Monuta AA(t£rLc& e o co ó-g-w dat was pas een mooie uitvaart PrZUIDHOLLAND Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Jazeker Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12 Huweüj Jubileum Geboren "Overlijden In lyiemêl Dankbetuiging CD O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten «ffliasamamsiaagi Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat' er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over d e opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Bedankt voor je inzet in de Erker. We zullen je missen. Aad de Vroedt Aad was een toegewijde vrijwilliger in Wijk centrum De Erker. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte met dit grote verlies. ©Namens Medewerkers Vrijwilligersraad swswelzijn Directie familieberichten Miwtt Htfeer i ch te non li Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl Mie overlijdensberichten zijn zichtbaar op (J|f ffltftttn üt maar hoe regel je zoiets? Van muziek tot rouwauto: in Monuta Uitvaartwens kunt u al uw wensen vastleggen. Kijk op monuta.nl of bel ops voor een afspraak. Bij Monuta in Schiedam en Vlaardingen zijn we er als u ons nodig heeft. bei 010-426 7678 Monuta Schiedam Burg. Honnerlage Gretelaan 377 'Schiedam bel 010-434 81 97 Monuta 't Oude Huys Verploegh Chasséplein 3 Vlaardingen www.monuta.nl Bekendmaking Conceptbesluit tot partiële wijziging van het Provinciaal Waterplan Zuid- Holland 2010-2015 De provincie Zuid-Holland heeft in het Provinciaal Waterplan de functie 'zwemwater' vastgelegd voor de zwemlocaties in de regionale wateren in de provincie Zuid-Holland. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen om het Provinciaal Waterplan te wijzigen, waarbij de functie 'zwemwater' wordt vastgelegd voor een drietal nieuwe locaties: locatie 'Kaageiland' (gemeente Kaag en Braassem); locatie 'Sandelingen Ambacht' (gemeente Hendrik-Ido-Ambacht); locatie 'Brielse Meer, achter camping de Krabbeplaat' (gemeente Brielle). De bestaande locaties blijven ongewijzigd. Inzage U kunt het conceptbesluit van 21 januari tot en met 4 maart 2011 inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag of downloaden vanaf de website van de provincie Zuid- Holland, via www.zuid-holland.nl Zienswijzen Een ieder kan tot en met 4 maart 2011 schriftelijk en/of mondeling zijn zienswijze over het conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schiftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van 'Zienswijze partiële wijziging Provinciaal Waterplan Zuid-Holland 2010 - 2015'. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Water en Groen, mevrouw D.R. Rezvanova, tel.nr. (070) 441 6606 PZH-2010-231480909 ersuitvaart.nl uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam de Column van Kees Risseeuw De Hypotheker Broersvest 64 3112 DG Schiedam Postbus 620 3100 AP Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheker. nl Geloofwaardigheid De geloofwaardigheid van de overheid, en met name de RIVM, begin ik in twijfel te trekken. Het valt mij steeds meer op dat er in geval van een calamiteit, bijv. een brand, direct geroepen wordt dat er geen gevaar is voor de volksgezondheid. Zo ook bij de enorme brand in Moerdijk en bij de treinbrand op het rangeerstation in Kijfhoek. De vlammen zijn nog niet uitgeslagen of de geruststellende mededeling kom al dat er geen gevaarlijke stoffen in de lucht zijn aangetroffen en er dus geen gevaar is voor de volksgezondheid. Vervolgens worden er voortdurend metingen gedaan en steeds blijkt.dat er geen (te) hoge concentraties van deze gevaarlijke stoffen zijn gevonden. In de - tussentijd regent het klachten uit de regio van mensen die last hebben van irritaties op de luchtwegen en andere vreemde verschijnselen. Enkele dagen later blijkt dat er wel degelijk gevaarlijke stoffen zijn neergeslagen in onze regio. Concentraties van 1000 keer meer lood dan is toegestaan. Roetdeeltjes waarvan we niet weten wat voor consequenties ze hebben. Beste RIVM, ik begrijp best dat de overheid er bij gebaat is dat er geen paniek onder de bevolking uitbreekt. Maar om nu gewoon maar te blijven volharden dat er geen gevaarlijke stoffen zijn aangetroffen terwijl vrijwel iedereen kan beseffen dat dit zeer twijfelachtig is als je weet WAT er in brand staat, is wel erg naïef. De geloofwaardigheid is dan in het geding. Door onjuiste informatie af te geven worden mensen alleen maar ongeruster en wordt de geloofwaardigheid bij een eventuele volgende ramp ook minder. Het lijkt wel iets typisch Nederlands om serieuze zaken te verbloemen of af te zwakken. Kijk ook maar naar de huizenmarkt. 2010 was landelijk gezien niet best voor de huizenmarkt maar de overheid beroept zich erop passende maatregelen te hebben genomen met de ruimere NHG-normen. Het lijkt dus of het best wel meevalt. Wat niet vermeld wordt zijn de veel strakkere acceptatienormen waardoor met name starters het heel erg moeilijk hebben op de woningmarkt. Gelukkig is de hypotheekrente nog altijd laag. Voor 2011 verwachten we wat dat betreft wel wat verbetering. De economie zit in de lift, dat zal ook zijn effect moeten hebben op de woningmarkt. U kunt uw reactie mailen naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl IMP Grafmonumenten naakt unieke, persoonlijke jedenktekens betaalbaar I Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12