1® Of 2e automonteur Trainersduo weg! fafö xz/ JADICO Trophy voor Braat Verkeersinformatie Actueel Snel op weg van A naar B Elke maandag aandacht voor lokale sport Harga verliest aansluiting Den Hartog op achtergrond Verhagen bij Excelsior P autoservice Reachtruck chauffeur/ magazijnmedewerker Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 december 2010 Nieuwe Stadsblad pagina 55 www.deweekkrant.ni www.nieuwestadsblad.nl Het is uniek in het Schiedam- se zaalvoetbal: Groenoord heeft tussentijds gebroken met de trainers Travis en Cedric Medina. 'We hadden gezien de precaire stand op de ranglijst eigenlijk geen keus', verontschuldigt voorzit ter Frans van Krugten. Gerard S. Verver R Schiedam Hét gaat hem en eigenlijk heel beleidsbepalend Groenoord aan het hart deze harde maatregel te moeten nemen. 'Die twee waren met veel enthousiasme en inzet bezig, maar kregen te weinig response vanuit de spelersgroep', vult hij vervolgens aan. Al eind november, tijdens de huldiging van de sportkampioenen zong hét al rond, d||er iets stond te gebeuren. De zaalvoetballers werden kampioen van de eer ste divisie en promoveerden naar de hoofdklasse, de op een na hoogste klasse. De situatie op de ranglijst is zorgwekkend. De zaalvoetballers zijn met één punt hekkensluiter. De achter- Schiedam Nadat Harga eerder het cru ciale treffen met medekop loper Donk verloor, gingen de korfballers jphdag in de Margriethal terionder tegen yentura Sport,sflat anno-nu de hoogste positie deelt met Donk. De achterstand van Harga op het tweetal be draagt nu vier punten. De 'thuisploeg, zonder Sanne van der Hengel en Dionne van Dijk, werd al binnen een kwartier op een 2-8 achter stand gezet. Pas nadat de Schiedammers rust in hun spel, brachten, lukte het om het gat wat te dichten: 9-13. Na de hervatting zette Ven tura Sport aan en liep weg naar 11-17 en vervolgens naar de eindstand 14-19. Jerry Monkou (foto) gaat met Gervais Elstak Groenoords selectie leiden. stand op nummer voorlaatst, Weert waarvan onlangs met 3-4 werd verloren, is vier punten en op MMS United vijf. Dat deed niet alleen de clubleiding, maar vooral ook technisch coördina tor Jerry Monkou pijn. Hij heeft seizoenenlang ziel en zaligheid gestoken in het formeren van een team, dat in staat moest zijn zich in de top te handhaven. Nu die hoge positie bereikt is, wil hij dat niet na een jaar alweer prijs geven. Groenoord meldt, dat het, 'de broers Martina in een lang gesprek heeft ver teld geen vertrouwen meer te hebben in hun aanpak'. Dp voordracht van Monkou volgt Gervais Elstak het duo op als trainer. Samen gaan ze de selectie leiden en coachen. 'Met een andere aanpak, meer inzet en een beetje meer geluk', is de insteek van het Groenoord-bestuur, 'moet het lukken om de hoofdklas se-status te behouden.' Schiedam Bij het zoeken naar een nieu we trainer moet HBSS het ditmaal zonder de expertise van Roel den Hartog stellen. Het bestuurslid technische zaken is namelijk aan het be gin van het seizoen door het Wassenaarse Blauw Zwart uit Harga weggekaapt. De zon dagclub, die volgend seizoen ook al voor de zaterdag kiest, verloor op de laatste dag van de overschrijvingstermijn na genoeg de complete selectie, zag in de voorbereiding de trainer opstappen en klopte ten einde raad aan bij de oud- Amsterdammer en in het vil ladorp gevestigde fysiothera peut. 'Laat ik die gasten maar helpen', dacht hij. In de wetenschap, dat het een sprong in het diepe zou worden. 'Met een heel jonge selectie en voor mij de vraag, waar die gasten toe in staat waren.' Ze ven wedstrijden leverden slechts nederlagen op. Maar dankzij drie gelijke spelen is afscheid van de nul en laatste plaats genomen. En HBSS? "Natuurlijk laat dat me niet los. 