Rode loper voor Re-Play 50% WE NEMEN A VAN ONZEf11" SHOWROO ELLEN Ln vERii VERINGMEIER Andere baan Toe aan nieuwe uitdaging Eropuit Greep uit de leukste uitjes in de regio New York Connection Hollands verleden op dvd Theater Meer mooie voorstellingen in Schiedam Laatste kaarten Zadelpijn "6. Reserveren Theatershow The Beatles Soul disco KORTINGEN TOT WEL Unieke opruimings leegverkoop dus sla uw slag! Kortingen tot wél WONINGINRICHTING Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011* Nieuwe Stadsblad pagina36 tdeweekkrant.nl/banen www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.theateraandeschie.nl Schiedam Zadelpijn en ander dames leed is de titel van de hilari sche tragikomedie, naar de gelijknamige roman van Liza van Sambeek. Zes topactri ces spelen de eigenzinnige vrouwen van rond de vijftig. Ze hebben er een traditie van gemaakt één keer per jaar een week in Frankrijk te fietsen en een berg te bedwingen, Te .zien op dinsdag 11 janu ari om 20.15 uur te zien in Theater aan de Schie. Wees er snel bij, de laatste kaarten zijn nu beschikbaar. uiiuuj.bostheater producties.nl Schiedam Kaarten reserveren kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur. Tele fonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 - 16.00 uur op telefoonnummer 2 467 467. www.theater aandeschie.nl Na vier succesvolle jaren getoerd te hebben met hun theaterconcerten The Trip en Lost in Music, presenteren de charmante heren van Re- Play in Theater aan de Schie de première van het nieuwe theaterconcert From Rotown to Motown. Van de redactie Schiedam De titel van dit nieuwe theater concert geeft al een hint naar de inhoud, waarbij Rotown staat voor Rotterdam, de thuisbasis van Re-Play en de plaats waar de groep haar grootste hits schreef, en uiteraard Motown (Detroit Motor Town), de stad waar de cennia lang de meest succesvolle hits, gezongen door de grootste artiesten, vandaan kwamen. Als eerbetoon en ode aan al die grote namen uit die tijd moch ten de Re-Play fans mede de repertoirekeuze bepalen voor deze nieuwe concerttour. Uit het enorme aantal, suggesties heeft Re-Play uiteindelijk een selectie gemaakt van bekende Re-Play komt naar Schiedam met het theaterconcert From Rotown tot Motown. swingende up-tempo stukken, bloedmooie ballads en natuurlijk hun eigen hits. Samen met hun inmiddels be kende humoristische babbel en eigen vijfmans band is dit opnieuw dé ideale mix om het "hooggeëerde publiek" uit de stoelen te krijgen en deze de avond van hun leven te bezor gen. Première De première van From Rotown to Motown van Re-Play is vrij dag 7 januari om 20.15 uur te zien en te horen in Theater aan de Schie. Met na afloop een dj in de foyer. www.re-play.nl Schiedam The Beatles, Here, There and Everywhere is een mu ziektheaterproductie over de beroemdste band uit de geschiedenis van de popmu ziek. Aan de hand van het verhaal van een oude rocker (Han Römer) en zijn tiener dochter (Carolien Spoor) gaan acht jonge acteurs, be geleid door een vierkoppige rock roll band op zoek naar de kern van The Beatles. Met eigentijdse interpretaties en nieuwe arrangementen ko men de nummers verrassend dicht bij de vitaliteit en dyna miek van de originele songs. Deze voorstelling is vrijdag 14 januari te zien in Theater aan de Schie. Schiedam De Soul Disco Brothers zijn terug met een nieuw theaterconcert. Onder bege leiding van topmuzikanten toveren deze vier sexy man nen het theater om tot een ware soultent. Op 4 januari is Schiedam aan de beurt. 50% Vanaf nu hangen er hele andere prijskaartjes aan héél véél meubelen uit onze collectie. Kortingen tot 50% zijn eerder regel dan uitzondering. Profiteer snel want OP =OP en WEG =WEG! www.woonfacet.nl St. Liduinastraat 52 I 3117 CT Schiedam I Telefoon (010)42601 93

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 36