatie met een naar eigen keuze samen te stellen pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Sfeer proeven: Als na het sollicitatiegesprek de wederzijdse intentie bestaat om met elkaar te willen verder gaan, bestaat voor u de mogelijkheid om met een collega samen een dag proef te draaien. Meer informatie? Neem contact op met de afdeling P&O, tel.nr: (0527) 635635. Hakvoort Professional BVindustriepark A6, t.a.v. afdeling P&O, Platina weg 21,8304 BLEMMELOORD. Solliciteer direct via www.hakpro.n woensdag 15 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 53 Nooit meer iets kwijt^ www.deweekkrant.nl/webwinkel Sport www.nieuwestadsblad.nl De cricketcompetitie krijgt een nieuw gezicht. Maar hoe het verloop en de afloop van de topklasse er uit gaat zien, wordt later pas bepaald. Duidelijk is nu wel dat de finale niet, zoals dit seizoen, uit een wedstrijd bestaat, maar een best-of-three wordt. Gerard S. Veruer Schiedam Tijdens de bondsvergadering van 9 december kregen Her- mes-voorzitter John Beijer en zijn Excelsior.'20-collega Koos Gouka van alle kanten lof voor hun initiatief om de competitie te hervormen. Het tweetal beklom de bar ricaden na de teleurstellende afloop van de 2010-competi tie, waarin Excelsior'20 zich veruit superieur toonde, maar in de finale verloor van VRA, dat in de reguliere competitie slechts met de hakken over de sloot de play-offs bereikt had. Wat daarna volgde was een farce, maar leverde de Noord- Hollanders tijdens de KNCB- bijeenkomst van vorige week wel de kampioensbeker op. 'Zuur om beste te zijn en met lege handen te staan' "Die uitreiking hebben we, dat zal iedereen begrijpen, met twee scheve ogen aanschouwd", mokt Gouka. "Het is zuur om te constateren, dat je de meeste punten hebt behaald en vervolgens toch met lege handen staat." Daar valt niets meer aan te verande ren, maar Beijer en Gouka wil len voorkomen, en met hen de overgrote meerderheid van de cricketclubs, dat dat nogmaals gebeurt. Toch gaat die kogel niet zomaar door de kerk. "Het is, mede door een nieuwe opzet van het Twenty-20-toernooi en de vele internationale wedstrijden, best moeilijk om voor een ander soort play-off voldoende speeldata te vinden." Overleg Beide heren reisden daarom dinsdag voor overleg weer naar het bondsbureau in Nieuwegein. In de wetenschap overigens, dat alle belanghebbenden het eens waren over een best-of-three. Reageren op dit artikel? Ga naar: www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Zeventigplusser Karei Leeuwangh heeft in Spij- kenisse de marathon in de klasse 60+ gewonnen. De Schiedammer, die er vo rig jaar zijn honderdste 42 km en 195 meter liep en toen werd binnengehaald door zijn kleinkinderen, had nu voor zijn 102e marathon iets meer seconden nodig. Toen liep hij 3.29.54 en nu 3.30.17. "Ik ging er van uit, dat ik onder of hooguit in de buurt van mijn vorige tijd zou blijven, maar rond de 35e kilometer stak er tijdens een gigantische hoosbui een stevige windje op", vertelt hij zijn wedervaren. "Dat kostte kostbare seconden." Ruime zeges i en ODI Karei Leeuwangh liep in Spijkenisse zijn 102e marathon. Leeuwangh (Nederlands 70+ kampioen op de marathon) hield bij de 60-plussers de nummer twee (Lex de Boer) maar liefst zes minuten achter zich. Zeven voudig Nederlands kampioen Luc Krotwaar ging in Spijkcity "als eerste door het lint. Schiedam Harga heeft zich niet laten verrassen door Velox, de nummer voorlaatst. Toch zag het er in de beginfase naar uit, dat de tegenstander voor een verrassing ging zor gen. De Schiedamse korfbal lers kwamen op achterstand (1-3), maar herstelden zich snel en gingen met een 8-5 voorsprong rusten. De be zoekers kwamen daarna nog eenmaal terug (10-8), maar capituleerden toch: 19-10. In Vlaardingen had ODI geen moeite met de reserves van Spirit. Ook hier nam de tegenstander de leiding. Drie afstandsschoten brachten ODI voorbij de thuisploeg en werd met 2-5 de rust bereikt. De eindstand was 7-10. VOETBAL - zaterdag: Montfoort-Zwaluwen (14.30), HBSS-VVK (14.30). Zondag: Excelsior'20- SCO'63 (14.00), SVVSMC-Moordrecht (14.00), Hermes DVS- De Ster (14.00), Spaland- Naaldwijk (14.00), VOB- DRGS (14.30). DAMESVOETBAL: zaterdag DVO'32-Smits- hoek 2 (12.00), Noot- dorp-HBSS; zondag Zoe- termeer-Hermes DVS, Hekelingen-Victoria'04. G-VOETBAL: zaterdag HBSS-Vlotbrug (10/30). ZAALVOETBAL: vrijdag Watergras- Groenoord. BADMINTON: vrijdag Kethelhaghe 20.00 Sma shing Feilows-Velo 9. HANDBAL: zaterdag SOSKwieksport-DWS (h), MHV'81-Ventura(h), Mar griethal 19.30 Ventura-Velo 2 (da); zondag Quintus 3- DWS(da). KORFBAL: zaterdag sport hal Groenoord 17.10 Harga- Ventura Sport. Berichten Sportberichten uit de regio kunnen tot zondagavond 20.00 uur worden aangele verd via e-mail. regiosport@hetnet.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 53