'Ik voetbal er nog steeds in een van de lagere elftallen. Door het contact met voorzitter Jos Goed hart doe ik vanaf de ach tergrond mijn adviserende duit in het zakje.' De KNCB heeft de Don Bradman Trophy 2010, die jaarlijks wordt uitgereikt aan de speler die tijdens internationale wedstrijden de beste totaalprestatie levert, toegekend aan Hermes DVS-cricketer Sebastiaan Braat. De Schiedam mers verdienden nog meer prijzen. FOTO: PR Schiedam Excelsior'20-trainer Rene Verhagen is volgend seizoen actief bij zaterdagclub Excel sior R Bij de tweedeklasser die op de ranglijst een niet al te flo rissante positie inneemt, is hij opvolger van Miquel Munoz, die er liefst acht seizoenen aan het roer stond. In het persbericht, waarin Excelsior'20 zijn vertrek meldde, werd aangevoerd, dat hij het een jaar rustiger aan wilde doen. 'Hoewel hij niet uitsluit, dat hij zal ingaan óp een nieuwe leuke uitda ging.' Het is voor het eerst, dat hij (na VDL en Excel sior'20) aan het werk gaat bij een zaterdagclub. Als gevolg van het toenemende werkaanbod in onze werkplaats, zoeken wij een enthousiaste automonteur, die zich niet wil binden aan de techniek van één automerk, maar de uitdaging wil hebben alle voorkomende werkzaamheden aanalle merken auto's uit te voeren. Wij zijn op zoek naar een ervaren ie of 2e automonteur die houdt van een uitdaging en traditionele onderhouds- en reparatiewerkzaamheden wil combineren met geavanceerde electronica. Iemand die zelfstandig een diagnose kan stellen en kan zorgdragen voor een goede kwaliteit van uitgevoerde werkzaamheden, dit goed administratief kan verwerken en kan werken met een goede productiviteit. Wij vragen kandidaten met de nodige ervaring en in het bezit van rijbewijs B. STEK-diploma, SCM-diploma, APK-keurmeesterzijn gewenst. Interesse in deze functie? Stuur uw reactie per e-mail of post met c.v. t.a.v. onze directie. Postadres: Karei Doormanweg 21,3115 JD SCHIEDAM Mailadres: vacatures@abcautoserviceschiedam.nl ABC AUTOSERVICE SCHIEDAM NIEUWE HAVEN 233 31 1 7 AB SCHIEDAM - TELEFOON 010-246 91 97 INFO@ABCAUTOSERVICESCHIEDAM.NL WWW.ABCAUTOSERVICESCHIEDAM.nl SPECERIJEN' Jadico Wholesale B.V. is een belangrijke speler op de markt voor kruiden, specerijen, Oosterse produkten, sauzen, dressings en een groot pakket van aanverwante produkten. Jadico levert o.a. aan Scheepvaart, export en Oosterse groothandels. Sinds kort behoren wij tot de Sfinc Groep. Wegens de verdere uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een ervaren: Fulltime De functie: Als reachtruck chauffeur/magazijnmedewerker zorg je dat alle voorraadbewe- gingen in onsjogistieke proces zo optimaal mogelijk verlopen. Dit betreft de in slag van grondstoffen, de uitslag van gereed product en het verzamelen van grondstoffen voor onze productie. Hierbij maak je gebruik van ons sterk geauto matiseerde voorraadsysteem. Je kwaliteiten: Voor deze functies geldt: Je hebt een pro-actieve houding en bent een echte aanpakker! Je bent in staat om zelf in te schatten wat er moet gebeuren en je hebt geen 9-5 mentaliteit. Je werkt graag in teamverband, maar weet ook zelf standig je werkzaamheden uit te voeren. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Een hef- reachtruck certificaat is voor de magazijnfunctie een vereiste. Wij bieden: Een prettige, actieve werksfeer in een professionele en schone omgeving. Een leuk takenpakket waarin ruimte is om zelfstandig je werkzaamheden te verrich ten. Wij bieden een goed salaris en uitstekehde secundaire arbeidsvoorwaar den. Interesse? Als je jezelf herkent in het bovenstaande profiel ontvangen wij graag binnen 2 weken per mail een gemotiveerde sollicitatiebrief met curriculum vitae. Mail de ze naar Jadico Wholesale B.V., t.a.v. de heer R. Hoogstad; r.hooastad@iadico.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 55