Kerkdiensten Delfland werkt aan water i faflfïFffn 1 v Grote stap met online regelen uitvaart uitvaartdirect.nl Uitvaart Direct Hoogheemraadschap van Delfland Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 13 Schiedam Hersteld Hervormde Gemeente, Plantagekerk Lange Nieuwstraat 61 - 63. Zaterdag 25 de cember Eerste Kerstdag om 10.00 uur voorgan ger ds. N. van der Want. Zondag 26 december om 10.00 en 16.30 uur voorganger ds. N. van der Want. De Protestantse Kerk diensten op Vrijdag, Grote Kerk 22.00 uur Ds.Taco Smit m.m.v. 'Vocalis St.Jan'. Dorps kerk 22.30 uur Ds. J. vd Peppel mmv Cantorij. De Ark 19.30 uur Ds. W. v. Wieren (kinderkerst nacht). Zaterdag, 25 december: diensten om 10.00 uur in Magnalia Deikerk: Ds. M. Russchen - wel- komdienst. Vaste Burg Pastor B. Breugem mmv. Cantorij. Dorpskerk Ds.J.v.d.Peppel - mmv Brassensemble. De Ark Ds. W. v. Wieren. Zondag, 26 december diensten om 10.00 uur in Vaste Burg Pastor A.F. Ruijl. De Ark Ds,. W. v.Wieren. Diensten bij de Nederlands Gerefor meerde Kerk, Westvest 30, vrijdag 24 decem ber 19.30 uur drs.H.J. Bruins kerstavonddienst. Zaterdag 25 december le kerstdag 9.30 drs. H.J. Bruins. Zondag 26 december 2e kerstdag 9.30 br. R. van Wetten en 15.30 gezinsdienst. In de Kapel van Fran- keland, Sint Liduina- straat 10, is er zaterdag 25 december om 10.00 uur Eucharistieviering met voorganger Pater K. Veltman, mmv het Liduinakoor. Zondag om 10.00 uur Eucharis tieviering met voorganger Pater A. Heeren m.m.v. het Liduinakoor. Kerstlichtjestocht in De Gorzen In de St. Jan de Doper - Visitatiekerk, Mgr. Nolenslaan 99, gaan Pa ter Leo de Jong O.P. en Pastor Lidwien Meijer voor in de kerstvieringen. Vrijdag 21.00 uur met het koor Laus Deo en uitvoering van het Klein Kerstauratorium. Op le Kerstdag 10.30 uur met samenzang. Zondag 10.30 uur viering ver zorgd door de Liturgie- groep, met samenzang. Bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap, Westvest 90, is er vrijdag een dienst om 21.45 uur voorganger is Ds. K. Yntema. Zaterdag le kerstdag kerstviering voor jong en oud. In de Jacobus en Marti- nusparochie Kerkweg 53 is er een zondagsviering om 11.00 uur dinsdag om 9.15 uur: eucharistievie ring of dienst van Woord en Communie. Zondag om 9.30 uur is er een eredienst bij Het Apostolisch Genootschap aan de Lindeijerstraat 5. Vieringen in de basiliek van de H. Liduina en O.L. Vrouw van de Ro zenkrans aan de Singel 104. Vrijdag 24 decem ber om 18.30 uur kerst musical voor en door de kinderen. Om 20.00 uur is de eerste eucharistie viering met koor, orgel, trompet en samenzang, predicatie Mgr. P.M. Vismans. Om 24.00 uur is de plechtige nachtmis mmv da meskoor Jubilatio en herenkoor In Honorem Dei en trompet Om 23.45 uur aanvang van de koorzang, predicatie Mgr. P.M. Vismans. Eerste kerstdag: om 10.15 uur is de feeste lijke hoogmis predica tie Mgr. P.M. Vismans mmv. herenkoor In Honorem Dei. Zondag 26 december tweede kerstdag om 10.15 uur is' de hoogmis- predica tie Mgr. P.M. Vismans m.m.v. dameskoor Jubilatio. In de Kersmacht, 24 december, is er net als ieder jaar een sfeer volle kerstdienst in de Dorpskerk van Schie- dam-Kethel. De dienst begint om 22.30 uur en heeft als thema Wit Licht. Aan de dienst zafondermeer meege werkt worden door de Dorpskerkcantorij en fluitiste Joyce Roessen. Daarnaast zullen ook enkele Kethelse jonge ren deze nacht van zich laten horen, waardoor de dienst toegankelijk is voor jong en oud. imp Dienstverlening via internet is tegenwoordig heel normaal. PC Hooft biedt al twee jaar de mogelijkheid om via internet een uitvaart vast te leggen. Deze dienstverlening via internet wordt nu uitgebreid. Via uitvaartdlrect.nl kan een complete uitvaart, direct en geheel via internet, 24/7 worden geregeld, wan neer en hoe u dat zelf naar eigen keuze wil. Met uw familie of naaste vrienden kunt u zelf in alle rust de uitvaart voor uw dierbare overledene vastleggen en daarbij uw persoonlijke keuzes maken voor begraven of cremeren, type kist, bloemen, locatie, hoeveel mensen worden uitgenodigd, de tekst op de rouw kaart en catering. Ook kunt u, uniek in Nederland, direct dag en tijd van de aulaplechtigheid bij één van onze eigen locaties vastleggen. Uitvaart Direct gaat uit van hoge kwaliteitsnormen en biedt een basisdienstverlening waarop u naar uw persoonlijke wens aanvullingen kunt kiezen en vastleggen. Terwijl u uw keuzes vastlegt krijgt u een transparant kostenoverzicht bij de door u gemaakte keuzes. Uitvaart Direct is geen budgetproduct, maar biedt omdat u het zelf regelt wel kostenvoordelen. Zodra de uitvaart door u is vastgelegd, verzorgt Uitvaart Direct alle afgesproken diensten. U vvordt geïnformeerd over het verloop. Uitvaart Direct is 24/7 geheel via internet vast te leggen op Naast het basispakket zijn extra keuzes mogelijk in: Kist Bloemen Catering 5 Zelf direct vastleggen van locatie en tijd van de plechtigheid Uniek in Nederland, Europa en de wereld Op de dag van de uitvaart wordt u persoonlijk bijgestaan en gesteund door een uitvaartbege- leider om die uitvaartplechtigheid naar uw wensen te laten verlopen. Basisdienstverlening van Uitvaart Direct omvat: Melden van overlijden Overbrengen van overledene Verzorgen en kleden Crematie v.a. 2900,- of begrafenis v.a.