O O O cü _o ÖOtP Petrus Koster Piet - s r Laurens Steenbergen Gijsberta Johanna Westerholt - van Meeteren Q CD Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 januari 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12 ,-Jiibtlèum Geboren In Memo Dankbetuiging jden CU -1—" O CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon (010)469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl "Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Metfamilieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Tot ons grote verdriet is op 83 jarige leeftijd overleden mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa ★Schiedam, 3 juli 1927 t Schiedam, 17 januari 2011 K. Koster - van Heest Peter en Els Wil en Ingrid Frank, Marcella Karin en Rob Chantal Marian en Louis Petra en Marcel Dewy Zwaluwlaan 236 3121 CG Schiedam De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe". Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Tot het laatst toe steeds zorgend voor en denkend aan iedereen en alles, is na een vruchtbaar leven van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en kleine omaatje Carla Buist - Brugman weduwe van Luitsen Buist in de leeftijd van 90 jaar. Ruud en Henny Marion en Jan Carla en Peter Kleinkinderen Achterkleinkinderen 21 januari 2011 Marconihoven, Schiedam Correspondentieadres: R.H.L. Buist Tinnengieterhof 4 3123 PH Schiedam De crematieplechtigheid heeft woensdag 26 januari plaatsgevonden te Schiedam. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen watje hebt geleden? En wie kan voelen watje hebt doorstaan? Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Adriaantje van Schaick-Stok Sjaan 26augustus 1920 120 januari 2011 J.N.C. van Schaick Kinderen en kleinkinderen Lisztplein 47 3122 LC Schiedam De crematieplechtigheid heeft woensdag 26 januari plaatsgevonden in crematorium Beukenhof te Schiedam. Ik ben onverwacht vertrokken voor mijn laatste reis, mijn Engel hoorde ik roepen in het hemels paradijs. Voor wie mij uit wil wuiven, mijn laatste koets aanschouwen zij hierbij uitgenodigd alle kinders man en vrouwen. Lau Steenbergen Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze dierbare vader, schoonvader, opa en overgrootvader - Lau - in de leeftijd van 90 jaar. Henk en Mieke Mike Elmora Aiiron Wil en Rob Eline en Xander Veere Liesbeth en Koen Fien Rens en Joos Josha Schiedam, 22 januari 2011 Correspondentieadres: W. Hemerik - Steenbergen Bieslookveld 46 3124 VB Schiedam Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op dinsdag 25 januari van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaartcentrum 'Matrice' aan de Bernardlaan 121 te Schiedam. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op donderdag 27 januari om 10.45 uur in de aula van de Algemene begraafplaats 'Beukenhof aan de Burg. van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de aula op de begraafplaats. Evenwichtig, sprankelend, tot het einde toe met humor, rustig eh zonder klagen. Met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen hebben wij afscheid genomen van onze lieve papa, schoonvader en opa Johannes Abendroth - Joop - sinds 13 oktober 2007 weduwnaar van Chelly Abendroth-Mulders Overschie, t Zeist, 2 juni 1926 22 januari 2011 Amsterdam: Astrid Abendroth Rob Vogelenzang Amsterdam: Rob Abendroth Savine, Anne, Lars Dewi Hamwijk Amersfoort: Frank Abendroth Matthijs, Rogier Joost Kisner Papa hield van witte bloemen. Papa is thuis in Villa Pavia, Laan van Beek en Royen 45 te Zeist. Er is gelegenheid om afscheid te nemen na telefonisch overleg. Op vrijdag 28 januari wordt om 14.30 uur de plechtigheid, voorafgaand aan zijn crematie, gehouden in het crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeten en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Grote Koppel 11 3813 AA Amersfoort, 06-22142259 Ik heb mij gevoegd bij hen die mij liefhebben en ik wecht op hen die ik liefhad. Verdrietig delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, zeer rustig is ingeslapen onze dierbare en zorgzame vader, schoonvader en liefhebbende opa Tijmen van Veen Schiedam, 22 september 1922 t Gennep, 15 januari 2011 Weduwnaar sinds 24 augustus 1989 van Margaretha Adrians van Veen-van der Drift Berkel en Rodenrijs: Anke en Frank Troost-van Veen Joanne Martijn en Yvonne Boxmeer: Caret en Joke van Veen-'t Hoen Merel Roel Papa is naar zijn wens in intieme kring geeremeerd en wordt later bijgezet in het graf van mama. Correspondentieadres: Saturnus46 2651 HM Berkel en Rodenrijs Ze heeft de negentig dan toch maar gehaald. Ik ben er toch nog zei je dan. Nu ben je er niet meer, maar je blijft voor altijd in ons hart en onze gedachten. Heel gelukkig dat je weer thuis was en rustig ingeslapen in ons bijzijn, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe sinds 19 juli 2000 van Ben Westerholt 5 november 1920 t 19 januari 2011 Pet en Jack Tania en Alex Marian en Arie Jolanda en Ib, Peter Ben Bianca en Bert, Patrick Angelique Achterkleinkinderen Correspondentieadres: J.M.L. Westerholt, Bernardus IJzerdraatsingel 38, 3123 CC Schiedam De crematie heeft reeds plaatsgehad. RMP Grafmonumenten kt unieke, persoonlijke edenktekens Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl familieberichten I Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl lerichten zijn zichtbaar op f£i ffltntn

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12