Typische wijvenstreken ïSSï* I 2®"- Win gratis voer voor je kat wÊË x Meer mooie voorstellingen in Schiedam Componisten: hun muziek en steden Goeie verhalen, mooie liedjes Greep uit de leukste uitjes in de regio Win kaarten Bibaboerderij DONDERDAG - VRIJDAG - ZATERDAG VAN 10.00 TOT 1 7.00 UUR tui- JTM m2 w\nketou>mte leem contact op Heuvelman BORCHTHUYS BERLAGESTRAAT 235 ROTTERDAM-ALEXANDERPOLDER Aiuy Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 38 Dol op je beest w. j/ www.deweekkrant.nl/baasenbeest Theater www.theateraandeschie.nl Beeld en muziek www.deweekkrant.nl/webwinkeli Schiedam Met de muziekvoorstel- ling Laagland geven Ricky Koole en Leo Blokhuis een vervolg aan hun succesvolle theatervoorstelling Harmo- nium. Ook nu krijgen we een intieme en warme avond met goeie verhalen en prachtige liedjes. Ricky en Leo duiken dieper de muziek in - Ricky zingt en Leo vertelt - verkennen het spannende grensgebied waar muzikale genres elkaar overlappen, waar country en soul elkaar tegenkomen, waar de Ierse en Afrikaanse traditie elkaar raken. Een persoonlijke ontdek kingstocht door de verlaten uiterwaarden van de muziek. Een programma over heim wee, over het grote verlangen en over liedjes die grenzen overgaan, rivieren overste ken maar zich altijd bewust blijven van hun wortels. De voorstelling is zater dag 22 januari te zien in Theater aan de Schie. Aanvang 20.15 uur. Kaarten kosten 21 euro. www.leoblokhuis.nl 'Denk aan mij' is dé opvolger van de succesvoile voorstel ling Overgang. Hilarische riva liteit en typische wijvenstre ken in een toneelvoorstelling over vier totaal verschillende vrouwen met dezelfde ex. Op dinsdag 25 januari in Theater aan de Schie,. Van de redactie Schiedam Denk aan mij is een geestige re- ality-komedie geschreven door Hetty Heijting en gespeeld door onder andere Irene Kuiper en Jacqueline Kerkhof. De toneel voorstelling gaat over vier totaal verschillende vrouwen. Allen hebben dezelfde ex en raken verwikkeld in een schaamteloos conflict vol hilarische rivaliteit en typische wijvenstreken. De vier vrouwen zijn allemaal voorbij de veertig en heilig van plan om eindelijk te krijgen wat hen toekomt. Stuk voor stuk dachten ze ermee klaar te zijn. Hier moeten ze toch bo ven staan?! En waar blijft-ie trouwens? Was het nog maar De vrouwen hebben slechts een ding gemeen: hun ex. gisteren. Waren ze maar niet gegaan. Gespeeld door 4 rascomédi ennes: Irene Kuiper (Boeing, Boeing) - Sjoera Retèl (Gooi- sche Vrouwen, Onderweg Naar Morgen) - Jacqueline Kerkhof (winnaar Cameretten) - Hetty Heyting (De Spooktrein). Kaarten Kaarten reserveren kan aan de FOTO:PR kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dins dag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur via telefoonnummer (010) 2 467 467. Eropuit www.nieuwestadsblad.nl Schiedam De Bibaboerderij is een spik splinternieuwe familiemu sical die gebaseerd is op het populaire tv-progranlma. Spelenderwijs maken de peuters en kleuters ken nis met gezond eten, res pect voor dier en milieu en het leven op de boerderij! Bibiboerin, zorgt voor ie dereen en maakt samen met boer Bart Pipapretjes. Boer Bart is een beetje onhandig, maar het komt altijd weer goed, daar zorgen zijn Viva- vriendjes wel voor! Samen met Kikakip, Hihahaan, Kiekeboekoe en de Fifaf- ruitjes beleven ze de leukste avonturen. De Bibaboerderij is woensdag 26 januari met twee voor stellingen, om 14.00 en om 16.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Voor de kinde ren die de mooiste kleurplaat inleveren, zijn 5x2 vrijkaar ten beschikbaar. Meedoen kan tot dinsdag 18 januari. Voor de kleurplaat en meer informatie over deze actie, kijk op: www.nieuwestadsblad.nl r BW** - HVA Vastgoed Hans"

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 38