4 Nooit HEKWERK bestellen i i I I I I l Afvallen zonder lijnen! irado Word nu abonnee van het magazine Rotterdam Purit Uit en ontvang... RotterdamCulinair.nl fijne ■stdagen GATE GARDEN TE BELLEN! www.gateandgarden.nl 'Ikvoel me 10 jaar jonger' gtóeKie Mpnen Alle smaken van Compleet haar wens Garden Chr. Huygenweg 9 Hoefsmidstraat 46a Watertoren 49f Hellevoetsluis Hoogvliet Dirksland Tel. 0181 - 398300 Tel. 010 -4167488 Tel. 0187 - 602035 Altijd actueel: de weekkrant.nl Ondergrondse- of bovengrondse verzamelcontainers Voor bewoners die hun afval aanbieden via de ondergrondse of bovengrondse container rijdt IRADO een speciale kerstbomenroute volgens de volgende verdeling: Woensdag 5 januari voor iedereen die ten zuiden van (onder) de A20 woont. Donderdag 6 januari voor iedereen die ten noorden van (boven) de A20 woont. Op die dag legt u de kerstboom (niet verpakt) vanaf 5.00 tot. 7.30 uur naast de ondergrondse of bovengrondse container. Wijken huisvuilzakken en minicontainers Bewoners die hun afval aanbieden via de huisvuilzak of minicontainer (groen én grijs) kunnen de kerstboom op de reguliere inzameldagen los naast het afval aanbieden. Afvalbrengstation U kunt uw kerstboom natuurlijk ook brengen bij het IRADO afvalbrengstation. We zijn open van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur. Let op! Zaterdag 1 januari zijn we gesloten. Zie ook elders deze krant. Kerstbomenactie gemeente Ook dit jaar is er weer een kerstbomenactie. Als u uw kerstboom inlevert op één van de twee vreugdevuurlocaties, ontvangt u een Lootje. Met dit lootje kunt u een cadeaubon winnen. De trekking vindt begin januari plaats. Hoe werkt het Lever vanaf maandagmiddag 27 december 15.00 uur uw kerstboom in op één van de vreugdevuren locaties. U ontvangt dan een lot met een nummer. Begin januari worden de win nende lotnummers getrokken. Die worden daarna gepubliceerd op www.schiedam.nl en op de pagina Gemeenteberichten in Het Nieuwe Stadsblad. IRADO haalt gratis uw kerstboom op. Hieronder ziet u wanneer en waar. NV IRADO Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon Ö10-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl G ATf Garden Openingstijden: di. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, za. 10.00 tot 16.00 uur Door Margon van dén Berg SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het pro gramma bestaat uit een combinatiethera pie. Vijftien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookver- slaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoepen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvqor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet opge ven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." de methode die Yvonne Bakker hanteert wbetoori&mngeplaatst. Degg^orgm noem hebt aan zoetigheid en overmatig eten. Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 17.30 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl 6x Rotterdam Punt Uit voor 22,95 per jaar grabs het RotterdamCulinairnl jaaroverzicht t.w.v. 9,00 Bel nu 010-469 92 60 of meld u aan via www.puntuitmedia.nl Jaaroverzicht 2011 i

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12