€ 3000,- Standaard kist Afscheid nemen en aulaplechtigheid Condoleance na de uitvaartplechtigheid Gedenkteken bij begrafenis Asbestemming bij crematie Service digitale rouwkaart Een complete uitvaart, direct en geheel via internet vast te leggen, wanneer en hoe u dat zelf wil. Bewaren or u, dan adviseren wij u te knippen en bij uwoHidële papieren op te bergen. BEKENDMAKINGEN Dezebekendmakingenzijnookteraadplegenopwww.hbdelfland.nl WEEK 51 - DECEMBER 2010 1 De in deze uitgave vermelde st 9.00 tot 12.00 uur en van 14.0C ukken liggen v tot 16.00 uur an maandag tot en met vrijdag van Gemeenlandshuis - Phoenixstraat 32 - 2611 AL - Delft - Tel. (015) 260 8108 op één of beide vestigingen ter inzage. Vestiging Delftechpark - Delftechpark 23 - 2628 XJ - Delft - Tel. (015) 270 18 00 GEMAAL EN INLAATDUIKER HAAGSE BOS Den Haag 924568 Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delfland hebben namens de verenigde vergadering op 7 december 2010 op grond van de Waterwet het projectplan "Gemaal en inlaatduiker Haag se Bos" vastgesteld. Delfland streeft naar een be tere afvoer van water en verbe tering van de natuurwaarden door een flexibel waterpeil in het Haagse Bos. Een flexibel waterpeil biedt kansen voor een grotere diversiteit aan planten en dieren. Het projectplan maakt moge lijk dat in het Haagse Bos in de polder Mariahoeve een flexibel waterpeil kan worden inge steld, door: - de bestaande duiker naar Huis ten Bosch om te vormen tot inlaat met stuw; - een nieuw gemaal te realise ren aan de zuidwestzijde van bet Haagse Bos. De geplande aanvang van de werkzaamheden is in febniari 2011. De werkzaamheden du ren circa vijf maanden. U kunt de desbetreffende stuk ken inzien van donderdag 23 december 2010 t/m woens dag 2 februari 2011 in het Gemeenlandshuis in Delft en op het Delftechpark. Belanghebbenden kunnen ge durende de periode van terin- zagelegging een schriftelijk en gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de verenigde verga dering van Delfland ter attentie van de bezwaarschriftencom missie Awb Delfland, Postbus 3061, 2601 DB Delft, onder ver melding van 'Awb-bezwaar' in de linkerbovenhoek van de en veloppe en het bezwaarschrift. Gedurende de behandeling van het bezwaarschrift blijft het be sluit van kracht. Wel kunt u in spoedeisende gevallen - naast het indienen van een bezwaar schrift - bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank (Postbus 20302, 2500 EH Den Haag) een voorlopige voorziening aanvragen. Hiervoor bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie: Joris van Erve, tel. (015) 27017 74 Bekendmakingen Delfland per 1 januari 2011 digitaal Delfland publiceert alle bekendmakingen vanaf 1 januari 2011 digitaal via www.hhdelfland.nl/bekendmakingen. Op deze site kunt u vanaf 1 januari de bekendmakingen 24 uur per dag, zeven dagen per week inzien. Delfland publiceert sinds 1 september bekendmakingen digi taal, zoals de kennisgeving voorafgaande aan de terinzageleg- ging van ontwerpbesluiten, besluiten over vergunningen en aankondiging van de datum van de schouw. Vanaf 1 januari komen daar de bekendmakingen bij van algemeen verbindende voorschriften en besluiten die niet tot één of meer belangheb benden zijn gericht. Voorbeelden hiervan zijn de Keur, verorde ningen, beleidsregels en peilbesluiten. Vanaf 1 januari 2011 vindt u ook de aankondiging van vergade ringen van de verenigde vergadering uitsluitend op de web site www.bhdelfland.nl\bekendmakingen. Dit geldt ook voor de aankondiging van bijeenkomsten van de commissies. De verenigde vergadering heeft op donderdag l&december 2010 besloten bet Reglement van Orde W hier op aan te passen. Informatie en veiant- woording De drie kern taken van het Hoogheemraad schap van Delf land zijn water beheer, water kwaliteit en waterkering. Algemeen bezoekadres: Phoenixstraat 32 2611 AL DELFT Postadres: Postbus 3061 2601 DB DELFT TéL (015) 260 8108 VEILIG WONEN, WERKEN EN RECREËREN IN DELFLAND MET STERKE DIJKEN, DROGE VOETEN EN SCHOON WATER

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 13