Ed o Winkelman AMOR GIGNJT AMREM. r1 Tim Bastiaan Christiaan Hofman Tim Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 10 ^—iubilèum Geboren In /yiem Dankbetuiging CD O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenirnq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven-bij opgave van de advertentie. 6 O CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 30 augustus 1963 3 januari 2011 De levensgenieter, de muziekliefhebber, de sporter, de intellectueel, de kunstcriticus, maar bovenal de liefdevolle, vrolijke en altijd geïnteresseerde echtgenoot, vader en vriend heeft ons moeten loslaten. Maandag verloor hij het zo oneerlijke gevecht tegen de ziekte die hem in april 2010 overviel en is hij op 47-jarige leeftijd overleden. Nathalie Winkelman-Lans Brechje April Cornelia Maria Kneeltje Sara Immina Maria Phandrid Correspondentie-adres: Familie Winkelman-Lans Postbus 8 3100 AA Schiedam Zaterdag 8 januari zullen wij afscheid nemen van Edo en zijn tijd met ons herdenken. Wij nodigen u uit daarbij aanwezig te zijn in de Grote of St. Janskerk, Lange Kerkstraat 37 in Schiedam. De dienst begint om 11.30 uur. Aansluitend zullen wij Edo in besloten kring begraven op de Beukenhof in Schiedam. Daarna vinden wij het fijn om bij terugkeer in de Grote of St. Janskerk met elkaar herinneringen te delen. Afscheid nemen van Edo kan tot en met vrijdag bij ons thuis, tussen 15.00 en 17.00 uur en 19.00 en 21.00 uur. Edo was en is de liefde en hield dan ook van bloemen in alle schakeringen roze. gemeente Schiedam Sinds nog maar enkele maanden voerde Edo een ongelijke strijd. Zijn overlijden is onvoorstelbaar Edo Winkelman Edo Winkelman kwam in maart bij ons in dienst als hoofd Communicatie Kabinet. In deze functie is hij vol energie en met hart voor Schiedam en de Schiedammers aan de slag gegaan. Tot het laatst is hij bij zijn werk en de stad betrokken gebleven. Wij zullen zijn inzet blijven herinneren en missen. Ons innig medeleven gaat uit naar zijn echtgenote Nathalie Lans, hun zoon Phandrid en dochters Brechje en Kneeltje en andere dierbaren. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in de komende tijd. Namens Burgemeester en wethouders van Schiedam Burgemeester W.M. Verver-Aartsen Namens de gemeenteraad van Schiedam Burgemeester W.M. Verver-Aartsen gemeente Schiedam Veel te kort, de herinnering blijft Edo \Vinkelman Als hoofd Communicatie Kabinet leerden wij Edo Winkelman al snel kennen als een optimis tische, vrolijke en betrokken leidinggevende. Hoewel hij slechts korte tijd in dienst was heeft hij ons met zijn energie en passie voor het werk geïnspireerd. Wij zullen hem blijven herinneren en missen. Directie en medewerkers V Sterven in vrede dat is: Met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat heel rustig is ingeslapen onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en grootvader Johannes Wilhelmus Petrus Zondag weduwnaar van Margaretha Maria Kinwei Schiedam, 20 november 1921 Schiedam, 30 december 2010 Peter Marina t Angélique en Jan Anouk Lonneke Correspondentieadres: Mevrouw A.M. Zondag Arie de Zeeuwstraat 11 3065 PA Rotterdam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Er zijn geen woorden nodig als we luisteren naar muziek... Vandaag hebben wij afscheid genomen van jou 12 maart 1943 2 januari 2011 Jacqueline Hofman Kris en Agnès Hofman-Herweijer Sem, Nika Ineke Lommers Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Fam. K.C. Hofman Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 7 januari om 10.00 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 in Rotterdam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Je vocht om te blijven leven Je humor bleef bestaan Je hebt ons alles gegeven en zal nooit uit onze gedachten gaan Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en onze lieve Ome Jan Jan Touw weduwnaar van Antonia Cornelia Baris in de leeftijd van 87 jaar. Philp en Hilly Touw - Trouw Anneke en Jan Yvonne en Mike Renate en Quint en verdere familie 2 januari 2Ö11 Correspondentieadres: Anneke Essenboom - Touw Glazenierstraat 31 3123 ED Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid te nemen op donderdag 6 januari van 18.45 tot 19.30 uur in het uitvaart centrum aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 7 januari om 14.30 uur in het crematorium 'Beukenhofaan de Burg. van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. 03-01-2001 03-01-2011 I love you in a place where there's no space and time I love you for my life, cause you're a child of mine And when my life is over, I know we will be together I am alone now and I'm singing my song for you Lieve Jessy, You can blow out a candle but you never blow out a fire. Tien jaar, tien maanden, tien dagen, tien uur en tien seconden. Het maakt geen verschil. Mamma en Ron Pappa en Joey Ziggyen Marley 2006 2011 In liefdevolle herinnering Pieter Kooij Piet 07-01-2006 07-01-2011 Ma Pa Kooij Rossana Wilma Chiel Deborah Wouter In memoriam 09-01-2010 09-01-2011 Lieve papa, opa, broer en oom we missen je nog elke dag maar we weten dat je voor altijd en eeuwig bij ons zal zijn love you forever xxx Cornelis Kruijskamp Kees Sander, Samantha, Wesley, de kleinkinderen, broers, zussen en nichtjes

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 10