Op zondag naar de film kleinst moaeliike L winkeliersopgelet!! Belinda Meuldijk Lees de dagelijkse bijdrage Denksport De leukste puzzels op één site Nieuwe uitdaging Leuke baan i inde 4 buurt Spreekuren voor patiënten Rommelmarkt Reageren Plaats een opmerking bij elk bericht Tai Chi Tao Voor ouderen Countryavond DONDERDAG - VRIJDAG - ZATERDAG VAN 10.00 TOT 1 7. UUR Burchthuys is verhuisd naar Barendrecht. Op de locatie Rotterdam worden de laatste kwaliteitsmeubelen verkocht. Grote merken voor de Alles afhaalprijzen! BURCHTHUYS Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 16 www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl/banen 8 Schiedam Het Vlietland Ziekenhuis houdt maandelijks inloop spreekuren van verschillende patiëntenverenigingen. Op dinsdag 11 januari van 14 tot 16.30 uur is de Nationale Vereniging voor Fibromyal- gie-patiënten 'Eendrachtig Sterk' (F.E.'S.) aanwezig in de centrale hal en woens dag 12 januari komt Dia betesvereniging Nederland (DVN), afdeling Rotterdam van 13.30 - 15.30 uur Meer informatie bij het Patiënten Service Bureau, tel. 010- 8930000. Schiedam In wijkcentrum De Erker wordt zaterdag 8 januari een rommelmarkt gehouden. Bezoekers kunnen van 10 tot 15 uur binnenlopen óp hun gemak tussen de spul len te snuffelen. De toegang is gratis. Zelf spullen verko pen? Een kraam huren kost 10 euro. Neem hiervoor con tact op met" de balie, tel. 010 - 4267767 Het Filmhuis Schiedam gaat in 2011 ook op zondagmid dag een filmvoorstelling verzorgen. Tot nu toe was slechts incidenteel een film op zondag te zien. De eerste zondagsfilm is The Tree Van de redactie Schiedam Het verhaal van The Tree gaat over Dawn en Peter O'Neil, die samen met hun kinderen in een buitenwijk van een klein boerendorp wonen. Naast hun huis staat een gigantische boom waarvan de takken ver de lucht in reiken en de wortels diep in de grond zitten. Wanneer Peter een hartaanval krijgt en zich tegen de boom dood rijdt, laat hij het hele gezin in diepe rouw achter. Dawn stort na Peter's overlijden in en verwaarloost haar gezin en de woning. Op een dag verklapt de achtjarige dochter Simone aan haar moeder een geheim. Ze is ervan overtuigd dat haar vader naar haar fluistert door de bla deren van de boom en dat hij te rugkomt orp hen te beschermen. The Three is de eerste film op de vaste zondagmiddagvoorstelling van Filmhuis Schiedam. De situatie wordt gecompliceerd als de buren vinden dat de boom moet worden gekapt. In fraaie beelden geschoten film van de Australische 'Outback', waarin rouwverwerking centraal staat. The Tree is naast de zon dagmiddag ook op donderdag te zien om 21 uur. Op vrijdag en zaterdag wordt The Town ver toond, een film over een groep bankovervallers in Boston. Filmhuis Schiedam aan de Nieuwstraat 12. Kaarten kosten 7,50 euro en zijn onder meer verkrijgbaar bij de VVV. Meer informatie: www.filmhuis Schiedam.nl www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Tai Chi Toa is Chinese be wegingsleer gericht op ont spanning, balans en vitali teit. Door de zachte manier van beweging is het ook voor ouderen heel geschikt. De vloeiende bewegingen zijn eenvoudig en worden steeds aangepast aan de individuele mogelijkheden. Gaandeweg worden spieren en gewrich ten soepeler en zal ook het coördinatievermogen ver beteren. Op donderdag 13 januari wordt van 10.30 tot 11.30 uur een kennisma kingsles gegeven in Franke- land aan de St. Liduinastraat 10. Aanmelden kan via tel. 4 26 49 25. Schiedam Wijkcentrum De Blauwe Brug opent de deuren za terdag 8 januari voor een gezellige countryavond. Be langstellenden zijn welkom vanaf 19 uur om te dansen en tombola te spelen. De avond duurt tot 22.30 uur en de entree bedraagt 2,50. Jdrie daagse meubelverkoop Mooie Auping presentatie te koop I Honderden m2 laminaat in wengé Bijna nieuwe downlighters 2x36W Presentatie wanden etc.etc.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 16