Nieuwsquiz 2011: win vuurwerk! LEEGVERKOOP o° x&x 499,- 899,- 249 299,- 299,- ~hl<® OP=OP Bekijk de, video vai de dag Kijk voor een baan in de buurt op Melkflessen met speciaal lichteffect De leukste acties vind je op Profijtmeubel wordt Meubelhopper! Altijd actueel: debotlek.nl woensdag 22 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 26 In het nieuws www.deweekkrant.nl Vacatures www.deweekkrant.nl Kroonluchter www.deweekkrant.nl/webwinkel Klik en win www.deweekkrant.nl Nog even en 2010 kan in de archiefkast. Dus de jaaroverzichten, lijstjes en nieuwsquizzen vliegen je weer om de oren. Wat ons betreft: in de prullenbak ermee! Wij kijken liever vooruit en stellen tien vragen over 2011. Wie het dichtst bij onze glazen bol komt en de slogan op een originele manier afmaakt, wint een schitterend vuur werkpakket! Door de redactie Regio 1Het nieuwe kabinet is koud uit de startblokken of we mogen in 2011 alweer naar de stembus. Ditmaal op 2 maart voor de verkiezing van de Provinciale Staten. Leefbaar Zuid-Holland heeft afgehaakt. Waarom? A. Leefbaar wil nieuwkomer PVV niet voor de voeten lopen B. Het doel is bereikt: Zuid-Hol land is leefbaar! 2. De secretaresse, de dialoog, de belegger, de arbeid. Je kunt het zo gek niet bedenken of iets of iemand heeft wel een eigen dag. Maar het summum is na tuurlijk je eigen jaar. 2011 is het Jaar van... A. de Postbode B. de Vrijwilligger Kijk niet terug: toets uw kennis over wat komen gaat 3. 2011 is een uitstekend jaar om al je spaargeld er doorheen te ja gen en het er eens flink van te nemen. Hoezo? A. In 2012 loopt de kalender van de Maya's af en vergaat de wereld B. Pessimistische economen voorspellen een historische de valuatie van de euro 4. Een balkonscene op de Cool- singel met de kampioensbeker; Feyenoord kan het schudden in 2011. Aan het einde van de competitie kunnen de spelers beter even de ogen sluiten en te rugdenken aan een halve eeuw geleden. Want? A. Toen werden de Rotterdam mers wél kampioen B. Net geen kampioen, maar 020 bungelde wel mooi aan de afgrond 5. Vergeet de verloren race om het WK voetbal naar hier te ha len. Ons land heeft namelijk de eer om in 2011 een heus Euro pees Kampioenschap te organi seren! Welk? A. EK voor Rashonden B. EK voor Sledehonden 6. Mobiel bellen wordt volgend jaar flink duurder. Waarom? A. Maatschappijen zijn meer geld kwijt voor uitbreiding van de helpdesk B. De boete voor niet hands-free bellen wordt met 15 procent ver hoogd 7. Als de kou in Europa zich dit voorjaar doorzet dreigt een te kort aan: A. Stookolie B. Strooizout 8. Schouwburgen vrezen dat de bezoekersaantallen teruglopen. Want? A. De btw op kaartjes wordt verhoogd naar 19 procent B. Cultuur is zo 2010 Doe mee en win! Ook een prachtig vuurwerk pakket winnen? Doe dan mee met de Grote Nieuwsquiz 2010! Het is o zo simpel: be antwoord de vragen - kwestie van af en toe even googelen FOTO: WHM 9. Welk fenomeen kunnen we na 2011 'definitief achter ons laten? A. Harry Potter B. BN'ers - en ga voor 28 december naar www.debotlek.nl om de goede antwoorden in te vullen. De winnaars krijgen 28 december telefonisch be richt. vanaf ^«3SÖ,-voor hsfii Hoekbank Tyler Relaxfauteuil Coria vanaf >349,- voor TV dressoir Osaka vanaf 389r voor Boekenkast Luton vanaf Jöj^voor vanaf 4y9,-voor Bankstel Lexington vanaf J99r voor VLAARDINGEN Woonboulevard Hoogstad Westlandseweg Gerard Burgerlaan 7 tel. 010-4343969

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 26