RabobankNieuws :*100 'jaar Al (bijna) 100 jaar midden in de samenleving OOjaar 7771 ZA 29 JANUARI 10.00u - 15.00u f Woonbeurs Er was eens... een Schiedams meisje met een verhaal! Vlaardingen www.woonbeursvlaardingen.nl DE GROTE KERK VLAARDINGEN De adviseurs van Rabobank Schiedam-Vlaardingen zien u graag op de Woonbeurs Vlaardingen. Komt u ook? Ip- Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen Rabobank Schiedam-Vlaardingen Op 25 februari 2011 bestaat Rabobank Schiedam-Vlaardingen 100 jaar. Een heuglijk feit dat we in de week van 21 toten met 25 februari 2011 zeker gaan vieren. We zijn druk bezig met de voorbereidingen en houden u via verschillende middelen op de hoogte. We nemen u graag mee terug in de tijd: hoe zijn we deze bank geworden? Het idee achter de Rabobank is 'samenwerking', de letterlijke betekenis van het woord coöperatie. Een coöperatie van, voor en door mensen. Met samenwerken kun je heel wat bereiken, de Rabobank zelf is hier een voorbeeld van. Wilhelm Raiffeissen: een burgemeester met een briljant idee. Hij bedacht een samenwerking tussen boeren via een eigen bank. Een boerenleenbank. Door samen te werken en elkaar op cruciale momenten aan geld te helpen, konden ze ondernemen. Nu, bijna 100 jaar later, zijn de tijden veranderd. Maar: de Rabobank is nog steeds een bank van, voor en door mensen. Toen, nu en in de toekomst. Dat is het idee. Rabobank Schiedam-Vlaardingen ALL WONEN Meer informatie kunt u vinden op: www.woonbeursvlaardingen.nl Amber Hertog (11) nam in oktober deel ^an de sprookjesschrijfwedstrijd van de Rabobank. Met deze wedstrijd wil de bank kinderen tot 12 jaar stimuleren om vaker in de pen te kruipen. De jonge schrijvers kregen een bepaalde opdracht mee, waar zij zelf een creatieve invulling-ean moesten geven. Van alle deelnemers werd Amber tweede. Met deze plaats is Amber dolgelukkig. Ze mag met haar ouders en broer Robin een nachtje gaan logeren in het Efteling Hotel en de Efteling bezoeken. Door Rabobank Schiedam-Vlaardingen, waar de familie Hertog bankiert, werd Amber na de officiële prijsuitreiking nog eens extra in de bloemetjes gezet. Verkoop- en serviceadviseur Serpil Alptekin-Yilmaz overhandigde de jonge sprookjesschrijfster een boekenbon. Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 29